Rekomenduojami pranešimai

man minusai zaidime : negali isnarstyti visu lygiu is karto, pastoviai vis uzdaryta buna. paskui dali pamirsti kur buvai ir ko dar reik. didelis tame minusas man. plius keliones irgi tarp vietoviu pokolkas labai knisa, nera jokiu, dabar vos atrakinau keleta portalu kurie nelabai reikalingi.

visa kita yra amazing! nezinau per kiek metu vakar nolifinau, islosiau gal 12h nonstop :D ant Give Me A Challenge sunku, yra tikrai ka veikt :) bet norejau challenge kad zaidimas ilgiau uztruktu, reik pasimegaut tokiu zaidimu :)

 

Nu jei gerai supratau tu ir ta GoW norėtum padaryti open wold? :o Kažkaip man užknisa kai visi žaidimai tampa vis atveri, ir toks kaip GoW neįsivaizduoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man minusai zaidime : negali isnarstyti visu lygiu is karto, pastoviai vis uzdaryta buna. paskui dali pamirsti kur buvai ir ko dar reik. didelis tame minusas man. plius keliones irgi tarp vietoviu pokolkas labai knisa, nera jokiu, dabar vos atrakinau keleta portalu kurie nelabai reikalingi.

visa kita yra amazing! nezinau per kiek metu vakar nolifinau, islosiau gal 12h nonstop :D ant Give Me A Challenge sunku, yra tikrai ka veikt :) bet norejau challenge kad zaidimas ilgiau uztruktu, reik pasimegaut tokiu zaidimu :)

jo, dėl to lygio išnaršymo tai sutinku, užknisa kai ribotos glaimybės yra, po to progresuojant atsidengi, gali jau naršyti, bet tuomet vėl grįši į ten pat reikia, klaidžiot ir pan. ir kaip supratau tų portalų neleidžia naudoti, arba čia dėl to, kad vykdant main misiją, nes kol kas jie man pilki ir neleidžia telintis. jaučiu kol kas žaisiu main, o kiek leis galimybės explorinsiu viską. Ant šito geimo platina must have.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jei gerai supratau tu ir ta GoW norėtum padaryti open wold? :o Kažkaip man užknisa kai visi žaidimai tampa vis atveri, ir toks kaip GoW neįsivaizduoju.

kur as rasau kad noreciau kad jis butu open worldas? :D

jo, dėl to lygio išnaršymo tai sutinku, užknisa kai ribotos glaimybės yra, po to progresuojant atsidengi, gali jau naršyti, bet tuomet vėl grįši į ten pat reikia, klaidžiot ir pan. ir kaip supratau tų portalų neleidžia naudoti, arba čia dėl to, kad vykdant main misiją, nes kol kas jie man pilki ir neleidžia telintis. jaučiu kol kas žaisiu main, o kiek leis galimybės explorinsiu viską. Ant šito geimo platina must have.

pagal tai kiek prisimenu, tai tik i ezero centra is tu portalu gali teleportuotis. atgal neleidzia. arba bent jau nepriejau tos vietos kad leistu.

 

siaip zaidimas man dvelkia tokia Witcherio Aura, tik sitas dar idealesnis. nemegstu visokiu listu geriausiu ir t.t., yra daug geru zaidimu, kuriais megaujuos, bet sitas tai kazkas, kazkas isskirtinio, apart menku tu minuseliu, tai sunku man izvelgti bent kazka neigiamo, bent jau man, tai sitas zaidimas turbut yra artimiausias tobulybei is zaidimu, viskas jame ant tiek gerai isdirbta, kad sunku net suvokti sita zaidima ir jo kokybe.

idealiai : garsas ir muzika, nuostabus,

gameplay, combat, nuostabiai.

story, immersion, nuostabiai perteikta.

exploration, rewards and challenge, nuostabiai.

vaizdas, grafika, fps, nuostabiai.

net galvosukiai kai kurie tikrai geri ir idomus.

priesai irgi amazing, jau kai pagalvoji kad va paaugau, bus gal lengviau ir bum bum bum, nauji priesai, dar intensyvesnes kovos ir dar labiau isitrauki.

 

kai kaip kurie revieweriai rase - sitam zaidimui, 10 balu skale ( ar 5 ar 100) yra per maza kad ivertinti tikra sito zaidimo geri, sutinku su tuo visus 100%!

