Aiko

Telefonas iki 230EUR'ų

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, playmanai ! :) Kaip supratot iš temos pavadinimo reikia telefono, telefonas turi būti iš aliexpress, gearbest, tinydeal ir pnš, naujas. Bet niekaip neišsirenku telefono, nes pasirinkimas didelis, ką jūs patartumėte ? Liksiu dėkingas ;)

Redagavo Aiko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarčiau nepirkti kinietiško šlamšto. Va ką aš turiu tau patarti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarčiau nepirkti kinietiško šlamšto. Va ką aš turiu tau patarti. :)

Kodėl? Pats naudoju kinietišką telefoną jau beveik metus ir negaliu skųstis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu @SWIZZ draugas kiek perka tuos kinietiškus, tiek ir problemų turi, sakiau pirkt normalu ne jis vistiek su savo kinietiškais, jau viena karta sakė gerai pirksiu normalu, bet vistiek nusipirko kinietiška, o žmonai normalu Sony paėmė :)
Kaip nekeista dar problemų neturi su tuo kinietišku, tik skundžiasi kad lėtas 


Pirko visokius jis ir už 150€ ir už 200€ dabar nežinau kiek mokėjo bet turbūt apie kokius 200€
Kiek jisai jau išleido butu normalu telefoną pasiėmęs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu Xiaomi 1S, kuriuo esu labai patenkintas. Pasidairyk į Xiaomi, Meizu ir Oneplus telefonus. Pats rekomenduočiau Xiaomi redmi 3 (ką tik pasirodęs) arba Oneplus X. Jei patinka didesni - tuomet Xiaomi redmi note 3 PRO. Sėkmės!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu Xiaomi 1S, kuriuo esu labai patenkintas. Pasidairyk į Xiaomi, Meizu ir Oneplus telefonus. Pats rekomenduočiau Xiaomi redmi 3 (ką tik pasirodęs) arba Oneplus X. Jei patinka didesni - tuomet Xiaomi redmi note 3 PRO. Sėkmės!

Galvojau, dėl OnePlus X, bet ten yra Li-Po baterija, tai ko gero, kas du metus reikėtų keisti telefoną, o telefoną planuoju pirkti kokiem 3-4m.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.