Gytis420

PS2 nulaužimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki norėjau paklausti kaip nulaužti ir su kuo ps2 nes nesenai nusipirkau ir esu dar visiškai žalias ant šios konsolės :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lengviausias budas soft modint man atrodo. Turetu but tutorialas gidu skiltyje

 

Tai su tuo soft modu kaip supratau galima žaisti žaidimus kuriuos isirašai i normalu tuscia diska?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei visiskai zalias , tai pats nepasidarysi. geriau paprasyk kad kas nors tau padarytu ir paaiskintu. o tu tikras kad nusipirkai nenulauzta ps2 ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei visiskai zalias , tai pats nepasidarysi. geriau paprasyk kad kas nors tau padarytu ir paaiskintu. o tu tikras kad nusipirkai nenulauzta ps2 ?

 

Nežinau gal, o kaip patikrint? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidimu kokiu gavai prie konsoles ? diskuose ? paziurek gal irasyti diskai su markeriu uzrasyti. tas is ko pirkai visai nieko nepasake apie konsole ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidimu kokiu gavai prie konsoles ? diskuose ? paziurek gal irasyti diskai su markeriu uzrasyti. tas is ko pirkai visai nieko nepasake apie konsole

 

Pirkau iš draugo, jis man nepridėjo nieko tik pačia konsole su laidais prie tv

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau iš draugo, jis man nepridėjo nieko tik pačia konsole su laidais prie tv

Tai gerai, kad draugas koki drambli vietoj PS2 neikiso. :D O siaip jeigu draugas tai paklausk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gerai, kad draugas koki drambli vietoj PS2 neikiso. :D O siaip jeigu draugas tai paklausk.

Sake kad nenulaužtas tai teks man pirkt žaidimu? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Softmodinan't taip, galėsi žaisti žaidimus įrašytus į diskus tik prieš tai .iso failą nupatchinus jei neklįstu. Bet jo, jeigu visiškai nerauki, geriau pas meistrą kokį, manau nebrangiai padarys, nes ten tikrai ilgai netrunka ir daug darbo nereikia. Tik reikėtų jaučiu 8mb memory card'ą pasiimt prie to pačio šitam reikalui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man senais laikais siaip lauze su cipu viduje. Tai uztekdavo parsupusti zaidima ISO formatu, isirasyti ir viskas. Kaina manau turetu buti maza imant kiek laiko prabego. O va su zaidimu paieska, jeigu siustis juos, teks pavarkti manau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS2 siuo metu pigiausia konsole, zaidimai irgi labai pigus, nepaprasciau pora originaliu isigyt kol konsole ivaldysi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sake kad nenulaužtas tai teks man pirkt žaidimu? :D

Nusipirk kelis zaidimus is ko nors pabandymui. Jei noresi zaist toliau susirask koki meistreli tegu padaro ka reikia ir galesi dziaugtis toliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirk kelis zaidimus is ko nors pabandymui. Jei noresi zaist toliau susirask koki meistreli tegu padaro ka reikia ir galesi dziaugtis toliau.

Dekui uz patarima :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.