Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

Sniper-Elite-4-feature-672x372.jpg

 

Kūrėjas: Rebellion
Leidėjas: Rebellion
Žaidimo variklis:
Žanras: Action / Adventure / Shooter
Režimai:
Išleidimo data: 2017 02 14
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Puslapis:

 

Rebellion has just announced that Sniper Elite 4 is currently under development and that it will be released in 2016. Sniper Elite 4 will be coming on current-gen platforms only, and will take place in Italy. In addition, Rebellion released a teaser trailer for Sniper Elite 4 that can be viewed below.

Sniper Elite 4 promises to offer breathless emergent stealth action and unrivalled sniping freedom across maps many times the size of those seen in Sniper Elite 3.

As Rebellion stated about the game’s storyline:

“Italy, 1943. Covert agent and elite marksman Karl Fairburne must help free Italy from the yoke of Fascism and defeat a terrifying new threat that could halt the Allied fightback in Europe before it’s even begun.”

 

 

devai zada daug didesnius mapus ir didesne laisve.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai,kad veiksmas nusikels i Italija.Nes nepatiko trecioje dalyje afrikoj saudyt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas puikus, bet tas selinimas labiau primena chaltura negu kad tikra gyvenima. Pamenu is ankstesniu daliu, kad selinti buna gan sudetinga. Ka jau kalbeti apie tylu galabijima. ypac tas buvo Afrikos dalyje. Ir kazkodel nepataikau eiti i reikiama puse. Tik praslaves viena, pamatau, kad per kita butu buve lengviau. Nezinau ar cia tik man taip.

 

Kad ir kaip ten butu, gal padarys dar geriau negu buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš jau savęs klausinėjau, kodėl nieks WWII žaidimo naujos kartos konsolėms nepadaro - apie šituos du buvau pamiršęs, antra dalis žiauriai gerai suėjo, reikės ir šitas dvi išbandyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patinka man kai paleidzia GP ir parodo koks zaidimas yra ir ko laukti, o ne tik grazius paveiksliukus.

Tik galejo maziau saudyti kur tikrai nereikia. :D prikolintojai. GamePlay:

 

 

c27e489ac4872c9c29684458016dd2b6.jpg

 

269e6526001884a8c77b9572a3f736b3.jpg

 

ef7f843cf2facb6d510ba817a5b51cbc.jpg

 

402c90ed2aece7028d233e5e014c4f53.jpg

 

ea652a0f7a44973ebbed3dbd87db3647.jpg

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galėtų nuo sprogimų ir galva nunešti geriau atrodytu negu raktas galvoje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sniper Elite 4 – Target: Führer. Taip vadinsis viena misija kurioje reiks nusauti Hitleri. Rasydamas sita posta susimasciau, o kodel gi as nepamenu, kad SE2 ir SE3 tokios misijos nebuvo?.. Bet pasirodo, kad buvo. Pagooglines radau, kad panasi misija buvo pateikiama DLC. Vadinasi mano atmintis isgelbeta. :) Nes tu DLC as neisbandziau. Na, o pats Hitleris zaidime kaip koks simbolis, kuri nusovus jis pasirodo kitoje zaidimo dalyje. Keista, bet tiesa. Zaidimas turetu pasirodyti 2017m.

 

42558165.jpg

 

18534584.jpg

 

14786907.jpg

 

66991566.jpg

 

04042530.jpg

 

07858587.jpg

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.