marius8522

Internet access Not connected - no connections are available

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki , tai va susidūriau su šita problema ir nesuprantu kas per bajeris intikas yra o rašo kad interneto nėra... štai nuotraukoje kaip matot , pas mane windows 8.1 . Gal žinot kame problema gali būt? Gal čia koks dalykas kad pilno interneto aš negaunu kažkokiu būdu ir meta man šitą klaidą? P.S dėkui iš anksto už atsakymus :)0a93d4f54c48525ca3ef2c493892067967.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Welcome to my world :D 
Siaip cia jau dns portai svaigsta tau,nusistatyk dns is googles man sitie veikia puikiai  be problemu 

  • Configure your network settings to use the IP addresses 8.8.8.8 and 8.8.4.4 as your DNS servers.
  • Visi sitam forume zino kiek problemu as turiu su tuo internetu :D tokius dns nustacius nzn kiek laiko veikia be problemu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Welcome to my world :D 

Siaip cia jau dns portai svaigsta tau,nusistatyk dns is googles man sitie veikia puikiai  be problemu 

  • Configure your network settings to use the IP addresses 8.8.8.8 and 8.8.4.4 as your DNS servers.
  • Visi sitam forume zino kiek problemu as turiu su tuo internetu :D tokius dns nustacius nzn kiek laiko veikia be problemu 

 

Bet tai wtf kodėl čia taip yra? :D IŠ oro vapše...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu vis dar nepasijungei,tai pasižiūrėk ar visi laidai normaliai sukišti iki galo į savo lizdus. Nes ne per seniausiai man tokia situacija buvo,kad net resetinau visus modemus ir t.t ieškojau,kame problema,net galvojau interneto tiekėjui skambinsiu,bet pasižiūrėjau,kad į vieną lizdą ne iki galo LAN laidas buvo įkištas. :) Kartais ir tokius paprastus dalykus praleidžiam

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buna ten kazkaip kai automatiskai nusistatineja tie dns serveriai parenka turbut koki netoki ir batai o sita kiek naudoju problemu nebuna,as kai pakeciau pirma karta dar reikejo laukt apie 15 min kol atsirado intikas bet db normaliai veikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buna ten kazkaip kai automatiskai nusistatineja tie dns serveriai parenka turbut koki netoki ir batai o sita kiek naudoju problemu nebuna,as kai pakeciau pirma karta dar reikejo laukt apie 15 min kol atsirado intikas bet db normaliai veikia

Spec paskambinau tiekiejam pasakiau kad ant laido perjungtų vis tiek tas pats buvo , tai net nežinau tipo užregistravo gedimą žėsiu kaip čia bus :D

buna ten kazkaip kai automatiskai nusistatineja tie dns serveriai parenka turbut koki netoki ir batai o sita kiek naudoju problemu nebuna,as kai pakeciau pirma karta dar reikejo laukt apie 15 min kol atsirado intikas bet db normaliai veikia

2de4fc4f623718d3900b757099bea3b1925.png šitas  dalykas irgi įdomus , nebesuprantu kas čia vyksta rimtai čia prie to pačio DNS kaip kalbėjai ?  :D

Redagavo marius8522

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TAI del to nera connection nes dns neveikia,man irgi tas pats gi budavo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.