narkata

Rekomenduokite koki automobili 2010-2011

Rekomenduojami pranešimai

Dyzelis trumpais atstumais važinėt nieko gero, geriau benzinas. Bet mieste lygių neturi elektromobilis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man France auto nelabai

@Rolazz jei tenka vairuoti man dyzelinį auto tai aš su juo varau kaip su benzu, smagių ji

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata turiu tokią pačią bėdą. :D Jei tenka dyzelį vairuot, tai jis smaugiamas būna kaip turi būt. :D Irgi tik už benziną, variklio praktiškai negirdėt, užkūriant neatrodo, kad pamesi variklį su visu dugnu. Tik tai, kad sąnaudos visai kitos :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad jei dyzelis galingas, tai nematau problemų jį smaugiant, jei koks dohc tai drąsiai, tik aišku geriau kai temperatūra darbinė būna, tačiau ant apynaujos mašinos ji greitai pakyla.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai kam dizelei geri kitiems benzas, aš renkuosi benza nes man smagiau su benzu važinėti nei dizel

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai griebciau Astrute.  Pats vairuoju ekonomiska dyzeli Astra 2008 1.7 77 kw :D tik, kad karve universalas bet smagi masina :)2012_Opel_Astra_(AS)_1.4_Turbo_5-door_ha

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dairausi automobilio 5-6k eur, gal turėsit kokių pasiūlymų ?:) Svarbu kad nesubyrėtų ir tarnautų normaliai ir nereikėtų servisan važinėti labai dažnai, dar talpa didelė būtų gerai. Važinėsiu mieste ir kartais į kaimą, o šiaip tai pats nelabai esu tikras ko noriu tai būtų įdomu išgirsti pasiūlymų :D Tik audi ir visokių Bmw nesiūlykit :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dairausi automobilio 5-6k eur, gal turėsit kokių pasiūlymų ? :) Svarbu kad nesubyrėtų ir tarnautų normaliai ir nereikėtų servisan važinėti labai dažnai, dar talpa didelė būtų gerai. Važinėsiu mieste ir kartais į kaimą, o šiaip tai pats nelabai esu tikras ko noriu tai būtų įdomu išgirsti pasiūlymų :D Tik audi ir visokių Bmw nesiūlykit :D

Nu jeigu tavo pagrindiniai kriterijai tik kad kuo mažiau gestų, tai tada siūlau griebt Octavia. Geriau manau nerasi nieko. Kainos biški didesnės negu tavo biudžetas, pvz, https://lt.brcauto.eu/automobiliai/marke/skoda/modelis/octavia, cia gal pigesniu yra: https://autogidas.lt/skelbimai/automobiliai/skoda/octavia/ tai siūlau arba pasitaupyt arba imti prastesnę. Pats turiu, tai per 3 metus buvau servise tik dėl tepalų ir filtrų keitimui. Nuvažiavau virš 300k km, jokių dideliu pasidėvėjimo žėnklų nematau. Talpa irgi didžiulė, esu vežęs atlenkus sėdynes nedidelį šaldytuvą, jokių problemų :D Siūlau pirkti 1.9 varikli. Žodžiu, su pigesniu išlaiikymu mašinos nerasi, gedimų irgi praktiškai jokių :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dairausi automobilio 5-6k eur, gal turėsit kokių pasiūlymų ? :) Svarbu kad nesubyrėtų ir tarnautų normaliai ir nereikėtų servisan važinėti labai dažnai, dar talpa didelė būtų gerai. Važinėsiu mieste ir kartais į kaimą, o šiaip tai pats nelabai esu tikras ko noriu tai būtų įdomu išgirsti pasiūlymų :D Tik audi ir visokių Bmw nesiūlykit :D

Imk Mazda, jose viskas sh iskyrus motora - tas neuzmusamas :D cia zinoma benzininis arba su dujom, o dyzeliai mazdu meslas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vw passat cc tas pats kaip B6 vidus tik minimalus dizaino pakeitimai, bet išorė jau geriau atrodo. Šaip varikliai pusia bybio jei prižiūri tepalus viska keiti laiku tai, su varikliu papildomo išlaidu neteks išleisti, elektronika na jau kaip pasiseka nusipirkti, bet dažnai viskas veikia kaip priklauso. Kas smagiausia jei nespjauni i vw tai dažnai būna geros komplektacijos, negu tie audi ir bmw kurie pliki būna ir brangus beto..... O važiuojasi smagia cc. :)

 

https://autoplius.lt/skelbimai/volkswagen-passat-cc-2-0-l-sedanas-2011-benzinas-7657739.html

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.