Jeisonas

Retromanai! Flash Cardai Uz it Pries?

Rekomenduojami pranešimai

Nezinantiems, tai specialus kartridzhas konkreciai konsolei su SD kortele, i kortele galima isikelti absoluciai visus kadanors isleistus zaidimus ir zaisti su originalia konsole. Daugiau info googlei galit pasieshkot, dalykas gan populiarus.

Tai va idomi jusu nuomuone ka manot apie tai

Is pliusu pamineciau:

1. Visi zaidimai vienoje vietoje

2. Maziau naudojasi retro technika (buten pin connektoriai nes ta viena kartridzha galima visada laikyti konsolei)

3. Salyginai maza kaina ( nors is kitos puses 150-200 eur ne taip jau mazai)

4. Galima zaisti visu regionu zaidimus, beigi zaidimu hackus ar homebrew

 

Minusai:

1. Manualo nebepavartysi, dezuciu i lentyna irgi nebesudesi

2. Gali buti smulkus zaidimo neatitikimai, glichai, velavimai

3. Daugiau minusu nesugalvoju, gal dingsta noras kolekcionuoti jei jau viskas turi, nezinau, jus parasykit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn super ufo8 pro uzsisakiau ~50+ sumokejau. laukiu ziuresiu. tolko ir laiko nera kada saudytis geimu orgu snesui jau, o beayint yra beprotybe ir svaistymas pinigu tai tiesiog kad su hebra prie alaus sueina. ir still ant tikro hw losi. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Game on'e pas mus flash cart'ai ir buvo sujungti, mūsų kolega "Shy guy" arba geriau žinomas - Giedrius, tik flash cartus ir pripažįsta, tai mes jau visi labai gerai susipažinę su šiuo daiktu. Aš asmeniškai pats galvoju Snes'ui ir Nes'ui pasiimti tai, nes būtent šioms konsolėms sunku ką gero rasti Lietuvoje, na ir ypatingai Snes'ui jei ką ir randu, tai būtinai būna ne anglų kalba. Kiti retromanai, tai jau visai nemažas kolekcijas surinkę, tai jiems beveik net nėra esmės pirkti tą flash cart'ą. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ot, kad toks dalykas būtų buvęs prieš 20 metų... Būtų galima buvę nesveikai užsižaisti turint VISKĄ. I know would have done it :D

 

Šiaip esu už, vis arčiau to real hardware. Iš praktinės pusės puikus dalykas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As uz, senu geru zaidimu jau be sansu rasti segom, snes, nes. O isbandyti ar dar karta perzaisti vistiek norisi. Siu metu planuose yra isigyti pradziai segai, veliau nintendo konsolem flash card. Mano manymu labai naudingas daigtas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo zaidejam tai cia ishsiganymas, nebent norisi labai jau autentiskam buti.  Sakyciau ce viduriukas tarp emuletoriu ir zaidimu originaliose sistemose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

snesui siulau ufo imt, nebent pasiruose 100 eur moket us sd2snes. everdrive palaikomumas sneso mazas palyginus kaina ta pati kaip ufo, bet neupdatinamas fw. zodziu. realiai 3 normalus pasirinkimai teyra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš už. Tokie retromanai su nuneštais stogais kaip aš yra vienetiniai egzemplioriai. :D Tikrai turiu jau nemažas NES, SNES, MD kolekcijas, bet daugiausia todėl, kad dar laiku pradėjau ieškoti turguose, kol dar ten kažkas gero buvo. Na, ir turiu puikių draugų, kurie juokingom kainom perdavė man daug perlų. Be šitų veiksnių būtų liūdna. Iš ebay pirkta palyginus labai nedaug ir tik pigių žaidimų. Pats vis dar svajoju apie daug Zilitoninių žaidimų, kuruos vaikystėj žaidžiau, o originalų kainos dabar kosmosų kosmosas. Arba surinksiu geltonas padielkes, arba ateis laikas Flash kart'ui. Būtų pigesni velniai, jau gal ir turėčiau. Dabar vis dar įsikabinęs originalų ieškojimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir kaip būtų smagu turėti originalias disketes, bet kažkada pamačiau, kad tai man nerealu įgyvendinti tai nusipirkau SNES, MD ir NES everdraivus ir tuo džiaugiuosi. 

Šiaip jei neturėčiau tai spėju paimčiau, kad ir tokį variantą:

http://www.aliexpress.com/item/Top-quality-72pins-8-bit-Game-Cartridge-150-in-1-with-game-Rockman-1-2-3/32559272237.html?spm=2114.01020208.0.604.Wz4lV2

ar 

http://www.aliexpress.com/item/Top-quality-60pins-8-bit-Game-Cartridge-150-in-1-with-game-Rockman-1-2-3/32557885890.html?spm=2114.10010108.100007.16.x9suND

Vieni iš geriausių žaidimų yra. Kainuoja daug pigiau nei everdrive. Daba pilnai užtektų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, tokius variantus dar kaip tik šiandien apžiūrinėjau prieš tau parašant. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas blogai su dream castu ? diskus skaito, arba chipuoji ir tiek. saturnas ir chipus turi. sd kortos adapteriu dc skitu morios, bet geriausias yra modas IDE hdd.

 

arba usb gd roma: http://www.retrogamenetwork.com/2014/08/13/new-sega-dreamcast-modification-usb-gdrom-offers-brand-new-updated-disc-drive-alternative/ bet brangus malonumas.

Redagavo red-cat_eX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

griežtai už ! :D 

man išvis visos konsolės reikalingos ne kolekcijai ,o žaidimam. ir būkim griežti ,bet teisingi ,kad gal tik kokia 1 - 10% žaidimų yra kažkuo ypatingi. tai rinkt visus tuos plastiko ar silicio gabalus yr tikrai nelogiškas laiko bei pinigų švaistymas :D turėt bebejo smagu .bet tikrai pvz jei kažkokios konsolės tokį kartridžą turėčiau ,tai nei kiek neabejodamas visus tos konsolės žaidus išmainyčiau į  kažką kitą ,ką noriu pažaist :D

dabar visi sakys ,kad ne hardkorinis kolekcionierius :D bet taip ir yra :D kaip sakiau man pats žaidimas svarbiausia. jei būtų kompui sukurti tikrai pilnaverčiai emuliatoriai ,tai net nesidomėčiau konsolėm - jungčiau pultelį prie pc ir žaisčiau viską iš eilės :D bet bėda ,kad nesutikau nei vieno emuliatoriaus ,kuris tikrai gerai veiktų kompe .. :/ :(

gal tik su psp nes emuliatorius visai patiko. bet kažkodėl ne visus žaidimus irgi vež korektiškai..


beje kažkas minėjo ,kad tai atseit tarpinis variantas tarp originalo ir emuliatoriaus.

sukritikuosiu - tai ir yra originalus tos konsolės žaidimas! aparatinė įranga (pati konsolė) gi originali. o tą skaitmeną ,tą softą jei ji gauna ne iš kartridžo ,o iš sd kortos,tai juk jokio skirtumo ir įtakos žaidimui neturi! (jei tiksliau ,tai skirtumas tik žaidėjo smegeninėj ar žaidžia iš kartridžo ,gaminto prieš 25m ,ar iš identiško skaitmeninio failo ,kurį pats parsipumpavo ir įkėlė šiandien ;):D )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.