Impaler

Neišsirenku dviračio, patarkite kuris geriau? Unibike EVO 29 / Orbea MX 20 ar kažką kito?

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, nutariau įsigyti dviratį, pradėjau paieškas, apsilankiau jau 5 parduotuvėse. Ieškau iš esmės kalninio dviračio, 29' ratais, +- deore komplektacija ir, kad atrodytų gan solidžiai, o ne 3 spalvų makalyne. Lakstyti žadu po miestą ir nedideles bekeles, parkelius ir pan. Noriu gerai ir patogiai tą daryti. Nesu profas, nežadu aplink lietuvą ir pan. važiuoti. Vienu išvažiavimu laisvalaikiu iki ~10-15 km. ir namo.

 

Biudžetas iki 800. Bet jei kelių eurų reikalas galiu ir į didesnę pusę dar padidinti.

 

Kol kas apsistojau ties:

 

Unibike EVO 29 http://www.unibike.pl/unibike2015/evo29.php

 

ir Orbea MX 20 https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:91W0vaI5pQEJ:https://www.orbea.com/us-en/bicycles/mx-20/+&cd=1&hl=lt&ct=clnk&gl=lt

 

ir CUBE ANALOG - http://www.cube.eu/en/products/mtb-hardtail/analog/cube-analog-greynblue-2016/

 

kaina Orbea ~825 eur salone, Unibike ~730 eur.

 

Kuris šiaip jums atrodo yra geresnis? Pats kažko linkstu link Unibike'o. Bet gal aš ko nematau ir nesuprantu (visgi aktyviai domėtis dviračiais ir detalėm pradėjo vos prieš savaitę).

 

Salonuose žiūrėjau Bulls / Scott dviračius, tai negražūs arba per brangūs. Fuji šiaip sau pasirodė. Giant irgi šiaip sau.

 

Bet kokie patarimai laukiami :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi beveik labai panaus, ir komplektacija ir svoriu, as pats imciau CUBE, ar pas jy ratai irgi 29? Jei taip tada uz CUBE, pats turiu panther, su 29 ratais, irgi tokio tipo dviratis, tai ziauriai smagu dideli ratai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia būtų tau pačiam pravažiuoti ir žiūrėti kuris tau patogiau, bet aš taip saviški išsirinkęs. Jau n metu jisai man tarnauja, šiek tik patvarkai ir leki.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siūlyčiau Giant Talon. Jie gan solidžiai atrodo, 

. Dažniausiai jie būna su 27.5 ratais,ne 29,bet tai yra pats tas viduriukas tarp 26 ir 29 renkantis. Pats irgi duomiuosi dviračiais,vasarą padirbsiu prieš studijas,tai manau dviratį pasiimsiu irgi. Šiaip siūlyčiau žiūrėt nuo Deore SLX komplektacijos (gale). Dar yra full suspension,arba tik priekis. Tai šiaip pasižiūrėjęs,pasigooglinęs sumąsčiau,kad mano poreikiams (o jie panašūs į tavuosius) užteks ir ne full suspension. Dar prieš perkant dviratį pasidomėk apie jų dydį,kad būtų tinkamas pagal tavo ūgį ,nes jų rėmų visokių yra , S, M , L, XL ir t.t Ir,kaip suprantu,esi pradedantis,tai gal nebūtinai jau žiūrėtis į naują,galima ir į naudotus užmesti akį? :) Tada išeis ir su geresne komplektacija. ;) Nežinau kaip jums visiems,bet asmeniškai man daug ką duoda ir atsiliepimai apie tam tikrą Redagavo Nos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turiu Everest Renegade pardavimui. Pats važinėjau du metus su juo. Puikus dviratis, bet dabar nereikalingas, nes vasarom nebūnu Lietuvoje. Daugiau info galėčiau duoti, jei domintų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Talon'ą apžiūrinėjau vakar vienam shop'e, neblogas jis, bet kaina jau prašoka.

Kitam forume pasiūlė toks žmogus šį gėrį ir dabar visai pastrigau ir nebesumąstau ką daryti :Dhttps://www.canyon.com/en-lt/mtb/grand-canyon/2016/grand-canyon-al-6-9.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu sitas cayon, irgi geras, ir sveria maziau nei 12kg, komplektacija gera, priekine sake irgi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jaučiu teks prasileist ir imt Canyon'ą, dar youtube'j video pasižiūrėt ir reviews'ų daugiau paieškot. visgi jau kai tiek bašliaus įmest reik, tai kas tie papildomi keli šimtai su perspektyva daugeliui metų.

dar tebeturiu iš paauglystės, 1999-2000 metų, ir rieda puikiai, o ir dar atrodo labai neblogai, nors bike'ui ~17 metų jau. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtų darbas arčiau man tai mielai su dviračiu variciau, ir iš keisčiau auto :) bet varyti į darbą 16miliu ir paskui atgal, tai jau geriau su auto varyti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau Canyon tai geras dviratis, patogus labai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasikalbėjau su Canyon, pristatymas liepos gale. Damn... virš pusės vasaros.. blin nesugalvojau geresnio meto pradėti pirkti. :poker::genius:

 

dabar ir galvoju laukt ar ne...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kodėl taip ilgai laukti, labai daug užsakimu turi nespėja gaminti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.