Peršokti prie turinio

Nuotrauka

God of War

- - - - - PS4 žaidimai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Flashas
Mano pranešimai  

Flashas
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:Code_7_5_3

Pirmas žaidimas, kurį tikrai pre-order'insiu. Nuo ps2 laikų GOW įsiminė ir paliko didelį įspūdį. Laukiam, laukiam  :dribble:

Code_7_5_3.png

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

Kurejai kalba, kad zaidima uzims nuo 25/30h. zaidybinio laiko. Perejimo laikas priklausys nuo zaidejo. Kas toki zaidima pirks manau bandys prie jo praleisti daugiau laiko.

Nuotrauka

Džekeris
Mano pranešimai  

Džekeris

PLM Veteranas

• Nariai
  • Turi:PS4, XBOX, Wii
  • PSN vardas:DzekerisLT
  • Steam ID:dzekeris

@Magnitas verta pirkti, nelošus trilogijos? ar čia nauja saga pradės?

DzekerisLT.png

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

@Magnitas verta pirkti, nelošus trilogijos? ar čia nauja saga pradės?

Sunku net pasakyti. Cia reiktu klausti kas jas visas yra zaides. As tik pirma dali perejau. Tuo laiku uzkabino, bet kitu daliu kazkaip nesinorejo. Su laiku, bent jau as, vistiek tai padarysiu. Pas mane nuo seno yra iprotis viska nuo pradziu imti jeigu zaidimas turi dvi ar daugiau daliu. :)

Apie zaidima.. Jeigu gerai pamenu tai sita dalis bus kaip ir 3 dalies (2010 metais isleisto) tesinys. Vadinasi sita bus 4 dalis. Kazkur skaiciau, kad cia kaip ir lengvas rebootas bus zaidimo. Galiu tik speti, kad sita bus kaip nauja istorija. Imant ir pavadinima, kuris yra kaip pirmos dalies, dazniausia buna viskas nuo naujo. Kaip ir Tomb Raider. Jeigu klystu kazkas pataisys.

Nuotrauka

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

galima laisvai tai vadint serijos rebootu. nes visiskai kitoks priejimas si karta. labiau story paremta viskas , eina pagrindine story ir tu turi dar nemazai laisves kad nuklyst kazkur i sonus pasikapot ar kazka dar sugalvot , kol vel sugrysi i story linija. 

paskutiniai GOW jau nepatiko o sita tikrai sulosciau vien del to kad ne vien kapokle 

Asus X550 LN
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, XBOX 360
  • PSN vardas:gedunex
  • Steam ID:gedunex

Cia gal bus labiau emocinga story ir siektiek ir daugiau, bet pats zaidimas bus ne ka maziau action packed.

As tai siulyciau sulosti bent jau pagrindines dalis, nors rekomenduociau visas, kad suprasti, kas kaip ir kodel Kratos toks koks yra ir kodel jis elgiasi kaip elgiasi.

Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: PS4 žaidimai

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

17 Farming Simulator Mods  •   Fs 17 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 17 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 2017 mods