Rekomenduojami pranešimai

aghrrrr. As savo geriausiu atveju pirmadieni arba antradieni :( Idek foto i galerija :)))

kokia fotke nori?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@bigisk Nu čia pavarė tau amazon, viena karta ir man supiso amazon dar turėjau Prime, ryte užsisakiau turėjau gauti ryt bet gavau po 5 dienų, tai taip mane subesino, nervai nelaikė, aišku buvo variantu kitų užsisakiau prekę turėjo kita diena ateiti, bet atėjo ta diena, negavau jokio pranešimo kad prekė išsiųsta, kokia 12val dienos gaunu pranešimą kad prekė išsiųsta ir gavau prekę apie 3val dienos, tai tada pagalvojau kad sistema jų buvo už linkusi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokia fotke nori?

Figurele ir kas vidui :))) Beje, kaip pirmi ispudziai?

@bigisk Nu čia pavarė tau amazon, viena karta ir man supiso amazon dar turėjau Prime, ryte užsisakiau turėjau gauti ryt bet gavau po 5 dienų, tai taip mane subesino, nervai nelaikė, aišku buvo variantu kitų užsisakiau prekę turėjo kita diena ateiti, bet atėjo ta diena, negavau jokio pranešimo kad prekė išsiųsta, kokia 12val dienos gaunu pranešimą kad prekė išsiųsta ir gavau prekę apie 3val dienos, tai tada pagalvojau kad sistema jų buvo už linkusi

 

Voksikas amazonas pastoviai tokias nesamones daro :/. ir nesvarbu ar Prime ar ne...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@bigisk

 

Ne į temą

Nū UK Amazon man gal kokius 3 kartus yra pašike (siuntimu atveju)  per visa laiką, kitu bėdų kaip ir nebuvo, nors esu amazon narys nuo 2012 metu, tai per 6 metus dar visai gerai 

Negalvojau kad taip vokiškas amazon p*** protą (keista)

 

Vat jei butu čia eBay tai čia normalu, nes ten su siuntimais visada pieva rašo (50% ant 50%)
Tas pats kai pats parduodu ką nors per eBay , tipo preke išsiūsiu per 3 dienas (tipo max dienų) o siunta gausi per 2 dienas (siuntinys pats eis) , viso gaunasi per 5 dienas, bet gauna tai per dvi  dienas ir per 3/4/5 dar priklauso kada išsiunčiu ir dar kokia valanda, o jei dar papuola penktadienis, tai tikrai ilgai lauks, nes pvz express arba special siuntinys kartais būna kaina didelė jei dar svorio yra 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ryt atsikeliu, nueinu i shopa ir pasiimu. Kaip za... istikruju gyventi EU salyje, kur viskas ta pacia diena atsiranda kaip pas baltus zmones.

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@SoulReaver Ne visos pardos turi collection edition (pas mane mieste ne visada turi jas) bet online visada gausi 
Plius dabar pas mane uždare žaidimu parduotuve kuriu buvo 67 (bankrotas) visoje šiaurės UK  , tai dabar tik standartines versijas gali nusipirkti iš parduotuvių Tesco/Asda ir t.t. tai tokiu kaip collection edition galiu pamiršti aš, lieka tik Online arba važiuoti į kitus miestus, bet man dzin dabar ant tu collection edition perku iš PSN store 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Figurele ir kas vidui :))) Beje, kaip pirmi ispudziai?

