narkata

Captain America: Civil War (2016) Chris Evans / Robert Downey Jr. / Scarlett Johansson /

Rekomenduojami pranešimai

Labai tikėjausi išvysti traileryje žmogų vorą, bet deja... Teks laukti sekančio trailerio arba gal net pačio filmo. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai tikėjausi išvysti traileryje žmogų vorą, bet deja... Teks laukti sekančio trailerio arba gal net pačio filmo. :)

Aš irgi tikėjausi 

o jei ir parodys tai manau gali keletai sekundžių 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

civilwar9.jpg

 

civilwar5.jpg

 

civilwar8.jpg

 

civilwar2.jpg

 

civilwar3.jpg

 

civilwar7.jpg

 

civilwar6.jpg

 

civilwar11.jpg

 

Zaidimai su Filmais pradeda supanaseti. Eina traileriai, screenai, o tada jau filmas isleidziamas. Toks variantas daug geresnis negu ima is vienos puses ar kitos ir vercia ar tai i zaidima ar tai i filma. Beje, pirmam screene kas tas juodas Kaireje?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mm.. Neblogai tada. Ziuriu vis daugiau ir daugiau ivairiu super heroju susimeta i bendra jega.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mm.. Neblogai tada. Ziuriu vis daugiau ir daugiau ivairiu super heroju susimeta i bendra jega.

 

Man rodos šiais metais dar pamatysim Doctor Strange filmą. Va ten tai gėris bus :) Benediktas vaidins pagrindinę rolę.

 

568ad0a32ead4.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labiausiai parinantis dalykas Marvel filmuose, galbut ir DC, kai pakeicia aktoriu. Cia dar prasidejo nuo Halko laiku. Bent jau dabar jis pagal mane parinktas normaliai.

 

Toks vaizdas, kad kazkam labiau rupi pinigu daugiau uzkalti negu testi kazkokia istorija su vienu aktoriumi, kaip kad Spidermenas siame filme bus naujas. O juk su T.Maguire buvo 3 dalis sukurtos. O A.Garfield tik dvi dalis istempe..

 

Na, tikekimes naujas Spideris, T.Holland, pratems ilgiau ir rebootas Spidermeno (2017) bus vykes. Nes man asmeniskai su  the amazing spiderman istorijos perkurimas buvo nereikalingas. Ka jau kalbeti apie paskutines dalies pabaiga..

 

CivilWar7-1397x580.jpg

 

CivilWar6-1400x580.jpg

 

CivilWar5-1409x580.jpg

 

CivilWar3-1399x580.jpg

 

CivilWar1-1395x580.jpg

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia to paukščio draugelis su metaline ranka kur per Ant-man gale rodė prispausta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia to paukščio draugelis su metaline ranka kur per Ant-man gale rodė prispausta?

 

Teisingai, Winter Solder - James Buchanan "Bucky" Barnes. Kapitono Amerikos draugelis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pažiūrėjau vakar, nu visai nieko, geriausia tai, kad nėra taip kad vieni blogi, kiti geri, nėra taip juoda ir balta :).CGI prastokas, veiksmo scenos geriau galėtų būti. Dar ta drebanti kamera...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.