Impaler

Jubiliejinis PlayManija.lt konkursas!

Rekomenduojami pranešimai

Man labiausiai isimintinas atvejis buvo kai dar žaidėm su Sega Mega Drive2. Žaidėm NBA Live 98 ir suradom su pusbroliu jog galima kurti savo žaidėjus ir sudėti juos i komanda kokia nori. Ot laimės buvo, bet pabande sukurti ir restartint pastebėjom jog nepamena išjungus žaidimą. Tada išsiaiškinom jog reikia baterijos 3v. Ok galvoju juk korpusas disketės didelis pakankamai tai gal tilps dvi AAA 1,5v piršteliai. Pabandau - akurat! Susilytavau kažką panašaus i kontaktus baterijai ir kad laikytusi jos ten sukišau vatos vidun. Ok regis veikia. Puiku galima pradėt kurybos procesą. Išsimatavom savo ugį ir svorį ,ir pavertėm viską i užsienio matavimo vienetus. Dar valandėle pasėdėję užbaigėm. Tada kilo mintis sukūrti visą Žalgirio komandą. Taip praėjo dar trys valandos minimum. Tada dar sukėlėm savo "Žalgirį" vietoj Bostono Celtics (mat spalvos panašios). Dar kokį pora valandų pažaidėm NBA sezoną už savo gamybos Žalgirio komanda. Tada galvojam ok ryt pratesim. Išiminėju disketę ir toks keistai itartinas garsas pasigirsta iš disketės. Drebančiom rankom ikišu ja atgal ir blogi itarimai pasitvirtina. NIEKO NELIKO nes baterijos nušoko nuo kontaktų!!! Tada kai skėliau kumščiu į žemę iš visų jėgu, kad galėjo ir tinkas kaimynams apačioje nubyrėt :D Pusbrolis irgi panašiai sureagavo. :) Šiaip dar iki šiol turiu tą žaidimą su vata viduj. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau rašęs savo rage quit bet aprašysiu smulkiau :) įsimintiniausias buvo su NES klonu Subor- žaisdavau ant nespalvoto didelio Tauro kuriam užeidavo juostų lakstymas per ekraną (vadindavom kad kadrai eina). Tiek užkniso jie kartą, kad susinervinęs nulaužiau kanalų perjungėją sukamą,teko įstatyti geležinį vamzdelį kanalams perjungti. Gavau mokykloje turtles 4- 1 prieš vieną. Vo geimas kabino,draugus sudaužydavau o prieš cpu sunku,nes norėjau ant hard pereiti :D nu ir ka- priešpaskutinis būdavo drakonas lygtais, jam gyvybės lėčiau imasi... gavau ant jo 5kart iš eilės ir tv "kadrai" lakstyt pradėjo- trenkiau per tv viršų l. stipriai (padėdavo). Galų gale daėjau iki paskutinio Šrederio. tas su savo peiliais kad kapoja jei arti esi, o atsitraukus į žemę ugnį trenkia ir vėl xana... plius tv kadrai pradėjo lakstyti kaip pasiutę- viskas galvoju. Tiek vargau su hard kol daėjau paskutinį bosą ir lietuviškas tv man sugadino šventę ir gavau malkų iš kart!!! mečiau džioistiką žemėn, pašokau, trenkiau abiem kumščiais į tv viršų ir tik tada nusileidau ant žemės, nemeluoju. Efektas geras turėjo būt iš šono. Taurui atsirado dar ir storos juodos juostos per ekraną, ir mama atbėgo išgirdusi kad koliojuos su tv ir Šrederiu :D jo... lempiniai Tv laikai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai su broliu žaidžiu bet kokį žaidimą ir kai jam geriau sekasi nei man visalaik susinervinu , nežinau kodėl :D kartais žaidimai pasibaigdavosi tiesiog ,,Quit game" . o pultelius ir klaviaturas budavo gaila daužyt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkada senais laikas (2004-2006~) zaidziau Midnight club 2 ant pc, botu arsumas sunervino tiek kad net klaviatura sudauziau, tiesiog grojau su kumsciais per klava, tada teko isjungt zaidima kol gavau nauja klava ....mmm good times.... 

