Impaler

Jubiliejinis PlayManija.lt konkursas!

Rekomenduojami pranešimai

Gal galima kazkaip paprasciau rage-quit'ą sita termina paaiskinti? As tikrai nesu tokio girdejas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galima kazkaip paprasciau rage-quit'ą sita termina paaiskinti? As tikrai nesu tokio girdejas.

 

Kai jau būni gerai įsiutęs ir išeini iš žaidimo , nes nervai nebelaiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu iš tų žmonių kurie per daug nervinasi dėl žaidimo. Bet įsimintiniausias tai buvo per gta5 ir tuo prakeiktu lėktuvu. Nu nafik,klava žaisti nežinau. Kol skraidyt tai dar dar,bet kad nusileist ant žemės. Ir tada klausytis iš naujo tų pačių dialogų. Jau savo tada naujutėlį laptopą norėjau paleist :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nedalyvauju 
Sėkmės kitiems nariams


Labiausiai esu susinervinęs žaisdamas žaidimą CS1,6
Kai buvo clan match (turėjau savo serva)
Likau vienas prieš 4, viskas gerai sekėsi, bet deja mano PC taip garsiai pradėjo ūžti (PSU Fan) kad net žaidimo garsą permušė, būdamas su ausinėm 
Aišku kai jau nieko negirdėjau žaidime, mane aišku nužudė
Tai kai spyriau į PC (pirmas mano PC buvo) ten kur yra PSU tai PC iškart atsijungė, paspaudus įjungimo knopke, jis įsijungė ir veikė vėl normaliai ir tyliai, bet tai buvo parai valandų
Paskui užgeso ir mirė mano PC
PSU ir vaizdo plokštė mirė
Po 2 savaičių nusipirkau kita PC (Monstra tais laikais) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikriausia būtu tas atvėjas, kai per "Resident Evil 6" vienoje vietoje rodė įkirai švitinti raktą, taip ryškai... Galvoju mane žaidimas laiko tokiu tūpu, kad nepastebėsiu rakto, tai iš tų nervu išjungiau ir ištryniau įkoniuka, galvodamas, kad ištryniau žaidimą...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo ne vienas toks nutikimas. Mano PC tuometu buvo Pentium II, 450mhz, 256mb ram'o ir 64mb vaizdo plokšte jeigu gerai pamenu ir jis turėjo labai šlykščia problemą. Užlagindavo ne laiku ir ne vietoje. Tas lagas pasireikšdavo random momentais ir trukdavo ~ 2 sekundes. Ne žaidimas, o grynai visas veiksmas užlagindavo, net ir garsas.  Kaip narkata, lošiau su klasiokais 1.6 clan match'us.  Vieną tokią niūrę dieną lošiant vieną iš tų nelemtų cm'ų ir būnant CT pusėje išlindau su AWP mid'e  ir taikinukas buvo tiesiai ant priešo galvos ir spėkit kas tada? Teip, tas debiliškas lagas. Mačiau to svolačiaus kraugeriškas akis žiūrinčias per AWP optiką, tas lemtingas 2 sekundes. :D Atlagino, o aš negyvas. Tada dar buvo CRT monitorius, kurį pradėjau daužyt, dėžė taipogi gavo porą smūgių per korpusą, restartinos ir kol viskas užsikrovė apsiraminęs tęsiau match'ą. :D Paskui aš tą PC dar gerus porą metų turėjau, bet neišsiaiškinau kame šaknys ir po to įvykio nebeskriaudžiau dar jokios technikos. Nebent stalas nuo kumščio nukenčia. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teskiau joystica nafik ps2 kad nuskrido net konsole nuo stalo. zaidimo nepamenu. bet turejo gerai uzveikt mane jis. 

ps1 laikais zaidziant spiderman isjungiau zaidima ir apsiverkiau (mazas buvau), pasiskundziau teciui kad zaidimas per sunkus, gavau pizdy kad zaidziu ir nervinuos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man daugiausiai žalos pridaręs ragequit'as buvo žaidžiant Mortal Kombat 9 ant PC. Puikus žaidimas, bet vienas iš pigiausių ir sunkiausių paskutinių bosų istorijoj. Priėjau paskutinį bosą Story Mode, Shao Kahn, ir reikėjo žaist su Raiden, o jo judesių visiškai nemokėjau. Tad, natūraliai, niekaip nesugebėjau įveikt. Buvau net nusistatęs ant pačio lengviausio sudėtingumo, bet tai nepadėjo :D Negana to, bosas dar spammino 1/3 HP nuimančius judesius, kuriuos labai sunku išvengt. Bandžiau >30 kartų, kol perėjau. Kainavo daug nervų, bet ne tik. Taip pat, deja, sudaužiau XBOX 360 USB pultelį ir gerai padaužiau monitorių, kad net liko žymės, pridedu ir nuotrauką.

tOABfBH.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seniai seniai, kai dar mano mastymas buvo, kad jei užstringa PC, reikia padaužyt per dėžę, nors kaltas software, aš žaidžiau NFSU2 story mode. Buvau perėjęs gal 70% žaidimo (kai kompą buvau turėjęs kokius 3mėn, ir niekad nežaidęs rimtesnio žaidimo už formules iš geltonos disketės), tai man buvo pasiekimas, labai džiaugiausi. Bet po vienos misijos dingo misijų pickupai t.y nebebuvo misijų, nors per F3 ar kokia ten raidė atidarydavo progresą rodė minėtus 70% ar truputi mažiau, tiksliai nepamenu. Kadangi dar suveikė sveikas protas, sugalvojau patikrinti, gal su visureigiu neįvykdžiau kažko. Pasiimiau visureigi - viskas įvykdyta. Tuomet baisiai susinervavau, pradėjau liūdėt, kad nepabaigsiu žaidimo (tuo metu man tai buvo didelis deal'as). Galvoju dar nepasiduosiu ir bandysiu ieškot kame bėda (interneto, o juo labiau anglų kalbos žinių tuo metu visiškai neturėjau) tai pagalvojau, kad reikia su kitomis mašinomis, važinėjančiomis gatvėmis lenktyniauti ar gaudyti (irgi nepamenu kas ten tiksliai buvo). Prigaudžiau mašinų tiek tuomet, kad jau ir jos nebevažinėjo ir tuomet išvis susinervavau: pradėjau daužyt klaviatūrą, kol išbyrėjo 20% mygtukų, daliai diagnozuoti atviri lūžiai bei žaizdos (klaviatūrą daužydavau ir neįveikęs lenktynių kokių, bet palyginus tai tebuvo glostymas :D ). Taip gavau daug velnių nuo mamos ir, aišku, nebegavau prie kompo kuriam (1mėn man rodos :D) prie kompo, tad teko vėl drožti zilitoną ir tas formules. (gaila nepamenu pavadinimo. Prisimenu tik faktą, kad buvo galima jungti pavaras iš Lo į Hi (low-high). Gal kuris retromanas atsimenat? )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mėtyt gal nieko ir nemėčiau į siena, bet būdavo, kad išjungčiau žaidimą. Dažniausiai žaidžiant kažkokį nba žaidimą taip būdavo, kai pradėdavo visiškai nesisekt. Aišku daug nervų ištampyta su Vice City lėktuvėliu ir malūnsparniu arba

all-you-had-to-do-was-to-follow-the-damn

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.