narkata

The Grand Tour (Jeremy Clarkson, Richard Hammond And James May)

Rekomenduojami pranešimai

@DozY tas pats beveik, bet kai aš esu UK tai tada daugiau pliusu gaunu, tai man geriau amazon prime negu Netflix
Tik užsisakius Amazon Prime, tu gauni priėjimą prie Video  TV Serialai Filmai, Muzik, Book, Cloud, plius gauni Free One Day Delivery kuris taip kainuoja 7,99£ ar 8.99£ neatsimenu
Tik vienas dalykas Amazon Prime moki iškart už metus tai gaunasi 79£, bet atsisakius po dviejų mėnesiu tu atgausi kokius 67£ , nes vienam mėn kainuoja apie 6,5£


Amazon Prime car show Šita laida bus prieinamas dabar tik US UK Germany ar dar kitos šalis neatsimenu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata Nes renkuosi ka geriau imti ar netflix'a ar prime, bet jei dar One Day free delivery visad gauni turedamas prime, tai jau tikrai imsiu geriau ji, nei Netflix'a + dar "Auksciausia pavara" ten grysta :D Tai as ir pats UK, nes Lietuvoj kiek turejau Netflix'a, tai nelabai nustebino turinys, bet zinau, kad skiriasi LT regiono ir kitu regionu turinys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man už porą mėnesių baigėsi Prime reiks prasitęsti, nes vien tik ant deliveriu jau pliuse esu, per 10men esu užsisakęs apie 30orderiu gal net ir daugiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai geras pavadinimas . ir tinka manau laidai del to ka joje rodys.

 

P-df0af625-d890-44fe-b8f1-6c31c3d98a57.j

 

the-grand-tour.jpg


Jeremy-Clarkson-Richard-Hammond-and-Jame


SEATTLE, May 11 (UPI) -- Former Top Gear presenters Jeremy Clarkson, Richard Hammond and James May have announced the name of their latest auto-themed television program -- The Grand Tour.

Set to debut this fall, the Amazon Prime show will "feature short films shot in different locations around the globe and the studio audience portion of the showcase will also take place at a different location around the world every week," the streaming service said in a press release.

"The pre-recorded studio sections of the program will be filmed in front of a live audience, all housed within a giant tent. Therefore, in this spirit of travel, adventure and intrigue, the presenters have decided to call the show The Grand Tour."

"Thing is, we'll be traveling the world hosting each episode in a different country, from a giant tent. It's a sort of 'grand tour,' if you like. So, we've decided to call it The Grand Tour," Clarkson said Wednesday.

"I wanted to call it Nigel or Roger. We needed a name, and they're names," May quipped.

"I already love camping," Hammond remarked. "But this is something else. We are like our pioneering and prospecting forebears, sallying forth into a new frontier of broadcasting."

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi galime Amazon Prime užsisakyti už 59£ paslauga galioja tik šiandien

https://www.amazon.co.uk/gp/prime/pipeline/promo?ie=UTF8&ref=prime_discountpromo_short_URL

hWjOHKh.png

Aišku man ši paslauga negalioja nes aš jau esu Prime vartotojas
Jis tik naujiems Prime vartotojams galioja, aš praeitais metais už tokia kaina irgi nusipirkau 59£


O čia galime sekti twitter'i juos 
https://twitter.com/thegrandtour

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GT_UK_LD_Email_HED_630x290._V279652270_.
every Friday from 18th November exclusively on Amazon Prime Video


Pagaliau data paskelbė nuo kada rodis, šiaip galvojau kad ankščiau rodis koki rugsėjo gale arba spalio mėnesi, o čia jau rudens galia Lapkriti, tiek laukiau tai palauksiu dar :)

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau, bet linksmai pasižiūrėjau ta epizodą, Jie keliaus per visas šalis manau, kaip buvo Top gear tos spec laidos kai jie varydavo per šalis, man tos buvo geriausios laidos, aišku patikdavo ir paprastos laidos kur jie tik Uk filmavosi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ka jau rytoj bet kol kas tik keliose salyse. taciau jau gruodi viskas pasileis world wide. taigi visur 

 

https://www.youtube.com/watch?v=WzFFmWSPFEM


o realybej tai UK, US , Germany , Japan lapkricio 18d. ir 18-19 d. torentuose :trl: 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.