Redagavo MaRiuS1117

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GTA: Vice City :D

 

Atsimenu kaip siandien, man tada buvo ~16metu ir ant savo senuko Toshiba kompiuterio zaidziau GTA zaidima, labai patiko sitas zaidimas kol.... kol nepradejau pereidinet misijos su lektuveliais (ten kur reikejo su liektuveliu uzkilt i aukstus) as tiek laiko sugaisau ir nekaip negalejau jo pereit :/ tai is nervu taip uzdariau nesiojama kompa kad sugadinau LCD ekrana :D tai veliau teko tvarkyt kompa ir uz matrica sumoket ~250lt ir nuo to laiko daugiau nezaidziau GTA Vice City :) tokia vat mano istorija :)

 

logo_agegate.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, net nezinau, kaip cia pavadinti, rage quit'as ar ne, bet ziurejau youtube per savo sena sena samsung galaxy ace 2, ir jis pastrigo, ir netgi nezinau kas man uzejo, bet tiesiogine prasme ikandau telefonui, jau ant tiek daknises buvo :D Zodziu, prakandau telefona sudauzydamas ekrana ir kamera. Tai turbut stai sis isimintiniausias mano rage quit'as gyvenime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip niekada nesu iš nervų sulaužęs ko nors, bet Zilitono laikais kentėdavo nespalvotas Šilelis, kai daužydavau, nes mirgėdavo ekranas. O įsimintiniausia, kai dar neseniai turėjau zilitoną (Terminator 5) kokiais 1999 m. trečioj klasėj ir pasikviečiau gerą klasės draugą palošt kartu TMNT3 Manhattan Project. Bėda, kad padielkiniai pultų krypčių mygtukai žiauriai greit pradėjo neveikt, tai pirmus lygius šiaip taip su daug nervų pavyko pereit, bet priėjus iki tilto draugo pultas ėmė visai nebeklausyt, nes nėjo apeiti duobių. Aš ir nervų jį žiauriai aprėkiau ir išvariau iš namų. :D Jis buvo visiškai nekaltas ir man po to buvo gėda. :D Dar ir dabar atsimenu jo iš siaubo išsiplėtusias akis ir kaip jis tylėdamas apsimovė batus, ir išėjo...

 

mariusgar, tas žaidimas vadinasi F-1 Race.

Redagavo Rayman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, net nezinau, kaip cia pavadinti, rage quit'as ar ne, bet ziurejau youtube per savo sena sena samsung galaxy ace 2, ir jis pastrigo, ir netgi nezinau kas man uzejo, bet tiesiogine prasme ikandau telefonui, jau ant tiek daknises buvo :D Zodziu, prakandau telefona sudauzydamas ekrana ir kamera. Tai turbut stai sis isimintiniausias mano rage quit'as gyvenime.

Man irgi budavo juodas ekranas, bet greitai isnykdavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniskis rage-quitas tai buvo toks labai savotiskas ir kiek kitoks :) Ivyko kazkur pries 5 metus:

Zodziu buvo sekmadienis,sunkus sekmadienis po sestadienio,daug ne mineralinio vandens buvo suvartota isvakarese  :troll: Mazdaug ant pietu atsigavau ir nusprendziau,kad reikia pazaisti,kaip tik buvau ipusejes God Of War 3 zaidima,taigi po pietu uzsiemiau Hado zudymu,po kokiu 3-4 valandu zaidimo,zmona pradejo zirsti "kiek tu gali zaisti?ka nors naudingo nuveik" na ir panasius bajerius metyti,kurie itemptais momentais tikrai atsipalaidavimo nesuteike,zodziu zirze,zirze ir isvare pas padruske,jos nebuvo apie pora valandu,kai gryzo as jau buvau daejes iki paskutionio boso Dzeuso ir su juo jau gera pusvalandi sokau mirties soki :genius: ir vel prasidejo ta daina "kiek tu gali.....ir t.t." viskas baigesi tuom jog priejo prie tv,isjunge ps3 istraukdama laida is rozetes,o as teskiau pulteli ant zemes ir pradejom aiskintis gyvenimo niuansus :lol2: (pultelis apart nubrozdinimo rimciau nenukentejo,ps3 po hdd skanavimo toliau veike ir aciu dievui).Visa tai baigesi viena para nekalbadienio.

