narkata

NVIDIA Naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Birželio 10-ta pasirodys GTX1070 o GTX1080 gegužės 27-ta, tad PC sukrautas, tik liko išlaukti GTX1070 Lietuvoje ir jį įsimesti į krepšelį, o tada jau ir pirkti, 1.2k biudžetui GTX1070 man kaip tik kadangi dėžė sukrauta už 867EUR + GTX1070 kainuos spėju ~350EUR tad viskas kaip tik, o tada jau high/ultra žaidimai eis :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Birželio 10-ta pasirodys GTX1070 o GTX1080 gegužės 27-ta, tad PC sukrautas, tik liko išlaukti GTX1070 Lietuvoje ir jį įsimesti į krepšelį, o tada jau ir pirkti, 1.2k biudžetui GTX1070 man kaip tik kadangi dėžė sukrauta už 867EUR + GTX1070 kainuos spėju ~350EUR tad viskas kaip tik, o tada jau high/ultra žaidimai eis :)

Doleriais visada pigiau gaunasi nei eurais, tad gali nesitikėti pigiau nei 410€ už partnerių plokštes, o už Founders Edition mažiau 500€. O kaip žinia partnerių pigesnės plokštės pasirodys vėliau nei Founders Edition...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

24170852621l.jpg
CjQHpEAWYAEJvD8.jpg
Kaip matom 1070 sintetiniuose testuose duoda skaiciuku kaip ir titan x. Idomu koks performance bus zaidimuose 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus geri rezultatai . Vidutinioke 1060 zada but vr ready . O tai jau daug ka sako. Su dddr5 ir 256 bit ir ant gp106. Tikrai nebus silpna gpu lyginant kokios gpu dabar reikia kad butum vr ready.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenaujiena kad tieks kainuos Lietuvoje nors manau ir kokioje Vokietijoje panaši kaina bus

Tai gtx 1070 irgi bus kokie 499€

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne visada, būna ir brangiau, priklauso jei koks oc padarytas aišku aušinimas geresnis, ta pati galiu pasakyti apie mano gtx 980 ti matrix edition, jie brangesni yra negu kitų partnerių gtx 980 ti

Šiaip gigabyte pigiausi būna, bet man jie netinka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

867.00€, - wtf, puse algos uz gabala tekstolito.

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.