Virgis36

Stacionaraus kompiuterio gedimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi iškilo problema. Viena diena įjungus kompiuteri jis pabuvo ~15min ir sustingo viskas (freezino). Išjungiau kompiuteri rankiniu būdu, bet vėl įjungus pabuvo 12-17 min kažkur ir vėl viskas sustojo, tiesiog neina pelės pajudint, sustingsta. Iš pradžių maniau, kad čia maitinimo bloko trigdžiai (420W) bet aš jį pakeičiau į nauja maitinimo bloka (550W) vistiek tas pats. Nesuprantu, kas čia blogai... Yra idėju? Dėkui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepanašu į PC gedima, čia greičiausiai OS jau freezina, turėjau tokia bėda pats kol Windows neperdiegiau taip pat tik PC įjungdavau ir po kelių minučių freezino o per safe mode pajungdavau ir nefreezino, bandyk pasijungti safe mode paspaudęs f8 kai tik PC įjungi ir jeigu nefreezins PC vadinas OS reikia perrašyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man pentium 4 laikais net os perasymas nepadejo...tai susigyvenes buvau su tais freezais ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kame čia problema tai neįsivaizduoju, bandysiu windows perleist, gal padės. Beje ar turi ten per safe mode ten kai ka nors jungi lūžinėt viskas, end process ir taip toliau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na safe mode pasirenki ten užkrauna ir pagal viską neturėtų lūžinėti, sakau, perrašyt OS bandyk, bent man tai padėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

panasu i hdd arba ram gedima

 


pries rasant os reiktu bandyt pazet hdd ir ram, parsisiusk hirens boot cd isirasyk i flesha arba i cd, kaip tamstai patogiau, uzbootink hrens boot ir pradziai patikrink ramus su memtest86+ programa, hdd patikrink su hdat2... jei kompas senas, patikrink kondikus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vistiek patarciau istestuot pries darant kazka drastisko kaip OS perinstaliavimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia no problem kaip sakant, perpusiu pats. Dekui visiems uz pagalba :)

Redagavo Virgis36

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.