narkata

The Grand Tour (Jeremy Clarkson, Richard Hammond And James May)

Rekomenduojami pranešimai

Gera serija 1 buvo :)


pirmas ep 1:10h eina

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gera serija ka tik baigiau ziuret. bet nezinau kodel na tokia kaip ir top gear kopija. tipo pirma pasnekam apie masinas, tada isbandom 3 masinas kuri geriausia.. blabla .. tada dar kazka pasnekam. tada sukuriam savo trasa ir ten ismeginam masinas laikui. is tikruju as laukiau kad tai bus visai kitokia laida nei top gear irgi apie masinas ir keliones. bet man kaip masinu fanui tai parode ir ismegino 3 superines masinas. tik kad jas jie jau siaip buvo megine per top gear visas kaip ir . 

bet vistiek super.  :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ko tikėjaisi, kad bus kitaip nei buvo Top Gear

Aš ir nesitikėjau kad bus naujo , jiems labai gerai buvo kaip top gear, kam keisti jei galima tapati daryti toliau tik su kitu pavadinimu 

Man svarbu kad laidos vedėjai sugrįžo į eteri (internetinį) ir toliau savo bairius daro 

Ir man to užtenka 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kas be ko super aisku kad visi trys. ir kas tas "letasis" ten taip prasinese su laferrarri kad wuh. biski nesupratau kas ten su tom zvaigzdem nutiko. gal cia jie norejo parodyt kad visko kas buvo top gear nebus to pacio ir cia ar kad kita savaite vistik jau kazka pasikvies. na matysim . ir siaip jau bus laida nebe amerikoj kaip supratau tai lauksim.  jeremis kaip visada tik giria Mclaren P1 monstra. bet ta masina tai kazkas tokio .. pamenu kai jis ja pristatinejo per top gear , ir ten dar tokius garsus irasyt sugebejo to P1. hmm kodel ferrari neleido su savo masina niekur vaziuot nei laiko daryt neaisku bet na ka darysi. ne tai ne.


tas melynas mustangas ten buvo toks kietas is priekio. nematytas kazkoks

 

8b_the_grand_tour-1.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia buvo pirma serija užtai ir buvo tipo Amerikoje, bet jie sakė kad kiek viena laida bus vis kitur 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko naujo nepamaciau, bet ir gerai - kam keisti kai jau ir taip viskas super buvo? Man irgi kazkiek neaiskumu del tu zvaigzdziu buvo, idomu kaip ten Pietu Afrikoj sekes jiem

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip idomi ten ta ju bandymo trasa, idomu ar koks zaidimas gaus kada nors ta trasa kaip kad forza turi top gear trasa.

Tai vieno test piloto jie kaip ir neturi , nes is pradziu bande amerikietis kuris viska peike o veliau f1 pilotas jau kitas masinas. Idomu kitam kartui vel bus nauji tie pilotai .

Ir beja kam idomu del to 3 hypercaru tai ta porsha butent ta modeli su tokiom juostom ir skaiciu turi assetos corsa naujas porshe dlc.kiti 2 hypercarai yra ir forza apexe dar Atrodo kad ea porshe sutartis jau baigesi ir gal pamatysim vel porsus ir kituose racinguose

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš asmeniškai noriu tokio formato koks ir buvo Top Gear. Pirma dalis patiko. Na o dėl ferrari tai jie ten sunkiai sukalbami. Per top gear kai rodė tai ten išvis nieko neleido jiem daryt jei kas pamenat, todėl jie dabar tuos 3 hypercarus ir lygina. Na o su žvaigždėm man patiko bajeris, ką tai reiškia nesigilinu ir tiek, svarbu smagiai pasijuokiau. Šiaip Clarksono dantų baltumo nepastebėjau, tik pačiam gale pamačiau jog apatiniai baisiai pageltę :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsimenu kai per bbc rodydavo top gear, tai kai keisdavosi tai pipino, o per Amazon užpipina ir dar burną užblurina, pradžiai galvojau kad leis keiktis, visgi ne bbc tv o internete rodomas ši laida, Nu bet neesmė, laidą tikrai patiko man, laukiam sekančio penktadienio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko nemaciau del dantu ,bet laukiam kito ep ir laukiu kokios nors ju keliones su masinom kai bus ten 3 masinos ir davai... jega. realiai tikejaus pirmo ep kitokio ir stipresnio gal, bet ok ir tiek. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujas Aston Martin v12 7L gerai atrodo bet Clarkson'ui sunku buvo įlįsti :)

Garsas variklio tai neblogas net teko mikrofoną užsidėti nes šnekėt neįmanoma, bet stabdžiai tai cipe

Kaip tas naujas stigas storas įlindo į tą Aston Martin :)

Žvaigždės dabar mirs, nebus to kaip per Top gear, tiesiog dabar juos žudis :) :)

O šiaip ep2 silpnesnis buvo, bet nors pasijuokiau is jų nesąmoniu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujas Aston Martin v12 7L gerai atrodo bet Clarkson'ui sunku buvo įlįsti :)

Garsas variklio tai neblogas net teko mikrofoną užsidėti nes šnekėt neįmanoma, bet stabdžiai tai cipe

Kaip tas naujas stigas storas įlindo į tą Aston Martin :)

Žvaigždės dabar mirs, nebus to kaip per Top gear, tiesiog dabar juos žudis :) :)

O šiaip ep2 silpnesnis buvo, bet nors pasijuokiau is jų nesąmoniu :)

Manau kad dėk į spoilerį, nes kiti dar nematė :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.