mantukis5000

Mini Eurovizija 2016

  

7 nariai prabalsavo

  1. 1. Geriausios 2016 metų Eurovizijos dainos

    • Russia (You are the only one)
      2
    • Estonia (Play)
      0
    • Croatia (Lighthouse)
      0
    • The Netherlands (Slow down)
      0
    • Australia (Sound of silence)
      4
    • Cyprus (Alter ego)
      1
    • Iceland (Hear them calling)
      0
    • Czech republic (I stand)
      0
    • Azerbaijan (Miracle)
      1
    • Lithuania (I've been waiting for this night)
      3
    • Serbia (Goodbye)
      0
    • Sweden (If I were sorry)
      2
    • Italy (No degree of separation)
      0
    • Malta (Walking on water)
      0
    • Denmark (Soldiers of love)
      0
    • Germany (Ghost)
      1
    • Hungary (Pioneer)
      0
    • Finland (Sing it away)
      0
    • Norway (Icebreaker)
      1
    • Bulgaria (If love was a crime)
      3
  2. 2. Geriausios 2016 metų Eurovizijos dainos

    • Latvia (Heartbeat)
      4
    • Armenia (Lovewave)
      1
    • UK (You aren't alone)
      0
    • Israel (Made of stars)
      0
    • Spain (Say yay!)
      0
    • France (J'ai Cherche)
      3
    • Ukraine (1944)
      3
    • Bosnia and Herzegovina (Ljubav Je)
      0
    • Moldova (Falling stars)
      0
    • Poland (Color of your life)
      1
    • F.Y.R. Macedonia (Dona)
      0
    • Belgium (What's the pressure)
      0
    • Austria (Loin D'ici)
      0
    • Romania (Moment of silence)
      0
    • Greece (Utopian land)
      0
    • Albania (Fairytale)
      0
    • Slovenia (Blue and red)
      1
    • Ireland (Sunlight)
      0
    • Switzerland (The last of our kind)
      0
    • Belarus (Help you fly)
      0
  3. 3. Geriausios 2016 metų Eurovizijos dainos

    • Montenegro (Real thing)
      0
    • San Marino (I didn't know)
      0
    • Georgia (Midnight gold)
      0
    • Nėra iš šių trijų (PLM apribojimas)
      7


Rekomenduojami pranešimai

Taisyklės:

1)Jokios politikos

2)Renkatės pagal tai kaip patys manot, o ne kaip visi.

 

 

"Vote for the winners!"-LT united

Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip tu čia vėluoji ir šiaip bbž. Pats seniai rimtai nebežiūriu į tą ESC, bet šeštadienį nieko gero neveikiau tai didžiąją dalį filnalo teko pažiūrėt, tai b** nors su ta Australija ir Ukraina buvo vapšie balaganas ir eilinis eurovizijos fiasko, ir apskritai didžioji dalis dainų buvo kaip įprasta nuobodybė, bet turėjau keletą favoritų - švedija, prancūzija, montvio dar nebloga, nu ir dar armėnijos bei maltos sexy milfės :D visi pateko į top 10/15, tai nors tas džiugu. O kaip suprast tą vote, kad padalinai taip? :D

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tai renkam, o jau buvo? :poker:

 

EDIT: the more you know :god:

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tai renkam, o jau buvo? :poker:

 

EDIT: the more you know :god:

Čia be politinių sumetimų renkam geriausius. Ir sorry, kad vėluoju, tik dabar pačios eurovizijos tinklapyje pažiūrėjau rezultatus, pats paskaičiavau ir niekaip nesigauna tai, ką per TV matėm.

Kažkaip tu čia vėluoji ir šiaip bbž. Pats seniai rimtai nebežiūriu į tą ESC, bet šeštadienį nieko gero neveikiau tai didžiąją dalį filnalo teko pažiūrėt, tai b** nors su ta Australija ir Ukraina buvo vapšie balaganas ir eilinis eurovizijos fiasko, ir apskritai didžioji dalis dainų buvo kaip įprasta nuobodybė, bet turėjau keletą favoritų - švedija, prancūzija, montvio dar nebloga, nu ir dar armėnijos bei maltos sexy milfės :D visi pateko į top 10/15, tai nors tas džiugu. O kaip suprast tą vote, kad padalinai taip? :D

PLM leidžia vienam klausimui tik 20 atsakymų, tai teko padalinti. Impaler gali plačiau paaiškint.

