3nergy

Vagystė

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, prieš mėn man pavogė telefoną, kreipiausi į policiją parašiau pareiškimą t.t. Iš policijos jokios žinios nieko, įdomu ar yra dar vilties, kad jis visgi dar atsiras ar jau ji pamiršt ? p.s gal kas yra su tai susidūręs ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, prieš mėn man pavogė telefoną, kreipiausi į policiją parašiau pareiškimą t.t. Iš policijos jokios žinios nieko, įdomu ar yra dar vilties, kad jis visgi dar atsiras ar jau ji pamiršt ? p.s gal kas yra su tai susidūręs ?

Gali pamiršti, policija jo neieškos. Tai tik formalumas, jie turi ir be to ką veikti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries ~7 metus kai mane uzpuole,pavoge telefa ir sutrikde sveikata tai net tada nerado telefono....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Samsung Galaxy Note 4 iš sportinio krepšio man pavogė. Taip ir maniau, kad nieko gero negalima tikėtis :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, prieš mėn man pavogė telefoną, kreipiausi į policiją parašiau pareiškimą t.t. Iš policijos jokios žinios nieko, įdomu ar yra dar vilties, kad jis visgi dar atsiras ar jau ji pamiršt ? p.s gal kas yra su tai susidūręs ?

na jei neesi koks seimo narys arba jo gimine, tai manau, kad nieko net neieskos. Pries kokius 7 metus man masina apsvarino, tai net kai parodziau kas tai padare, jie jokiu veiksmu nesieme. nors nuostuolis buvo virs 2k LT. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko girdėt tokius dalykus, kad jei neturi giminių politikoj, policijoj, tai nesiima. Nes vienai pažystamai Iphone 5s irgi pavogė, bet su visą kuprine irgi nieko policija kaip ir nesiėmė, sakė, kad jei nėra smurtinių žymių nieko negali padaryt, bet buvo išimtis, kad draugui turguj iš kišenės pavogė nesitikėjo atgauti, bet po 4 mėn laikotarpio atrado policija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikėjo iškart per Google žiūrėti kur tavo telefonas o pradžiai dar būtų geriau jei dar Pin būtų uždėtas ant telefono tada nors būtų šansas, bet jei iškart padarė jie Hard reset tada jau be šansų rast, aišku jei jie protingi buvo o jei lasaros tai būtų šansas tau didelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau su kokiais pareigūnais jūs susidūrėt, bet kai iš manęs pavogė telefoną (keturi bičai) , bet telefonas buvo kas įdomiausia vertas ~150 - 200lt tik, tai per mėnesį laiko atrado kas toks, tik jau telefonas išplūduriavęs bala žino kur buvo. :D Galėjau ieškinį rašyti, buvo tokia galimybė , bet dėl 200lt bylinėtis tai nafik. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikėjo iškart per Google žiūrėti kur tavo telefonas o pradžiai dar būtų geriau jei dar Pin būtų uždėtas ant telefono tada nors būtų šansas, bet jei iškart padarė jie Hard reset tada jau be šansų rast, aišku jei jie protingi buvo o jei lasaros tai būtų šansas tau didelis

Buvau užsidėjas skaitmenų kodą. Žiūrėjau per google play kur, bei kada buvo prisijungta, paskutini karta rodo mano prisijungimą, nerodo, kad kas būtų prisijungęs kitas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieškot tai tikrai neieškos, sočiai to darbo jie turi, bet draugui kaip yra buvę - pavogė telefoną, parašė pareiškimą praėjo gal mėnuo, paskambino iš policijos ir pasakė ateit, kaip sakė kad tipo krata darė pas kažkoki vagį ir rado telefonų ir pagal modelį, spalvą atitinka jo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia faktas, kad jiems nėra naudos apsiimti tuo reikalu, na nebent tikrai tas kas pavogė prisidirbtu ir rastu pas jį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man šiaip idomu. Jeigu aš jiems pasakyčiau savo tel. imei? Irgi nieko geriau nebūtų? Bet šiaip gal tiesa jog specialiai nieko nedarytų. Buvo toks atvejis kai vienas žmogelis rado telefoną pamesta ir sumastė ne paskambint ir gražint, o parduot. Tai policija apsimetusi pirkėju pas jį atėjo ir turėjo gražint telefona ir dar bėdų su mentais turėjo. O pasirodo jog telefonas buvo kažkokio svarbaus asmens. Artai advokato ar kažkas panašaus. Dar buvo atvejis kai bendradarbiui paskambino draugas iš naujo savo telefono. Ir po to iš policijos paskambino ir sako, kad katik jums buvo skambinta iš vogto telefono. O tas draugas telefoną isigijo stotyje kažkur.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kai buvau policijoj, tai jie viska užsirašė visus tėl kodus, pirkimo dok. kopijas pasidare.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.