narkata

The Grand Tour (Jeremy Clarkson, Richard Hammond And James May)

Rekomenduojami pranešimai

Pvz as pagalvojau kam as cia atejau paskaityt jei dar neziurejau :/ bet manau tie kas neziurejo tegu neina cia skaityt. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose


Laukiam 00:00 ir žiūrim :D


Pagal IMDB šita laida 7 vieta ima pagal populiarumą  
Visai neblogai 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paziurejau S01 E04,  humoro lygis zenkliai krites, dalis bairiu darosi, kaip is retarded top gear USA versijos, jei dar tokia rodo. Su James May masinos tobulinimu ryskiai perlenke lazda, puse siuzeto tas pats sh per tapati.

 

Kai turi anglus laidos vedejus su sveiku humoro pojuciu, tik ne amerikonams galvoti retardu bairius, nes gaunas per daug nenaturalus vaizdas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man jau nuo pirmo ep kazkaip atrode kad jie kazkaip nenaturaliai sneka ir tipo juokauja. Manau kad dalis cia jh paciu idejos ne vien ka pasako ta daro. Man kai svarbiau realiai masinos kurias parodo ir keliones ju tos kokios budavo per bbc , cia kazkaip viskas net nzn. Ir kam is visko daryt bajerius ale neaisku.

Atrodo kad jie puse laidos dar vis nori pasisaipyt is top gear. Bet realiai ju laida pakopijuota kas be ko. Man jie visi kaip ne savo batuose butu.

Siaip idomu buvo ka dabar top gear rodo ir paziurejau kaip leblankas nauja Porsche 911 R pristate ir testavo. Super.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reik įsivažiuoti jiems dar, manau pagerės dar laida, aš manau, bet šiaip smagu žiūrėti man the-grand-tour

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
The guys are off on an epic Namibian adventure. Watch part 1 of this Grand Tour special on 30th December and part 2 on the 31st.

 

Taigi ši penktadieni ir šeštadieni bus speciali laida iš dviejų daliu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

„Top Gear“ žvaigždė Richardas Hammondas sužeistas per avariją: automobilis visiškai sumaitotas

 

richardas-hammondas-593d2b1adcd9c.jpg

„Amazon“ laidos apie automobilius „The Grand Tour“ kūrėjai pranešė, kad jos vedėjas Richardas Hammondas per filmavimą Šveicarijoje pateko į rimtą avariją, bet sunkių sužeidimų išvengė.

R.Hammondas sudaužė elektrinį sportinį automobilį „Rimac Concept One“, sakoma šeštadienio pranešime, kuriame nurodoma, kad jis „turėjo sąmonę ir kalbėjo, pats išlipo iš automobilio prieš jam užsidegant“. Jis buvo nuskraidintas į ligoninę Sankt Galene, kur nustatyta, kad jam skilo kelis. Adrenalino nestokojančią laidą R.Hammondas veda drauge su Jeremy Clarksonu ir Jamesu May. Anksčiau ši trijulė vedė BBC televizijos laidą „Top Gear“ („Aukščiausia pavara“).

 

https://www.youtube.com/watch?v=IEpCF2PlJRQ

 

Galetu ir apsiraminti su masinom. Kiek pamenu tai cia jo ne pirma avarija. Kai zmogus per ilgai zaidzia su mirtim tai viena diena vistiek ji ateina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jis jau jas daužo nuo tada kai gavo teise vairuoti ir čia ne pirmą kartą kai jis supila supercar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar teaso i antra sezona

 

grand-tour-s2-015.jpg

 

grand-tour-s2-006.jpg

 

grand-tour-s2-012.jpg

 

grand-tour-s2-008.jpg

 

grand-tour-s2-011.jpg

 

grand-tour-s2-003.jpg

 

grand-tour-s2-010.jpg


grand-tour-s2-013.jpg


o kol kas as visais normaliai paziurejau atnaujinta Top Gear America. aisku vien del W. Fitchner. pries tai visai patiko ir Top Gear UK su Le Blancu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik vakar baigėsi mano Amazon prime, tai šiandien vėl užsisakiau metams laiko, laukiam naujo sezono :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip jau 2 sezonas jau senai eina

Ir jau baiginejasi, teks laukti vėl galo metu 3 sezono

Dar dvi serijos liko 2 sezono

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.