narkata

NVIDIA Naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Nvidia 361.75 drivers support Thunderbolt 3 external graphics

Nauji prikolai NVIDIA
M1rEtc1.png

Durnai atrodo :)


Seniau nebuvo to 

Tik padarius NVIDIA drive update šiandien 

Išsiaiškinau bus galima naudoti Vaizdo korta per USB 3,1 čia labiau bus Laptopams galingiems, Vaizdo korta + PSU + USB 3.1 

Laptopai dabar galės naudoti galingas vaizdo kortas 

Nors Alienware Laptopai ta jau galėjo daryti jau seniau nuo praeitu metu, bet turėjo kita jungti 


Čia kaip pavyzdys 

 

Čia Alienware Graphics Amplifier



Skirtumas yra, dabar daug kas galės naudoti galingesne korta jei tik Laptopas turės USB 3,1 nes seniau tik ta galėjo turėti Alienware laptopai Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik ant PC desktop labai keistai atrodo tas Eject NVIDIA Geforce 980 Ti


Tik vienas dalykas dabar yra kaip ir problema
M1rEtc1.png

Čia yra bugas nauju NVIDIA drive ,nes čia dar skaitoma Beta versija Thunderbolt 3 external graphics, nes mano Vaizdo korta ne per USB pajungta o per PCIe 
Tai iš dalies aš neturėčiau matyti Eject NVIDIA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Nvidia’s last GPU roadmap update came back in September last year, but the information was scarce at the time.

NVIDIA 2014-2017 GPU Roadmap: Pascal Titan GP100 To Debut in April, GTX 1080 in June, and Volta in 2017

NVIDIA-2014-2017-GPU-Roadmap.png

Redagavo CATZILLA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nvidia 361.75 drivers support Thunderbolt 3 external graphics

 

Nauji prikolai NVIDIA

M1rEtc1.png

 

Durnai atrodo :)

Seniau nebuvo to 

Tik padarius NVIDIA drive update šiandien 

Išsiaiškinau bus galima naudoti Vaizdo korta per USB 3,1 čia labiau bus Laptopams galingiems, Vaizdo korta + PSU + USB 3.1 

Laptopai dabar galės naudoti galingas vaizdo kortas 

Nors Alienware Laptopai ta jau galėjo daryti jau seniau nuo praeitu metu, bet turėjo kita jungti 

Čia kaip pavyzdys 

 

Čia Alienware Graphics Amplifier

https://www.youtube.com/watch?v=-cQfy-j1Ssw

Skirtumas yra, dabar daug kas galės naudoti galingesne korta jei tik Laptopas turės USB 3,1 nes seniau tik ta galėjo turėti Alienware laptopai

Truputį klysti sakydamas, kad tą galėjo tik Alienware. Aš prieš 3 metus galvojau tokį fyntą daryt su Apple macbooku. Gyvenau Anglijoje dar tada ir stacionaraus labai nenorėjau, todėl sugalvojau pirkt macbooka, nes jis turėjo Thunderbolt jungtis kurių pralaidumas buvo didelis ir per jas buvo galimybė pajungt vaizdo plokštę, tik buvo problema kad įrenginys gal buvo labai brangus ir tik iš Amerikos išėjo siųstis. Nors žėdavau Youtube , tai žmonės patys pasidarydavo. Kas seniau galvojo kad tos Macbooku thunderbolt jungtys buvo skirtos hardam ir t.t. tai žinokit, kas žinojo jų pralaidumo greitį - žinojo kaip geriau jas išnaudot apart hardų :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš apie Apple produktus nieko nežinau, už tai ir sakau taip kaip yra ant Windows sistemos 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na atrodo tai labai durnai tas čemodanas šalia laptopo :DDD

 

o kažin ir finansiškai ar verta.. :)

Asus ROG GX700 irgi gera čemodana turi ;D tik jame water cooling sistema ir gtx980 ideta

Redagavo Altec128

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GeForce Experience Beta http://www.geforce.co.uk/geforce-experience/gfe-beta

Ne naujiena bet man šiandien kaip ir naujiena 
ShadowPlay records buvo galima tik pačiam žaidime, Dabar galima filmuot ir Desktopa ir žaidimo metu, seniau buvo tik žaidimo metu, ir bus galima daryti Screenshot tiek žaidimo metu tiek desktop, ir iškart gali kelti į IMGUR, Geriau už Steam Screenshot sistema 
Seniau jei ką nors keisti norėjai ShadowPlay dabar užtenka paspausti ALT+Z ir gali reguliuoti nustatimus ir t.t. 
O prieštai viska darydavai per GeForce Experience nors ir dabar gali daryti, bet su ALT+Z gali ta atlikti ir žaidimo metu 

Plius kai filmuoji ar darai screenshot gali padaryti kad matytu koks geležis pas tave yra CPU/GPU/RAM


bQVRLgN.png


eNj9Vj7.png
ir net nereikia eiti į pati IMGUR kad Copy link padaryti 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl desktopo filmavimo truputi sumelavai, nes tokia funkcija jau senai yra ir dar be betos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 tiesiog nebandžiau filmuoti desktopo su senesne versija, nes kaip ir sakiau man čia naujiena buvo, nes tik šiandien perskaičiau 


nors visada atsinaujinu aš GeForce Experience, bet ši kart Beta naudoju 


Dabar persirašiau ne į Beta versija pasitikrint, tikrai buvo, tiesiog nepastebėjau visai to, Bet pagrindas pasikeitė ShadowPlay ant Betos ir man net geriau yra 
@cheburator

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš nebandysiu betos, bet lauksiu kol į normalius driver'ius įterps, o tai ilgai trunka kol per ta NV experience daisigauni iki to shadowplay. Sveikintinas dalykas kad daro tokį pop-up OSD shadowplay'uj.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik ant PC desktop labai keistai atrodo tas Eject NVIDIA Geforce 980 Ti

Tik vienas dalykas dabar yra kaip ir problema

M1rEtc1.png

 

Čia yra bugas nauju NVIDIA drive ,nes čia dar skaitoma Beta versija Thunderbolt 3 external graphics, nes mano Vaizdo korta ne per USB pajungta o per PCIe 

Tai iš dalies aš neturėčiau matyti Eject NVIDIA

Siandien su nauju hotfixu istaise jau sita buga

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naujos Nvidia GPU jau paskelbtos

 

NVIDIA-GP104-400-A1-635x475.jpg

 

GTX 1080 8GB GDDR5X

GTX 1070 8GB GDDR5

GTX 1060 6GB GDDR5

 

daugiau info 

http://wccftech.com/geforce-gtx-1080-gtx-1070-launching-6th-may-market-june/

 

ir pasirodys jau neuzilgo, anksciau nei naujos AMD gpu

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.