mantukis5000

Manga Lietuvoje

Rekomenduojami pranešimai

Man rodos "Komiksų planeta" jau pasidavė ir išėjo anapilin, rašiau prieš kažkiek laiko jiems laišką, ką turit ką galit gauti, 0 žinių iš jų. Lietuvoje su manga yra sudėtingas reikalas, didžiausia knygų leidyklą "Obuolys" pabandė leisti manga (pasirinko labai prastus variantus perleidimui apart "Dragon Ball") iš to gavosi šnipštas ir po kelių dalių, nustojo leisti. Pats perku viską iš amazon.co.uk arba .com + bookdepository.com 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man rodos "Komiksų planeta" jau pasidavė ir išėjo anapilin, rašiau prieš kažkiek laiko jiems laišką, ką turit ką galit gauti, 0 žinių iš jų. Lietuvoje su manga yra sudėtingas reikalas, didžiausia knygų leidyklą "Obuolys" pabandė leisti manga (pasirinko labai prastus variantus perleidimui apart "Dragon Ball") iš to gavosi šnipštas ir po kelių dalių, nustojo leisti. Pats perku viską iš amazon.co.uk arba .com + bookdepository.com 

Kokia Dragon ball padėtis buvo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila, bet man netinka toks variantas. Situacija tokia: Man 16, turiu Maestro youth(su šia kortele negalima atsiskaitinėti internetu), tėvas turi paypal, gali viską pirkt, bet tingi ir kritikuoja, kad noriu pirkti mėšlą. :(  Dar problema su amazon ir ebay yra siuntimas, paskaitis kelis volume ir vėl lauk kelias savaites, galiausia neiškenti ir parsisiunti torentą. 

Prašai draugo ar ko pažystamo kas vyresnis ir turi normalią kortelę arba palauki porą metų ir darai ką nori.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Knygyne maciau tik Dragon Ball pries daug metu. Skaitau per ipad, visai patogu. ZInoma, jei pardavinetu lietuvoj knygynuose, tai pirkciau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu dragon ball visas dalis lietuviškai, kiek sugebėjo išleist ir vampire hunter d 2 dalis. Jei kažką domina, tai dwj pm, nes realiai visiškai naujos, tik apdulkėję :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.