narkata

Playstation Store games refund

Rekomenduojami pranešimai

 

 

Hi Valdas,

 

Thanks for your email.

 

I'm really sorry but we aren't able to offer a refund for your PlayStation Plus Automatic Renewal.

 

As you may be aware, there is a “cooling-off period” of 14 days for initial subscription purchases. This does not include subscriptions that have automatically renewed. This is confirmed within our Terms of Service. 

 

If you want to take another look at our Terms of Service you can find it here: 

http://legaldoc.dl.playstation.net/ps3-eula/psn/e/e_tosua_en.html

 

As requested I have cancelled the automatic renewal for your PS Plus Subscription.

 

I’m sorry I can’t be more help in this instance.

 

Sincerely,

 

 

Paul

PlayStation Support

....pyp pyp pyp 

nėra ką daugiau ir sakyti 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokiam laikotarpiui automatiškai pratęsė?

Kam galioja tas 14 dienų? Ką galima „grąžinti“?

 

EDIT:

 

Radau tokį:

 

(ii)You cannot obtain a refund for orders of digital services (such as subscriptions to PlayStation Plus or Music Unlimited) unless EU consumer laws apply to your order, in which case you can cancel that order within 14 days of the date your order is accepted.

 

Tai kokiam PS Store skaitmeniniam turiniui galioja EU cons. law 14d. grąžinimo sąlyga?

Redagavo bat0nas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokiam laikotarpiui automatiškai pratęsė?

Kam galioja tas 14 dienų? Ką galima „grąžinti“?

 

EDIT:

 

Radau tokį:

 

(ii)You cannot obtain a refund for orders of digital services (such as subscriptions to PlayStation Plus or Music Unlimited) unless EU consumer laws apply to your order, in which case you can cancel that order within 14 days of the date your order is accepted.

 

Tai kokiam PS Store skaitmeniniam turiniui galioja EU cons. law 14d. grąžinimo sąlyga?

Pratęsė 1 metams PS+ ,nes pamiršau padaryti kad automatiškai nepratęstu (o pas mane visada buvo automatiškai padaryta, nes naudojausi) 

Žaidimams galioja 14d. gražinimas bet ne PS+ 

Music Unlimited tapo spotify

 

vopšim 39.99£ sumokėjau už orą :)

Kai neturiu dabar Playstation  

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei per klaidą nusipirkai tada jo gali susigrąžinti pinigus, o jei žaidei jau ji tai jau nelabai grąžins nes jie matis kad žaidei, kiek žinau Pvz Origin jei žaidei nauja žaidimą nusipirkus tu ji gali grąžinti ta žaidimą per 72val, o jei dar ne žaidei tai per 14 dienų, manau tas pats galioja ir ps Store

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pratęsė 1 metams PS+ ,nes pamiršau padaryti kad automatiškai nepratęstu (o pas mane visada buvo automatiškai padaryta, nes naudojausi) 

Žaidimams galioja 14d. gražinimas bet ne PS+ 

Music Unlimited tapo spotify

 

vopšim 39.99£ sumokėjau už orą :)

Kai neturiu dabar Playstation

 

Na jei tokia situacija tai kaupk PS plus žaidimus į library. Gal kada vėl nusipirksi ps3/4 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei tokia situacija tai kaupk PS plus žaidimus į library. Gal kada vėl nusipirksi ps3/4 :)

ta ir darysiu, čia reiktų gal atskira tema sukurti apie grąžinimą ir perkelt ten postus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@nakata gera ideja nauja tema sukurti del zaidimu grazinimo,pvz kiek zinau steam early access irgi gali grazinti kazkiek laiko pazaides jei naptiko ir pinigus atgauti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

.....


@nakata gera ideja nauja tema sukurti del zaidimu grazinimo,pvz kiek zinau steam early access irgi gali grazinti kazkiek laiko pazaides jei naptiko ir pinigus atgauti.

Nū čia PSN sukūriau ,dėl steam ir origin reiktu kita tema kurti 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nū kai turėjau bėdų tai man padėjo Sony suportas, bet ši kartą ne, nes taisyklėse parašyta buvo dėl ps+ ir music unlimited , o aš jų tikrai neskaitęs, kaip ir dauguma nieks neskaito :)
Dėl Valve neturėjau jokiu bėdų dar, su Origin turėjau bėda su acc tai viska sutvarkė greitai jei ne PSN acc bučiau praradęs savo Origin acc, bet kai aš esu MS ir PS acc įkėlęs į Origin tai problema ne tokia didelė buvo, bet šiaip nesiskundžiu aš  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.