mantukis5000

Manga Lietuvoje

Rekomenduojami pranešimai

Pats neseniai atradau manga. Atsimenu, kai buvau trečiokas ar antrokas tai mokykloje buvo Dragon Ball knygučių, bet dar aš nežinojau, kad tai yra manga ir iš vis nežinojau kas yra DBZ. Prieš mėnesį atradau mangas. Perskaičiau pirmą Tokyo Ghoul (aišku buvau piratas) volume ir žiauriai užkabliavo, todėl perskaičiau visus volume. Dabar kažkaip pradėjau norėti realių leidinių. Taigi mano klausimai playmanams yra tokie: Iš kur jūs gaunate mangų? Ar ši parduotuvė turi ateitį http://komiksuplaneta.lt/lt/ ?

Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats neseniai atradau manga. Atsimenu, kai buvau trečiokas ar antrokas tai mokykloje buvo Dragon Ball knygučių, bet dar aš nežinojau, kad tai yra manga ir iš vis nežinojau kas yra DBZ. Prieš mėnesį atradau mangas. Perskaičiau pirmą Tokyo Ghoul (aišku buvau piratas) volume ir žiauriai užkabliavo, todėl perskaičiau visus volume. Dabar kažkaip pradėjau norėti realių leidinių. Taigi mano klausimai playmanams yra tokie: Iš kur jūs gaunate mangų? Ar ši parduotuvė turi ateitį http://komiksuplaneta.lt/lt/ ?

Dorohedoro, Fullmetal Alchemist, Homunculus, Berserk, Monster pamėgink. Vienos geriausių turbūt, labiau vyresnei auditorijai ir kažkiek žanrai panašumo turi į Tokyo Ghoul :D Dėl pirkimo negaliu pasakyt, nes nelabai domina.

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia ne manga

 Sin city galima neskaityt, o kito pavadinimą šiek tiek sumaišiau, Helsing

Redagavo Batista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man knygos yra tokios pat įdomios kaip ir filmai ar video žaidimai. Mėšlo yra visur, reikia tik mokėt atsirinkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paprasyk kad kas is pazystamu is uzsienio parvestu, ce visuose dideliuose miestuose specializuoti knygynai yra. Nors kita vertus turetu but labai sunku ishsirinkt, kai visko be proto daug.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tema gera, todėl verta, kad ji būtų tvarkinga. diskusijas galite tęsti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Iš kur jūs gaunate mangų?

 

 

www.bookdepository.com

 

Pavarčius "gyva" manga knygute, gyvenime nebesinori akių gadintis prie kompiuterio ekrano.

edit. žiūriu bookdepository kainas pakėle, nieko gero. dar yra USA parduotuvė www.tfaw.com, kainos labai geros, bet bėda siuntimas nemažas, kuris palaipsniui didėja pridedant vis daugiau knygučiu. Pirkau senokai, dabar nepasakysiu ar yra pasikeitusi siuntimo kainų politika. Žodžiu turite naudingų nuorodų, pasidalinkite.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

www.bookdepository.com

 

Pavarčius "gyva" manga knygute, gyvenime nebesinori akių gadintis prie kompiuterio ekrano.

Gaila, bet man netinka toks variantas. Situacija tokia: Man 16, turiu Maestro youth(su šia kortele negalima atsiskaitinėti internetu), tėvas turi paypal, gali viską pirkt, bet tingi ir kritikuoja, kad noriu pirkti mėšlą. :(  Dar problema su amazon ir ebay yra siuntimas, paskaitis kelis volume ir vėl lauk kelias savaites, galiausia neiškenti ir parsisiunti torentą. 

Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.