 

Voksikas amazonas pastoviai tokias nesamones daro :/. ir nesvarbu ar Prime ar ne...

pasirinkau losti ne pati sunkiausia bet ta vienu zemiau. tai n*... kai kuriose vietoje :D viskas pokolkas gerai. bet zaidime paslapciu belenkiek :D atrodo viska isvaiksciojau pirmoje zonoje, vistiek 55% tik atidaryta :D antra zona sluoja, sunkumas tikrai nemazas, dar kai biski perskubu, tai uzkapoja greitai, 3-4 smugiai ir laisvas :D grafika puikiai, garsas puikiai, pokolkas story idomi, labai idomus Kratos, gerai parasyti pokalbiai, idomu paklausyt ju. Kratos sudo nemala ir i vata nevinioja :) combat tai perfect, bent jau man :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@gedunex tas tai jo tikrai geras žaidimas tiek grafiką tiek story labai gera, nors pats dar nieko nesuprantu, paslaptinga story, combo tikrai nauja nepalyginsi su senai GOW, muzika irgi vietomis tikrai gera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuotrauka https://ibb.co/bBfosS fotkinta pries monitoriu su telefonu :) nieko nespoilina, manau :D

 

Photo mode :) 

gaila neaisku kada isleis :) vaizdai tikrai nuostabus, kaip gyvenanciam norvegijoje, tai aplinka labai pazystama :)

jei kam idomu, tai idedu ir 2015 metu prototipa, kaip zaidimas atrode ir kaip dabar atrodo jau patys zinot :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mine!, 1.10 update 7.331 MB

post-1812-0-12294400-1524218693_thumb.jpeg

post-1812-0-56298500-1524224022_thumb.jpeg

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip jums 7,3gb update? irase man zaidima is kompakto apie 9gb ir poto update 1,1gb 1.10 versijos :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai mažas buvo update, digital versija iškart, tik prieš paleidžiant atsiunte 1.10v apie 600mb

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sekasi chebryte lošti? Man tai koks hype su šitu žaidimu. Lit sedėjau iki 6 ryto ir lošiau, net nenorėjau miegot eit, bet ėjau, nes teisiog reikai pailsėti :D  Žaidimas žiauriai įtraukė, ta nauja kovos sistema amazing, tik užknisa su tuo throwable axe mane kažkaip, sunku tas varnas judančias nukirsti. Tėvo ir vaiko santykiai belenkaip fainai rutuliojasi, dialogai tarpusavyje tiek daug emocijų kelia. Kas nelabai patinka, tai su tais portalais kai reikia ten keliauti, gal įpratęs tiesiog nuo senesnių god of war, kad tiesiog koridoriumi eini ir viskas. Kol kas, žaidimas vienas geriausių žaistų, o dar tik pradžia. Aloy teks būti antroje vietoje, nes Kratos užkariavo mano širdį  :sir:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sekasi chebryte lošti? Man tai koks hype su šitu žaidimu. Lit sedėjau iki 6 ryto ir lošiau, net nenorėjau miegot eit, bet ėjau, nes teisiog reikai pailsėti :D  Žaidimas žiauriai įtraukė, ta nauja kovos sistema amazing, tik užknisa su tuo throwable axe mane kažkaip, sunku tas varnas judančias nukirsti. Tėvo ir vaiko santykiai belenkaip fainai rutuliojasi, dialogai tarpusavyje tiek daug emocijų kelia. Kas nelabai patinka, tai su tais portalais kai reikia ten keliauti, gal įpratęs tiesiog nuo senesnių god of war, kad tiesiog koridoriumi eini ir viskas. Kol kas, žaidimas vienas geriausių žaistų, o dar tik pradžia. Aloy teks būti antroje vietoje, nes Kratos užkariavo mano širdį  :sir:

man minusai zaidime : negali isnarstyti visu lygiu is karto, pastoviai vis uzdaryta buna. paskui dali pamirsti kur buvai ir ko dar reik. didelis tame minusas man. plius keliones irgi tarp vietoviu pokolkas labai knisa, nera jokiu, dabar vos atrakinau keleta portalu kurie nelabai reikalingi.

visa kita yra amazing! nezinau per kiek metu vakar nolifinau, islosiau gal 12h nonstop :D ant Give Me A Challenge sunku, yra tikrai ka veikt :) bet norejau challenge kad zaidimas ilgiau uztruktu, reik pasimegaut tokiu zaidimu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.