 

 

 

Na gerai pasakysiu ir aš savo nuomonę apie Euroviziją.

 

Laimėtoja

 

 

Dainos žodžiai apie vieną, muzika apie kitą, o dainavimo (rėkimo) stilius tinka dar kitam. Žodžiu kažkoks balaganas. Pati dainininkė talento tikrai neturi, muzika neįspūdinga, o dainos žodžiai neblogi. Tikrai neverta pergalės.

 

Už ką aš balsavau telefonu

 

 

1.Daininkė gera, visur pataikė gerai, muzika pritapo prie dainos. Dekoracijos man patiko, tačiau su daina nieko bendro neturi, kaip ir apranga (man irgi patiko). Mergina tikrai turi talentą ir pasirinko gerą dainą finalui. Pagal mane turėjo būt antra.

2.Daina gerai atlikta, muzika patiko. Šou atliktas gerai ir viskas subalansuota. Pagal mane turėjo laimėt.

 

Kiti favoritai

 

1.Gera daina ir muzika, tačiau nebuvo pati geriausia.

2.Pati daina gera, bet alikėjo sugebėjimai man nepatiko.

3.Atras kartas (pirmas buvo 2006, už LT United) per visą mano gyvenimą, kai aš noriu balsuot už Lietuvą, bet tiesiog negaliu. Daina gera, muzika OK, pats šou neblogas. Galėjo būti trečia.

4.Smagi daina, geras beatas. Tikrai patiko bendras vaizdas, bet laimėti neturėtų. Turėjo paimti ketvirtą vietą. Netyčia nepaspaudžiau apklausoje, sumaišiau su Belg... b***** su Bulgarija.

 

Ko man trūko Eurovizijoje

 

Man trūko smagių, gerai atliktų dainų, kurios maištauja (net nežinau kaip pasakyt) prieš Eurovizijos stilių. Pavyzdžiai:

Ir šiaip gerų, gražių dainų. Keli pavyzdžiai:

 

Na ir be abejo trūko teisingo balsavimo ir tai buvo pagrindinė šios apklausos atsiradimo priežastis.

Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry, nepatinka eurovizija, neturiu ka pasakyt sia tema, nebent kad is 100 vienas kitas gabalas, daina yra klausoma ir verta demesio.. Siaip negerai kai klausaisi per radija ir uzgroja lt eurovizine daina, turi iskart ieskot kitos radijo stoties nes nesamones groti pradejo..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry, nepatinka eurovizija, neturiu ka pasakyt sia tema, nebent kad is 100 vienas kitas gabalas, daina yra klausoma ir verta demesio.. Siaip negerai kai klausaisi per radija ir uzgroja lt eurovizine daina, turi iskart ieskot kitos radijo stoties nes nesamones groti pradejo..

So true, bet šiemet tikrai nebuvo tragedija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežiūriu eurovizijos gan senai, bet būna viena kita gera daina, tik gaila šiais laikais laimi ne daina, o politika, pažiūros bei efektai. Kas liečia tą Montvyda kurio nekenčiu, tai ši jo daina netinkama eurovizijai, perdaug įprasta tokia, bet man visgi graži ir ji tinkama groti kokiam Akropolyje kaip fonas, bet tikrai ne eurovizijoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežiūriu eurovizijos gan senai, bet būna viena kita gera daina, tik gaila šiais laikais laimi ne daina, o politika, pažiūros bei efektai. Kas liečia tą Montvyda kurio nekenčiu, tai ši jo daina netinkama eurovizijai, perdaug įprasta tokia, bet man visgi graži ir ji tinkama groti kokiam Akropolyje kaip fonas, bet tikrai ne eurovizijoje.

Kad šlamštas 90% eurovizijos dainų, visos nykios, tik turi tą tokį "didelį" garsą, atėjo Timberlake'as ir parodė trigubai geresnį šou ir dainos buvo visai kito lygio, o ta eurovizija nu ką žinau, va būna išeina tokių labiau TOP 40 atlikėjų kaip švedų mano manymu, bet didžioji dalis tai neklausomas šlamštas kurį per prievartą radijose tenka klausyt nes kažkokie "žmogeliukai" užtopino. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.