narkata

Alien: Covenant (2017)

Rekomenduojami pranešimai

alien-covenant-gets-official-synopsis.jp

 

 

 

Warning: If you haven't seen "Prometheus," there are some plot spoilers below... The official title for Ridley Scott's second "Alien" prequel has finally been revealed, and it is...not "Alien: Paradise Lost," as the director previously claimed. Instead, prepare yourself for... In addition to the title announcement, the film's official release date (October 6, 2017) and synopsis have been revealed -- the latter of which raises questions about the fate of Noomi Rapace's Elizabeth Shaw, who survived the first installment but is nowhere to be found in the plot description: Ridley Scott returns to the universe he created in Alien withAlien: Covenant, the second chapter in a prequel trilogy that began with Prometheus — and connects directly to Scott’s 1979 seminal work of science fiction. Bound for a remote planet on the far side of the galaxy, the crew of the colony ship Covenant discovers what they think is an uncharted paradise, »

 


Tik ilgokai laukti :(

Prometheus tikrai buvo įdomus dabar manau sutiksime Alien, tada matėm tik gyvates per Prometheus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš labiau laukiu alien 5, bet dėl šito atkėlė jį. Be to matosi, kad studija mano, kad prometheus vardas prastas, tai pateikė į žinomesnį ir geriau parduodanti alien vardą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad ir su Prometheus pavadinimu daug uždirbo, nes jaunesnioji kartą nevisi ir žino apie alien, mano manymu ten mes nematėm alien o tik tas gyvatės ir šiaip tie kūrėjai ir buvo kaip kūrėjai, už tai ir nelabai būtų tikę alien naudoti vardą, o šitoj dalį bus tikrai alien

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, šitoje dalyje bus tikrai alien. Filmas buvo pradėtas planuoti 2002 m. kaip 1979 m. Ridley Scott siaubo sci-fi klasikos „Svetimas“ priešistorės įvykius pasakojantis filmas. Jame turėjo būti pristatytas filme „Svetimas“ trumpai matomas žuvusio ateivio kūnas ir šio filmo antiherojus Svetimas. Su laiku filmo koncepcija keitėsi, „Prometėjas“ virto savarankišku filmu, kuriame aliuzija į „Svetimą“ pasirodo tik pačioje pabaigoje.

Gaila, kad taip ilgai laukt reiks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai prometeja ziurejau nieko nezinojau apie sasaja su svetimu isvis. Tik pabaigoj pamaciau pats. Buvo staigmena. Wow. Na palauksim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad ir su Prometheus pavadinimu daug uždirbo, nes jaunesnioji kartą nevisi ir žino apie alien, mano manymu ten mes nematėm alien o tik tas gyvatės ir šiaip tie kūrėjai ir buvo kaip kūrėjai, už tai ir nelabai būtų tikę alien naudoti vardą, o šitoj dalį bus tikrai alien

Na siaip ne tik gyvates,nes pacioje pabaigoje parode ir alien queen.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip parodė keletai sekundžių, kad tęsinys bus ir tuo baigta buvo 
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš labiau laukiu alien 5, bet dėl šito atkėlė jį. Be to matosi, kad studija mano, kad prometheus vardas prastas, tai pateikė į žinomesnį ir geriau parduodanti alien vardą.

Tai kad Alien 3 jau gan vidutiniškas filmas, o 4 tai vapšie kažkokia apgailėtina parodija, tai gal geriau tiesiog tegul tęsia priešistorę, nes Prometheus už pirmas dvi dalis tikrai ne geresnis, bet už sekančias dvi tai ryškiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad Alien 3 jau gan vidutiniškas filmas, o 4 tai vapšie kažkokia apgailėtina parodija, tai gal geriau tiesiog tegul tęsia priešistorę, nes Prometheus už pirmas dvi dalis tikrai ne geresnis, bet už sekančias dvi tai ryškiai.

 

skonio reikalas, bet 5 dalies dirbo neblogas režisierius ir concept art atrodė gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.