Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Laisvalaikio veikla Kuo užsiimate?

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Lonsdale
Mano pranešimai  

Lonsdale
  • Nariai
  • Turi:XBOX 360

Fotografija, video kurimas.

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

idealiai butu kad ka nori ta darai. bet atisijoja iki to kad ka gali sau leisti daryt ta darai. arba ka leidzia tevai jei dar gyveni su jais. bet yra daug dalyku visitiek ka gali daryt. o siaip nori buni storas , nori sportuoji , nori begioji ar vazineji dviraciu ar geri alu ir augini pilva. zodziu ka nori darai.  :trl:

foto / auto keliones / campingai su palatkem  ... telefai siai dienai ant tiek geri kad ir keliu metu senumo kas buvo tada premium geriau nei tai kas siai dienai pigu. gali labai daug padaryt su tel su foto ir video, nereik nei kompo. cia kas liecia postinimus kazkur ne kazka ten profesionalaus. 

dabar pagrinde modifikuoju savo auto ar kazka gaminu jai tvarkau, virinu perdarau ir pan. tada keliauju vazineju po visus LT kampus ieskau idomiu vietu prasilekt, fotkinu viska ka matau to eigoj idomaus. 

vis dar palosiu zaidimus nes taip tauposi pinigai , nes sedi namie naudoji tik elektra ir biski maisto. beveik neisleidi nieko. kai vazineji masina ir prasuki po 300km tai ant kuro taip ir eina pinigai padoriai. taip visada juk negali tai reikia ir namie pasedet pataupyt kartais. 

Šį pranešimą redagavo scalman: 2018-05-26, 19:35

Lenovo Y520 / i7 / 8gb / gtx 1060 6GB
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

cheburator
Mano pranešimai  

cheburator
  • Nariai
  • Turi:PS Vita
  • Steam ID:Stipena
  • Origin ID:Stipena

Minimum 5 dienas per savaite sportuoju po 8 val. Nuo 18 m. ... dziaukites kas sedit mokyklos suoluose..

Šiuo atveju taisyklė 'Sportas = Sveikata' netinka. Perteklinis sportas kenkia sveikatai.

• tomashex tai mėgsta

AMD Ryzen 5 1600X, Radeon RX Vega 56 Morpheus II + Be quiet Silent Wings 3, 16GB DDR4, Gigabyte B350 Gming 3, NVMe Samsung SM951 256GB SSD + Samsung 850EVO SSD + Crucial MX500 1TB, Be quiet Straight Power 11 750W, Steelseries M800 keyboard, Steelseries Sensei Wireless mouse, Steelseries Siberia 840 headset, Logitech Z-5500, HTC Vive, BenQ XL2730Z 1440p 144Hz Freesync monitor, Windows 10.

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

kaip ir gerimas. bet kas nori vistiek tai daro. man tai toks sportavimas tai jau vargas. tai nei joks poilsis nei joks malonumas , tai sunkus darbas plius labai grieztas maitinimasis, nulis fun vien tam kad geriau atrodytum pats sau. 

• tomashex tai mėgsta

LG G4 / Teclast X98 Pro

tomashex
Mano pranešimai  

tomashex
  • Nariai

kaip ir gerimas. bet kas nori vistiek tai daro. man tai toks sportavimas tai jau vargas. tai nei joks poilsis nei joks malonumas , tai sunkus darbas plius labai grieztas maitinimasis, nulis fun vien tam kad geriau atrodytum pats sau. 

Teko ir man kelis menesius po 5 kart savaitej sportuot, kai priprato prie kruvio kunas. Bet tai buvo is reikalo, kai +30 kg antsvorio buvo. Bet ne po 8 val o po - 2,5 val :) Po 8 val ir 5k savaitej ilga laika nlb gerai sveikatai, cia perteklius kaip sake. Turetum tada ir duona is to valgyt, fitneso ar kulturizmo varzybos ir t.t :)

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

Teko ir man kelis menesius po 5 kart savaitej sportuot, kai priprato prie kruvio kunas. Bet tai buvo is reikalo, kai +30 kg antsvorio buvo. Bet ne po 8 val o po - 2,5 val :) Po 8 val ir 5k savaitej ilga laika nlb gerai sveikatai, cia perteklius kaip sake. Turetum tada ir duona is to valgyt, fitneso ar kulturizmo varzybos ir t.t :)

ir daugiau tas svoris nepriaugo ? ar teko jau pastoviai kazko atsisakyt , keist mityba ir pan ? 

LG G4 / Teclast X98 Pro

tomashex
Mano pranešimai  

tomashex
  • Nariai

ir daugiau tas svoris nepriaugo ? ar teko jau pastoviai kazko atsisakyt , keist mityba ir pan ? 

trumpai kalbant, numeciau 33 kg,per daugiau nei 2 metus gryzo is ju apie 7kg,ir pastoviai laikosi dabar. Normaliai :) Kad tiek nemazai numest,mityba griezta buvo,beveik be saldumynu,cipsu ir gazuotu gerimu, daugiau baltymu,neriebaus maisto ir mazesnes porcijos. Plius sportas. Dabar nebereikia to,nes skrandis susitraukes ir net nebetelpa kaip seniau :)

Jogurtas9
Mano pranešimai  

Jogurtas9
  • Naujokai

Aikido pradejau lankyti, tai tikiuosi bus ateity hobis. Siaip dviratis, piesimas, muzika 

Play4ever
Mano pranešimai  

Play4ever
  • Naujokai

Stengiuosi kuo daugiau savo laisvo laiko praleisti aktyviai. Orams atšilus su draugais plauksime baidarėmis. Baidariu nuoma Vilniuje yra labai populiari pramoga, tad pasiūla ir maršrutu įvairovė labai didelė. Siūlyčiau prasiplaukti srauniomis upėmis, kad pajausti tikrąjį malonumą 

inpeace
Mano pranešimai  

inpeace

(+-::) MaNiAc

• Nariai
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360, XBOX, Wii, NES, DS, GBA

Laisvalaikį leidžiu įvairiai, stengiuos ir pasportuot šiek tiek, geresnei savijautai, ir dviratį paminu ir pavaikštau pėsčias, pageimint karts nuo karto prisėdu, yra gi galybė neperžaistų žaidimų, ypač jei žiūrint į retro. Savaitgaliais mėgstu prisėsti palituoti ką nors, pasikrapštyt prie elektronikos, kokią seną konsolę pačipuot ar pan... Pigus hobis, aliexpresse pilna visokių litavimo DIY kit'ų už kapeikas, tik sėsk ir krapštinėkis :) O kartais tiesiog bukai paspoksoti youtube patinka :)

• Impaler tai mėgsta

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   Farming simulator 19 mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods