narkata

Rekomenduokite koki automobili 2010-2011

Rekomenduojami pranešimai

@Rolazz vat būtent tos einamos dalis ir kainuoja, tai kad man nereik šustro automobilio, man tik reikalingas transportas, salone pardavinėja ir senesnius auto 
Tik iš salono perkant dėvėta auto tu vistiek dar gauni ir garantija 6mėn, o taip tai jo tu gali važinėti metus ar du / trys ir nieko tvarkyti nereiks rimtesnio (neskaitant Tepalai, stabdžiai, diržai)
Taip dėvėtos auto galima sakyti laimės dalykas yra (nauja yra nauja bet man to nereik, aš joje negyvensiu)


Elektromobilį pirkčiau jei būtų galimybė :)

Netam mieste gyvenu kad pirkti Elektromobili ar tu šneki apie Hibryda 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skonio reikalas . Sistra uk fiesta nauja pries kelis metus eme tai labai smagi masina. Pasiskaitinek apzvalgas mazu masinu , daugumai patinka pz golfas ir jis tipo geriausias renkamas o as tikrai neimciau golfo tai cia skonio reikalas. Volvo irgi mazu juk yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kai uk nebuves ir su mokesciais nesusidures (keliu, draudimo) tai sunku ka ir parekuomenduoti, savo nuomones pirsti nesinori, nes gali skirtis prioritetai, pirmenybe vienai ai kitai masinai. Gal ir nieko tas ford, pirk tas kas tau patinka, juk tau reikes vazinet, o ne tam kas atkalbejo nuo pirkinio arba ji ipirso. Vienas sveikintinas dalykas kad renkiesi benzinine, atsizvelgiant i tai kad renkiesi keliu metu senumo. Siuolaikiniai dyzeliai uzsmaugti iki kiek tik imanoma del ekologijos, o problemos pas jas visas tikrai nemazos, ypac su dyzelio ipurskimo purkstukais, siurbliais, pakaitinimo zvakem, uzsikisusiais suodziu filtrais ypac (jei gyveni dideliam mieste ir pastoviai stovi kamstyje). Labai teisingas sprendimas rinktis benzinini varikli


79394672010_subaru_impreza_wrx_2_cd_gall

Subaru impreza 2011.

Sitas "sportbatis" yra neblogas, jei nekalbesim apie silpniausias jo versijas, apeinant ir automatus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek esu važiavęs su Dizel (draugu mašinos) tai man nepatinka dizel variklio darbas, Traktoriai man jie :) nesmagus man jie
Visada aš buvau už benziną ir visos mano mašinos buvo benzininiai (net tokiu dalyku kaip dujas įsidėti buvau prieš ir dabar esu prieš)
Taip bet va vienas man pasiūlė Hyundai ix30 arba i30  ir man asmeniškai patiko, kaip pats buvau tik apsistojęs prie Ford Fiesta 
Va dabar galima sakyti turiu kelis variantus 
Dar va buvo minti Suzuki swift 
Tai galima sakyti po kol kas man šie 4 auto patinka
Ford fiesta
Suzuki swift

Hyundai ix20 arba i30


@busted


Kamščiu kaip ir nebūna pas mane :) bet kai tenka važiuoti kur nors kitur tai kamščiu būna 
O tokiems dalykams labai gerai maža mašina, pralendi ten kur nereik, ir labai lengva prisiparkuoti
Ypač kai jie nemoka parkuotis pasistato savo auto taip kad jei normaliai pastatytu tai tilptu dar 1/2 mašinos 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek esu važiavęs su Dizel (draugu mašinos) tai man nepatinka dizel variklio darbas, Traktoriai man jie :) nesmagus man jie

Visada aš buvau už benziną ir visos mano mašinos buvo benzininiai (net tokiu dalyku kaip dujas įsidėti buvau prieš ir dabar esu prieš)

Taip bet va vienas man pasiūlė Hyundai ix30 arba i30  ir man asmeniškai patiko, kaip pats buvau tik apsistojęs prie Ford Fiesta 

Va dabar galima sakyti turiu kelis variantus 

Dar va buvo minti Suzuki swift 

Tai galima sakyti po kol kas man šie 4 auto patinka

Ford fiesta

Suzuki swift

Hyundai ix30 arba i30

@busted

Kamščiu kaip ir nebūna pas mane :) bet kai tenka važiuoti kur nors kitur tai kamščiu būna 

O tokiems dalykams labai gerai maža mašina, pralendi ten kur nereik, ir labai lengva prisiparkuoti

Ypač kai jie nemoka parkuotis pasistato savo auto taip kad jei normaliai pastatytu tai tilptu dar 1/2 mašinos 

Na va, kandidaturas  turi. beliko tik test drive padaryt su kiekvienu modeliu ir klausyt vidinio balso. Kuria masina isimylesi ta ir imk. As taip visas pirkau ir pfu pfu pfu visos geros buvo. Buvo ir variantu kurie atrodo lyg ir pasaka, kaina gera, komplektacija super, bet kazkas kuzda, kad ne. Reik atsiset, pavaziuot ir viskas taps aisku

Redagavo bigisk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jau tikrai ne is foto masina renkames juk ir ne pagal review net ar testus o tik pats sedes ir pavaziaves suzinai ar tai tavo masina ar ne. Siaip geriausia neklausyt niekieno nuomones , na galima paciu masinu aisku testus ir pan pasiskaityt. nes yra taip kad vienam ta patogi ir minksta o kitam ne. Vienam patinka salonas toks o kitam kitoks ir pan. Per mazai cia nuomoniu kad isvis kazka rinktis butu galima . As kai padangas rinkausi man ir viso neto apzvalgu ir pasiulymu neuzteko kad issirinkt, ka jau cia kalbet apie lietuvos .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aišku perki ta kuri tau patiks padarius testą, pirkti mašina neišbandžius tai čia būti didelė klaida 
Bet pasiūlymai nepakenks  kokia marke pirkti, nes tu mažu mašinų yra pilna ir apsistoti prie kokios yra labai sunku , tai keli variantai nepakenks papildomai prie sąrašo mano


@scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mazda2, Toyota aygo, vw polo. Pagal tavo kriterijus mini masineliu pasirinkime dar biski variantu. Yra dar skoda fabia ir opel agila.. :)

Redagavo busted

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mazdos nesiūlyčiau imt, problematiškos mašinos.

 

Ne į temą
Buvo kalba apie benzą,dyzelį,dujas. Tai kaip kažkur skaitęs esu: Dujos - maistui gaminti, dyzelis laukams arti, o benzinas važiuoti :D Nors šiaip pats esu linkęs arčiau dyzelio. Dažnai būna NM didesnis,pigiau (kuras),ekonomiškesnis. Daug kas išpučia problemas dėl tų dyzelių,bet kartais juk dyzeliui reikia gerai prasišikt duot. O benzą apsimoka labiausiai imt,jei važiuoji mažais atstumais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane būna kad kas dieną apie 30miliu pravazuoju, ir plius uk pigesnis yra benzas negu dizelis, o buna kad mašina stovi ketures dienas niekur nevaziuoju, nes būna išgėręs :) kokio alaus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Benzas/dujos geras dalykas. Dabar gi tokios sistemos, kad visiškai naujos mašinos su dujom laksto :D Dyzelio nereikia baidytis irgi, kai tokių metų mašina, tai nematau didelės problemos, bet jei pripratęs prie benzo visą gyvenimą, tai manau, kad ir lik prie benzo. Tavo atveju pasižvalgyčiau dar į hondas.

P.s. dyzelio remonto kainos didesnės, o benzas/dujos visad pigiau gaunas.

Redagavo Toxiz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane būna kad kas dieną apie 30miliu pravazuoju, ir plius uk pigesnis yra benzas negu dizelis, o buna kad mašina stovi ketures dienas niekur nevaziuoju, nes būna išgėręs :) kokio alaus

Tuomet suprantu,kodėl nori imti benzą,geras pasirinkimas :) Bet kitas dalykas,kad prieš perkant mašiną,pasidomėk lt,angliškuose forumuose apie mašinų variklius,problemas,kai jau nuspręsi kurią imt. Žinoma,kiekviena mašina turi savu niuansų,bet vis vien,pasidomėjęs tu jau žinosi maždaug kas ir kaip :) Lb praverčia užsiregint kažkokiuose auto forumuose ir sekt ,skaityt temas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.