P.S. Kas turite zmonas ar drauges gyvenancias kartu manau galetu visa sia situacija plius minus isivaizduoti :doh:

O siaip tai nesu niekad jokiu pultu,konsoliu,monitoriu ir panasiu reikalu lauzes dauzes ar kitaip zalojes...

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Konkursas jau eina į pabaigą, ir jame bus papildomų prizų :) nemiegokite, pasidalinkite savo nervų momentais, kas dar to nepadarėte :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepamenu ką žaiždžiau bet tai buvo segos laikais, kaip nervai nebelaikydavo ir sudaužydavai džoystika, paskui taisydavai, tas pats būdavo jau kiek vėliau, ant pc, kai kaldavai su kumščiu per klaviatūra, kad net knopkės išsitaškydavo po visą kambarį :D, ai nu ir va dabar paskutinis rage quit, buvo be nervų, ramiai, lošiau survarium, nu krč, rezultatas 0 killsu, ir koks 13 death, nu ir išėjau nebaigęs mačo, ištryniau žaidimą, nuėjau į feisbuka, ir unlike paspaužiau ant jų puslapio :D

Redagavo MedLey

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug, daug zaidimu sunervindavo, ypac renkant Xbox Live achievementus :D

Labiausiai frustration'o patyriau CoD: WaW zaisdamas ant Veteran priespaskutinej misijoj - "Hearth of Reich" (kas zaide su konsolem supras), toks bullshitas, tiesiog neimanoma. Miriau ir vel bandziau nesuskaiciuojamai daug kartu, zaidima palikdavau savaitei po savaites ir vel ir vel daugybe kartu bandydavau (per tokius nervinimus tekdavo dazniau nueit parukyt :D). Nervindavo irgzdavau, pasokes nuo kedes kede ar sofke paspardydavau is nervu, o ir taip pat kartais neturedamas ka kur trenkt pulteli paemes uz vieno rago trankydavau i sofos medini atlasa :D dabar pultelis tik turi analogo problema (automatiskai eina zemyn, lyg bytu kazkiek nuspaustas), jau naudoju seniai kita.

Nesu nieko suzeides/susizeides ar kitaip materialiniu vertybiu suniokojes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors ir nepopuliarus, tačiau egzistuoja žaidimas pavadinimu "Out There Somewhere". Jį Steam'e per akciją gavau už 24ct, ir kadangi atrodė labai įdomiai nieko nelaukęs parsisiunčiau ir pradėjau jį žaisti. Žaidimas nėra pats sudėtingiausias, tačiau yra keletas vietų, kuriose reikia gerai pasukti galvą. Viename lygyje užtrukau gerokai ilgiau, nei kituose (apie 20-30 min), ir kelias buvo labai gerai paslėptas, tačiau lengvai pasiekiamas. Kai jį radau, nervai nebeatlaikė, nes visą laiką kelias buvo taip arti! Susinervinęs trenkiau iš kumščio į kompiuterį, ir jis be jokio įspėjimo išsijungė. Keista, tačiau iškarto po to jį įjungus jis vėl veikė gerai! Na, bet kuriuo atvėju rekomenduoju jums išbandyti šį Hidden Gem'ą!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Konkursas baigtas :)

 

Laiminguosius paskelbsime savaitgalį :)

 

O taip pat ir dar vieną papildomą konsursą! :flip:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laukiam  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.