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cSaRAyq.jpguEomQNW.jpgHELP susidūriau su bug'u greičiausiai. Žodžiu Hall of Tyr reikia atrakinti dvi grandines, pro vienas durias praėjau, įveikiau trapus, dabar nuėjau į dešinės pusės duris ir čia greičiausiai susidūriau su bugu. Žodžiu pirmoje nuotraukoje tas vidurinysis trapas yra užšaldytas ir jis nejuda, o antroje nuotraukoje yra trečiasis trapas ir man jis visiškai nejuda, nors kiek žiūrėjau video, jis turi judėti kartu su pirmuoju, tačiau visiškai nejuda, stovi vietoje. Bandžiau ir pirmą trapą šaldyti, niekas nesigauna man čia. Nežinau ką ir bedaryti, info jokios nerandu apie tai. Gal kas susidūrėte su tai? Gal jau perėjote šią vietą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir atrakino, bet negaliu toliau lošt, dėl šito bug'o. Radau info reddit'e, kad ir kitiems aip būna. Teks laukt update, kol sutvarkys, o iki tol bandysim backtrackint ir rinkti viską, ką praleidau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir atrakino, bet negaliu toliau lošt, dėl šito bug'o. Radau info reddit'e, kad ir kitiems aip būna. Teks laukt update, kol sutvarkys, o iki tol bandysim backtrackint ir rinkti viską, ką praleidau :D

o negali isinstaliuot zaidima ir poto vel instaliuot? buna kad susitvarko tokie bugai.  vistiek save'us turesi. o ir palyginti greitai instaliuoja net su 1,12 patchu.

 

va, dar vienas pliusas zaidimui, kad techniskai tai yra vienas is tu nedaugelio kurie turi ten is vis minimaliu minimaliausiu minimalesniu bugu ar glitchu, pats nesutikau nei vieno.

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o negali isinstaliuot zaidima ir poto vel instaliuot? buna kad susitvarko tokie bugai.  vistiek save'us turesi. o ir palyginti greitai instaliuoja net su 1,12 patchu.

 

va, dar vienas pliusas zaidimui, kad techniskai tai yra vienas is tu nedaugelio kurie turi ten is vis minimaliu minimaliausiu minimalesniu bugu ar glitchu, pats nesutikau nei vieno.

Nu yra tokie žmonės kurie sugeba bug's atrasti, man su Unity jokiu problemų nebuvo, o pas draugą pastovai kažkokios nesąmonės. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o negali isinstaliuot zaidima ir poto vel instaliuot? buna kad susitvarko tokie bugai.  vistiek save'us turesi. o ir palyginti greitai instaliuoja net su 1,12 patchu.

 

va, dar vienas pliusas zaidimui, kad techniskai tai yra vienas is tu nedaugelio kurie turi ten is vis minimaliu minimaliausiu minimalesniu bugu ar glitchu, pats nesutikau nei vieno.

Gaila perinstaliavimas nepadėjo, vistiek tas pats bug'as. Kaip nervina, negaliu story lošt toliau per tą bug'ą :D Teks eit toliau per kitus realm'us ir rinkti visokiausią stuff, kol sutvarkys tą bug'ą..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila perinstaliavimas nepadėjo, vistiek tas pats bug'as. Kaip nervina, negaliu story lošt toliau per tą bug'ą :D Teks eit toliau per kitus realm'us ir rinkti visokiausią stuff, kol sutvarkys tą bug'ą..

aisku. kiek valandu prazaidei? as ta room kaip tik vakar dariau, tai palyginsim zaidybini laika :) aisku as losiu ant give me a challenge, tai biski uztrunka kai kurie musiai, pvz pries Valkerie.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vizualiai kaip lyginasi pries Horizon ? garsai grafika animacijos ? dar reikia ana sulost tai sitas palauks.


gal dar kas losia Pro ant 1080p ? kaip supersamplingas ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku. kiek valandu prazaidei? as ta room kaip tik vakar dariau, tai palyginsim zaidybini laika :) aisku as losiu ant give me a challenge, tai biski uztrunka kai kurie musiai, pvz pries Valkerie.

amm, net nežinau kiek pražaidžiau, pirmas dvi dienas tai daug, po kokia 10 valandų lošiau jaučiu, po to jau mažiau, ryt ir poryt nelošiu, biškelį išvykstu, tai tikiuosi per tą laiką sutvarkys tą bug'ą, o lošiu ant to vidutinio lygio Give Me A Balanced Experience. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

amm, net nežinau kiek pražaidžiau, pirmas dvi dienas tai daug, po kokia 10 valandų lošiau jaučiu, po to jau mažiau, ryt ir poryt nelošiu, biškelį išvykstu, tai tikiuosi per tą laiką sutvarkys tą bug'ą, o lošiu ant to vidutinio lygio Give Me A Balanced Experience. 

a, tai menkniekiai :D pasirodo sita kambari siandien pasiekiau :D nezinau paziuret kur kiek islosiau, reiks pasiknisti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.