Magnitas

TMNT: Mutants in Manhattan

Rekomenduojami pranešimai

12631490_959645774114099_813979812635554

 

Kūrėjas: Platinum Games
Leidėjas: Activision
Žaidimo variklis:
Žanras: Action
Režimai: 1-4
Išleidimo data: 2016 -- --
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Puslapis: 

 

 

Battle alongside your brothers through the sewers, subways, and streets of NYC to take down Shredder and Krang's evil organization, Foot by Foot. Unleash custom combat skills and powerful team combos to save Manhattan from the overwhelming dark forces growing in the shadows.

 

xXuY4tn.jpg

 

JcCdnKt.jpg

 

elFcd2U.jpg

 

6BzGShV.jpg

 

1IrkaHT.jpg

 

 

Bent jau pirmas screenas (kazkodel) mane nukele i senus gerus zilitoninius laikus kai sernas kazkurioje dalyje buvo spalvotas. :)

Ziuresim ka turesim. Gal visai ir neblogas variantas iseis ir kurejas pasistenks.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik vienas minusas leidėjas Activision
Kūrėjai gal ir geri, bet leidėjas ne koks 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

opa gal ir nieko bus,grafika panasi i transformers nauja daly tai gali uzkabinti nes transformeriu grafika labai patiko man :)

o apart leidejo pritariu narktai simtu procentu,kazko super wow negalima net tiketis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Oligarchas Activision va dėl leidėjo ir neperku žaidimu ką jie išleidžia, tai jie negauna išmanęs pinigu, tegul kiti moka jiems

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata kaip visada piktas dede. :D O siaip ka leidejas koreguoja? Koks zaidimas turi buti? Kaip ir produkto uzsakovas gaunasi?

Gal ir jusu tiesa. Man noretusi tokio paprasto, is sono vaizdo ir butu gerai. Bet turbut bus 3D ir su ryskiais spalvotais kombo kaip is komiksu.

 

Siaip transformeriu dar nebandziau, spalvos panasios abieju, bet vistiek viliuosi, kad sitas bus geresnis. Nostalgija likus is senu seriju..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog numeris 1 man iš blogiausiu leidėjų nes kūrėjai turi pagal jų dūdą šokinėti, vieninteli žaidimą kuri pirkau tai 007 iš dalies man tiko, bet visi kiti tai NE, Nu dar buvo gerai Cod 1/2 bet paskui prasidėjo nesamone nuo 4 dalies man

Pinigu melžimo kompanija, nieko gero neleidžia jie tik Cod, arba labai dažnai jie leidžia žaidimus pagal filmus, ir tai būna baisus tie žaidimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saip Activision istikro jie neturi kokybisku zaidimu visi ju "normalus" zaidimai pinigu melzyklos....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Dabar dar tokiam stiliuje žmogaus voro reikia. :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xa xa.. Kas cia zino gal ir pasirodys kokiam epizode. :D Siaip tikiuosi, kad galima bus vaikscioti normaliai. Nes is nelabai aiskaus gameplay atrodo, kad pasimusi pasimusi su priesais ir tada kazkoks intarpas bus kur valdomas herojus pats nubeks ir tada vel kautynes. Tikiuosi to nebus ir pasirode tik. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

b***** gal pagaliau normalus TMNT žaidimas pasirodys, kaip su Batman nutiko... Kol kas iš tai trailerio suteikia vilčių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau Nezinau biciuli ar sulauksime gero zaidimo. Man is traikerio pasirode, kad cia bus daug action. Cia turbut rimuojasi su Activision. O pati Activision kazkaip zaidimuose neturi tarpinio varianto. Arba buna Š.. arba G.. Tarpinio varianto kazkaip nepamenu. Siaip zaidimas gal ir nebutu blogas, man spalvos patinka zaidime. Bet kazkaip ir Action netruksta. Ar nebus tik taip, kad teks kankinti rankenos mygtukus ir per veiksma nematysime kas zaidime vyksta.

 

Na, bet cia tik speliojimai. Reikia normalaus gameplay. Kad ir kas vyksta zaidimo pradzioje.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu gi PlatinimumGames kuria, daugmaž galima tikėtis, kad bus hack and slash tipo žaidimas, tai ir iš dalies ir button smasheris bus manau. Svarbiausia, kad ne monotoniškas būtų ir netrumpas, kad vienu prisėdimu baigti ;).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.