paseles

paskutinis zaistas psone zaidimas

Rekomenduojami pranešimai

Mano buvo žaistas paskutintas ant Ps one tai mgs 1 o ant ps3 Ps one žaidimas tai būtų irgi mgs1

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu skaityti paskutini paleista PSone zaidima: Herc's Adventures. Super zaidimas buvo. Atsisiunciau ant PS2, norejau paziureti kaip atrodo ir istryniau. Nenorejau gadinti prisiminimu. O jeigu apie senus laikus kai dar pacia konsole turejau.. Jeigu atmintis tinkamai atkuria informacija.. Zaidimas buvo arba Duke Nukem kazkuri dalis. Kazkoks ralio zaidimas arba The Mummy.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Magnitas jo kartais geriau nežaisti o tiesiog tegul būna geri atsiminimai kai senais gerais laikais žaidei koki nors žaidimą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano paskutinis zaistas buvo WWF Smackdown

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tomb Raider 3, bet taip ir nepazaidziau, nes ant disko ibrezimas buvo, ties apie 20% prabegus zaidimo pastrigo ir viskas (bandziau ir ant ps2, ir ant ps3 leisti- toj pacioj vietoj pastringa). Pries tai Tomb Raider 1 paskutinis rimtai zaistas- complete 100%

Redagavo busted

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano paskutinis žaistas Theme Park World.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau neperseniausiai nupūtes dulkes nuo PSONE ir pasileides Resident Evil 2 ,bet neilgai pažaidžiau. Rimčiau tai esu žaides Tomb Raider 2 ant PS3. Daugiausiai kelentis nostalgijų žaidimas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paskutinis zaistas SMACKDOWN 2, bet kai tik kada kalba pasisuka apie PSOne konsole, is karto pirma asocijacija su Mortal Kombat 4, pirmas zaistas zaidimas ir kone dazniausiai kapotas kompanijoje :)))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš gera savaite užbaigiau Spyro 2: riptos rage, dabar pradėjau Spyro 3, bet nepasileido ant psone tai tenka zaisti ant ps2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.