Paulius5

Vaizdo korta.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, noriu paklausti ar ši vaizdo plokštė tinkama žaidimams? Bent 2012 2013. ASUS GT730-SL-2GD3-BRK VGA DVI HDMI

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu paklausti ar ši vaizdo plokštė tinkama žaidimams? Bent 2012 2013. ASUS GT730-SL-2GD3-BRK VGA DVI HDMI

Nelabai, Battlefield 4 su minimaliais nustatymais ant 45 fps veža. GTA V 60 fps su mažiausiais nustatymais. Tomb Raider 37fps ant minimalių nustatymų.

Jei galvoji pirkti gt730, pirk tiktai gddr5 versiją. Tavo nurodyta gddr3.

Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man minimaliais užtenka. Jei GTA V 60 fps ant minimalių tai čia gerai jau ar ne? Bet ta gddr5 brangesnė aišku ar ne? O fps priklauso nuo procesoriaus ar tik vaizdo plokštė?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man minimaliais užtenka. Jei GTA V 60 fps ant minimalių tai čia gerai jau ar ne? Bet ta gddr5 brangesnė aišku ar ne? O fps priklauso nuo procesoriaus ar tik vaizdo plokštė?

60 fps gerai, bet minimalūs nustatymai ne. Truputį bragesnė, bet žymiai greitesnė. FPS priklauso nuo abiejų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai labai dėkui. O tai galėsiu ant aukštesnių nustatymų žaisti su ta korta? Ir gal galėtum tu man jos pilną pavadinimą parašyti, nes aš kurią parašiau tai puslapį radau ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai labai dėkui. O tai galėsiu ant aukštesnių nustatymų žaisti su ta korta? Ir gal galėtum tu man jos pilną pavadinimą parašyti, nes aš kurią parašiau tai puslapį radau ir viskas.

Ant aukštesnių nustatymų tik senesnius galėsi lošt. 

http://www.skytech.lt/gvn730d52gi-gigabyte-geforce-730-2gb-gddr5-bit-hdmi-dvi-dsub-p-201697.html

http://www.skytech.lt/gt7302gd5brk-asus-geforce-730-2gb-gddr5-bit-hdmi-dvi-dsub-p-235262.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visų pirma,tai pasakyk,kiek tu gali skirt pinigų vaizdo plokštei,nes beviltiškai čia rašinėsimės forume nežinodami,ko tau reikia. Pasakyk sumą,kiek gali skirt ir žmonės padės tau išsirinkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu paklausti ar ši vaizdo plokštė tinkama žaidimams? Bent 2012 2013. ASUS GT730-SL-2GD3-BRK VGA DVI HDMI

tinka 720p rezai low/medium. sita gpu isrinkta siuo metu pigiausia gaming gpu kuri verta pinigu 

2016 gaming gpu rinkimuose GT 730 isrinkta kaip 720p playable . o 720p maxed out - R7 360. aisku radus naudota 260x ji butu geresne. tuo paciu gtx 650 radus pigiai ji bus geresne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kokius duomenis dabar turi ? . kokia motina. modelis. tada bus galima ziuret kas i ja ten dedasi. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

HP Compaq dc7700p Convertible Minitower. Vaizdo plokštė: NVIDIA GeForce 7600 GS. Procesorius: Intel® Core2 CPU    6300  @ 1.86GHz, 1867 Mhz, 2 Core(s) 2 Logical Processor(s). 5 GB ram.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai cia is tu lievaku orgu sumazintu korpusu kur viduj viskas sudeta kompaktiskai ir apskaiciuota tik tiem specam. :trl: 

tai ...hmm gali kilt problemu kad PSU nepavez arba netilps didesne gpu i vieta idet. 

motina ten greiciausia bus tokios formos 

 

163359029_hp-compaq-dc7700-socket-775-mo

 

ir gpu isidetu nebent low profile greiciausia.


reiktu konkreciai ziuret kas telpa ar yra laisvos vietos prie esamos gpu ir koks psu. nes nelabai tokios dezes upgreidinasi siaip. po to buna kad nenori veikt ten ir pan. bet galima megint aisku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai žodžiu geriausia naują kompą pirkt. Bet brangiau daug gaunasi. O pinigų neturiu.


Pasižiūrėjau vidų, tai motininė normalios formos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padaryk savo dėžės nuotrauka kad matytus ta motininė 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.