narkata

31# Konkursas (PC Steam - Rise of the Tomb Raider)

Rekomenduojami pranešimai

O aš kažkurios patikusios vietos nelabai galėčiau išskirti. Esu žaidęs Tomb Raider II, III (pirmos dalies nebandęs), naujesnius irgi kelis esu žaidęs. Visos turi kažką tokio. Kažką užkabinančio. Atmosfera žaidimuose irgi nepakartojama...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai labiausiai istriges momentas,kai pirma karta gyvenime pas drauga isbandziau tomb raider 1 ant playstation konsoles ir teko kovoti pries T-Rex bosa :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

(Nedalyvauju)

 

Man kazkaip labiausiai istrige TR 2 dalies momentai. Venecija ir Kalejimas su padarais. Nors naujausia dalis ir grazi savo grafika, bet ne tokia isimintina kaip senos TR dalis..

Kaip angliskai kalbantis zmogus pasakytu: This brings back memories of the old days. Back when video games were MORE than just graphics.

 

Tomb_Raider_II_PC_Venice_bartoli_016_900

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man įsimintiniausios vietos tai iš Tomb Raider 2 absoliučiai visi neck break epizodai, kai darydavai niurką ant žemės :D

 

https://www.youtube.com/embed/SnnGGRO7Dcs

Pamenu, kai bandydavau kur peršokt ir atrodo lyg ir normaliai ir laiku mygtukai suspaudinėti, bet vistiek nepavykdavo peršokt, kur nors nukrypdavo ir nepavykdavo. Jeigu taip nutikdavo porą kart ar daugiau, aš ne joysticką plėšydavau, o išliedavau pyktį ant Laros ją specialiai iš eilės ~10 kart sulaužydamas. :D :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug nesu loshes Tomb Raideriu, senus Tomb Raider 1 ir 2 kompiuterinej su PS1, 2002 metu per savo PC ir Remeika Tomb Raider. Kazkodel labiausiai isimine pradzioj zaidimo vilkai (senu TR 1 ar 2) :D net nepamenu kurio zaidimo. Visa laika kas uzsimindavo apie Tomb Raideri, as atsimindavau tuos vilkus ir stovincia Lara :D. Beje remeikas, tai ziauriai patiko, idomu tyrinet pasauli, kampeliu ir nepaliestas vietoves. Geriausi momentai tai gamtos skriaudziama Lara, uj vargse, visokie ciuozimai, kritimai, griebimaisi siaudo issigelbejant :)

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Si serija nera mano megstamiausia,visgi paskutiniaja dali bandziau,tai gal neispudingiausia vieta cia buvo,bet kazkodel man sukele asociacijas su Cold Fear zaidimu ir todel isimine :) 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.