Rekomenduojami pranešimai

nebent jei esi trukes,gal tada ir panasu :D

Trukęs, tai tik tu čia manau. Pažiūrėk serialą - suprasi apie ką kalbu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taipogi nepanašu į serialą. Tiesiog asocijuojasi tuom kad hackeriai ir tiek.

O man panašu. fsociety irgi kaip traileri ten burėsi į rusį kažkokį, interuptina TV lygiai taip pat kaip ir seriale, aprangos stilius.. Ir šiaip visas stilius toks. Aišku seriale ne toks drąstiškas gal, bet pažiūrėkit Mr. Robot antro sezono trailerį...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man panašu. fsociety irgi kaip traileri ten burėsi į rusį kažkokį, interuptina TV lygiai taip pat kaip ir seriale, aprangos stilius.. Ir šiaip visas stilius toks. Aišku seriale ne toks drąstiškas gal, bet pažiūrėkit Mr. Robot antro sezono trailerį...

kokias tu pievas rasai? mr. robot yra apie hackeri kuriam vaidenasi,apie zmogu kuris serga.visas serealas nykus,toks net gi tamsus,depresyvus,visas serealas toks paranojiskas.

watch dogs apie jaunima,entuziezma matosi,ekspresivuma,visas pasaulis svity,spalvotas.kur tau Elliot sereale parkurina? nebent linija milteliu sumusa ir sutraukia :D kur tau Elliot musasi? :D ji musa visi :D pats art style visiskai nepanasus,drabuziai nepanasus,nes yra spalvoti,kepures,grandineles ir t,t,,Elliot pagrindinis drabuzis visose serijose tas pat hoody juodas :D

zodziu,nusisnekejai bet p* :D atleidziam :D

p.s. kaip tik maciau kad liepos 13 prasideda antras sezonas,todel paskutines nedaziuretas 4 serijas paziurejau vakar.tai sviezia.

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvienas matyt kitaip mato, aš tai taip kaip gedunex matau. Skirtingos temos.

tai palauk,gal mes kazko nezinom ka swizz zino,gal Marcusas irgi paranojikas kuriam vaidenasi ir kuris viduri zaidimo prades savo sese buciuot :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokias tu pievas rasai? mr. robot yra apie hackeri kuriam vaidenasi,apie zmogu kuris serga.visas serealas nykus,toks net gi tamsus,depresyvus,visas serealas toks paranojiskas.

watch dogs apie jaunima,entuziezma matosi,ekspresivuma,visas pasaulis svity,spalvotas.kur tau Elliot sereale parkurina? nebent linija milteliu sumusa ir sutraukia :D kur tau Elliot musasi? :D ji musa visi :D pats art style visiskai nepanasus,drabuziai nepanasus,nes yra spalvoti,kepures,grandineles ir t,t,,Elliot pagrindinis drabuzis visose serijose tas pat hoody juodas :D

zodziu,nusisnekejai bet p* :D atleidziam :D

p.s. kaip tik maciau kad liepos 13 prasideda antras sezonas,todel paskutines nedaziuretas 4 serijas paziurejau vakar.tai sviezia.

Nemačiau, kad aš tau rašyčiau, kad nusišneki ar dar ką. Pats užsirovei, pasakiau savo nuomonę ir tiek, o kad rėki čia ant kitų, tai tik parodo tavo mentaliteto lygį. Žodžiu.

 

Mr. Robot visai ne apie hackerį, kuriam "vaidenasi"... Tai apie labai vienišą hackerį, kuris taip pasineria į savo vienišumą, jog bando ji atpirkti hackindamas kitus žmones. Ten ne apie traukiamus šniurus ar muštynes serialas, gyliau mąstyk. "Apie jaunimą"... :D Ir kur aš sakiau, kad serialas ir žaidimas VIENODI, kad reikia net parkurinimą lygint? Tiesiog parašiau, kad man labai panašus atrodo, ne kiek "spalvomis" kaip tu sakai, o apie pačią idėją, seriale fsociety, žaidime DedSec ir jie turi tą patį tikslą.

 

Kur aš sakiau, kad net siužetas tas pats? Tu nuo realybės atšokęs kaip turi būti... Niekur nesakiau, kad istorija bus ta pati, ar kažkas "vaidensis" žaidime. Truputi atidžiau perksaityk ir nerašyk, tada dar sykį perskaityk, ir jei dar turėsi ką parašyti, ramiau rašyk, nes čia ne marozai renkasi, kurie ant visų tik rėkia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemačiau, kad aš tau rašyčiau, kad nusišneki ar dar ką. Pats užsirovei, pasakiau savo nuomonę ir tiek, o kad rėki čia ant kitų, tai tik parodo tavo mentaliteto lygį. Žodžiu.

 

Mr. Robot visai ne apie hackerį, kuriam "vaidenasi"... Tai apie labai vienišą hackerį, kuris taip pasineria į savo vienišumą, jog bando ji atpirkti hackindamas kitus žmones. Ten ne apie traukiamus šniurus ar muštynes serialas, gyliau mąstyk. "Apie jaunimą"... :D Ir kur aš sakiau, kad serialas ir žaidimas VIENODI, kad reikia net parkurinimą lygint? Tiesiog parašiau, kad man labai panašus atrodo, ne kiek "spalvomis" kaip tu sakai, o apie pačią idėją, seriale fsociety, žaidime DedSec ir jie turi tą patį tikslą.

 

Kur aš sakiau, kad net siužetas tas pats? Tu nuo realybės atšokęs kaip turi būti... Niekur nesakiau, kad istorija bus ta pati, ar kažkas "vaidensis" žaidime. Truputi atidžiau perksaityk ir nerašyk, tada dar sykį perskaityk, ir jei dar turėsi ką parašyti, ramiau rašyk, nes čia ne marozai renkasi, kurie ant visų tik rėkia.

tu pats rasei kad tai panasu i mr robot,nors sitas zaidimas visiskai nepanasus i seriala.apart hackinimo(ko vien neuztenka,kad butu panasu).

beto,jis nebuvo vienisas hakeris,jis turejo visa komanda :D

bet kokiu atveju,as jau isvardinau,visas setingas,art style ir visa atmosfera is tolo net nepanasu i mr robot,todel ir parasiau,kad visiskai turi buti trukes kad sugebetum parasyt kad panasu :D 

beto,ir zaidimo ideja ir mr robot serialas yra visai kitam lygmeni,kad juos net lygint.

fsociety buvo tiesiogiai nukreipta pries evil corp

o watch dogs 2 yra apie : Team up with Dedsec, a notorious group of hackers, to execute the biggest hack in history; take down ctOS 2.0, an invasive operating system being used by criminal masterminds to monitor and manipulate citizens on a massive scale.

 

jeigu i ka ir panasu,tai tik i Person of Interest pagal sita settingsa.

p.s. kas nezino kas yra evil corp,tai konglumeratas kuris turi 70% visos zmonijos kreditu industrijos ir butent del to buvo taikinys fsociety :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

73133090.jpg

 

83444510.jpg

 

 

 

Jau antras zaidimas su dronais kazkaip. Pamenu COD buvo kazkokia fantastika matyti skraidanti drona, o dabar be ju zaidimu nebus. :)

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.