tomashex

Pastoviai mažėja hdd talpa

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,beveik 2 savaitės kaip pastebėjau šį keistą reiškinį mano sename laptope. Pastoviai mažėja hdd talpa C diske,jame tik programas laikau, ir tai jau pratryniau daugumą nenaudojamų ,bet kaip mažėja taip mažėja. Jei prieš mėnesį ramiai buvo apie 14GB iš 34GB talpos,tai dabar iki 0GB buvo,dar pratryniau ir 600MB tik laikosi (per dieną iki 0 nukrenta,padeda laikinas disc clean up privalomas siūlymas,suteikiantis apie 350MB  :D   ). Ką patartumėt ? Gal yra variantų be windows perrašymo? Antivirusinė virusų neranda, D diske tokių problemų su talpos mažėjimu nėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkur turi siurbėle (o anti virusinė tiesiog neranda)
Tokiu atvėju aš daryčiau windows perrašymą (nori nenori bet manau geriausias variantas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arbaaaa, variantas, kad atnaujinimai operacinės sistemos gal automatiški, antivirusinės, kitų programų ir pan. Bet realiausiai kaip @narkata sakė. Ir patarimas būtų tas pats. :) Persikelt iš jo kas reikalingą į flešiuką, paskui tą flešiuką su normalių antivirusu praskanuot, kad užsilikusias blusas ištraiškytų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Droveris windows update gali bet ne taip žiauriai , čia daugiau būna kai šviežius Windows įsirašai , nes tada būna daugiausiai update
Paskutini karta rašiau win7 švarius iš disko tai kai kalė man apie 200updatu, tai aišku ir pamažėjo vietos o paskui viskas daugiau update nebuvo 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikiausi įsikibęs win xp nes tik narsymui ir filmams užteko to laptopo. Reikės keistis,nes aišku nebėra ant xp update,bet antivirusine avira antivir nebloga,daug metų tarnauja gerai,updatinama ir licenzija pratęsiama :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali dar pabandyt pasiziuret, kas ten kiek uzima su TreeSize programa. Gal kazkur uzkistas failas kuris dideja, bent istrinsi.

 

EDIT: TreeSize linkas: <siustis>

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepasitikėčiau avira. Labiausiai pasitikiu Kaspersky, bet užsiknisimas kai raktus blokuoja ieškot naujų. Bet antivirusas geras, aišku pc biški pristabdo, bet saugus jauties bent. :D Dabar pats avg naudoju, bet todėl, kad labai tyngiu su kasperskiu žaist. ta avg man kaip ir nelabai net atnaujinta, tai praktiškai be jokios sėdžiu. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip jau @ReiKaz sakė gali su programa pažiūrėti kur, kas ir kiek užima, aš pats naudoju https://windirstat.info/ visada padeda mano ssd kai vietos mažai, dar gali per windows disk cleanup senus update'ų failus užimti, nes ten būna atsilaisvina (man net iki 10 gb buvo ten užimta su senais update failais)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saugiausios antivirusines Kaspersky ir Eset Nod. Kaspersky galima kas menesi resetint trial, o Eset yra nulauziama (bent seniau buvo, dbr nebandziau).

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nueini į g2a ir nusiperki už kokius 4£ metams laiko licencija eset, ir nereik nieko laužti ar ieškoti licencijos kodo, ir nestabdo pc, kapersky mėgsta kompą apkrauti, bet jei galingas pc tai jau dzin kokia ten antivirusine sėdi pas tave, bet aš visada esu už eset/nod naudoju ji jau nuo 2versijos

O dabar jau 9 versija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

eset nod 32 jau daug metu naudoju ir nieko kito neketinu rasytis. per daug neapkrauna sistemos, o man tai svarbu, ir padoriai blokuoja visokias siukles .  o hdd talpa visada mazeja. kas ten zino . kazkur dingsta  :trl:  valyt reik . valyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as retai valau ssd viena karta į du mėnesius, ir tai kokius 2gb ištrina tik, rekordas buvo mano kokia 16gb kai dar sėdėjau su Windows 7 bet tai buvo labai senai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kasp

 

Nepasitikėčiau avira. Labiausiai pasitikiu Kaspersky, bet užsiknisimas kai raktus blokuoja ieškot naujų. Bet antivirusas geras, aišku pc biški pristabdo, bet saugus jauties bent. :D Dabar pats avg naudoju, bet todėl, kad labai tyngiu su kasperskiu žaist. ta avg man kaip ir nelabai net atnaujinta, tai praktiškai be jokios sėdžiu

kaspersky turėjau liūdnos patirties,nes apkrauna nestiprų laptopą,ir dažnai kartais per daug ko neleisdavo iš programų. Eset/nod kaip ir neblogos buvo,žiūrėsiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip nepatinka man, kai zmones neiesko problemos priezasties, o ima perinstaliuoti win. :D Niekad asmeniskai sau to neleisciau. Jau geriau savaite Uzsik** ziureciau kas yra, bet tikrai nepaleisciau problemos. Tiksliai nepamenu ar pas mane buvo panasiai, tik pamenu, kad kazkas buvo, bet patarciau pasinaudoti normalesne fragmentavimo programa. Aisku as ant win naudoju O&O. Bet gal yra normali ir ant XP. As pamenu, kad pas mane kazkas panasaus buvo. Pvz., kazka atsisiunti, papildomai GB prisideda, o kai faila istrini, GB nesumazeja. Tada lyg ir naudodavau mineta, kita, fragmentavimo programa. Nes winduose nieko nepadarydavo.

 

Cia aisku vienas is pasiulymu. O siaip raktai nera problema. Tik reikia ivesti norima virusine, rusiska zodeli: ключи, tureti dar veikiancia virusine, kad kuom neuzsikresti ieskant tinkamos vietos ir viskas. Kaip ir as naudoju su Eset: https://www.facebook.com/nod32official/

 

Jokiu bedu 60 dienu.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.