Rekomenduojami pranešimai

Flash:

 

 

Is gameplay kazkaip man visai neblogai zaidimas susiziuri. Sitas gameplay su Flash ypac. Primena man sena mustyniu zaidima, gaila nepamenu pavadinimo, kuriame buvo degantis kovotojas ir ten kiek pamenu galima buvo ilga smugiu kombinacija padaryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais kai ziuriu trailerius tai sauna ivairios minciu apie juos. Siuo atveju perziurejus traileri sove i galva, kad galetu padaryti sias mustynes kaip Dragon Ball filmuke. Nugali koki rimta priesus, o tada atsirandau naujas blogiukas su naujais priesais ir vel turi gelbeti pasauli ir taip kokia 5 kartus is eiles kol nugali juos visus. Cia aisku labiau kalbu apie Story mode.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo sake, kad viskas. O cia dar ir DarkSeid:

 

 

Joker:

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi nepatinka. Kaip filme taip ir cia. Geriau jau senuko Nicholseno atvaizda butu paeme ir tuo paciu ji pati kazkiek pagerbe. Arba kaip antra variantas Ledger. Suprantu, kad zaidimai taikosi i nauja karta. Bet tuo paciu tegul nepamirsta apie kokybe.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau geriau goti versijos sulaukt,uzknisa su tais dlc

Tai cia faktas. DLC ir mane uzk**.. Toks vaizdas, kad geriau visko nesudeti, o su laiku dar pabandyti istraukti pinigu.

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.