Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Konsoliu emuliatoriai (PS3/X360/WiiU/Switch) PC

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

CEMU 1.15.4 available for download to Patreon backers, packs minor optimizations and stability improvements

The team behind the best Nintendo WiiU emulator, CEMU, has released a brand new version of it. According to the release notes, CEMU 1.15.4 brings minor optimizations and adds h264 decoding support, as well as more SpotPass functionality.

Furthermore, this latest version of the Nintendo WiiU emulator adds support for hot plugging configured controllers while a game is running, adds support for texture formats X24_G8_UINT and D32_FLOAT_S8_UINT, fixes a bug when determining vertex winding order for primitive RECTS with non-standard vertex shader attribute mapping, and fixes a bug in texture copy operations with non-zero mip levels.

CEMU 1.15.4 is currently available to all Patreon backers and will be made available to the public on April 6th.

Šį pranešimą redagavo Magnitas: 2019-04-06, 15:48

6eb0a0ee6f33.gif

Reikia pagalbos? Rašyk PM

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

Yuzu koki mario kad lost switch versija tai reik geros gelezies ir atrodo labiau cpu nei gpu kol kas, o va ne 3d switch zaidimukai tai gerai ir man emuliuojasi na tie keli kurie normaliai veikia bent jau.

Lenovo Y520 / i7 / 16gb / gtx 1060 6GB / PS4 Pro / PS3 slim / X360 / xiaomi redmi note7/ Teclast X98 Pro<p>

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai

Super Mario Maker 2 is already playable on the Nintendo Switch emulator, yuzu

Unfortunately, this version is available only to the yuzu patreons and there aren’t currently any plans of releasing it to the public.

6eb0a0ee6f33.gif

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

isverst negalejai kelis sakinius ?  :D  dazniausia tos ale slaptos patreon versijos irgi buna paleakintos kurs nors,tai tik laiko klausimas manau sako sitas maziau reiklus nei odysey , o to su 1060 nepalosi odyesy tikrai, tai klausimas ar sitas eitu geriau

Šį pranešimą redagavo scalman: 2019-07-07, 22:32

Lenovo Y520 / i7 / 16gb / gtx 1060 6GB / PS4 Pro / PS3 slim / X360 / xiaomi redmi note7/ Teclast X98 Pro<p>

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai

As nekalbeti lietuviskai :D

PC gamers can now enjoy Super Mario Odyssey with constant 60fps on the Nintendo Switch emulator, Yuzu

• Impaler tai mėgsta

6eb0a0ee6f33.gif

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

Jo enjoy tai gali su gerais specais tik ne su gtx 1060 ir i7. Tai reikia gan galingo aparato. Idomiau ar ir naujai zeldai reikes geruspecu kad paveztu nes tai kaip ir ne 3d open worldas, gal paprasciau suksis..

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai

Na, reiks man kazkaip susigriebti ir pabandyti sita emuliatoriu. Paziuresim ar paves mano gelezis. 1080/i9. Ir siaip kai pagalvoji, kad toks mazas aparaciukas kaip Switchas yra toks galingas, kad net konkuruoja su gan geru PC. Ar cia emuliatoriu kurejai kazkaip nemoka gero jo sukurti, kad jis tiek "nerytu"?

This Nintendo Switch Emulator for the PC Might Finally Be as Good as the Actual Console

https://gizmodo.com/...ally-1838779028

6eb0a0ee6f33.gif

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

na kad viska sunku emuliuot , tiek PS3 ar x360 dar tik pradeda normaliai vaziuot tai cia kaip tokiai naujai konsolei tai labai greitai pagamino emule galima sakyt. va Cemu , cia Wii U emule tai pas mane normaliai sukasi galima lost , fps ne 60 bet pakanka losimui. 

Xenia veza Halo 4 , bet velgi reikia spec custom buildo butent sitam zaidimui , ir dar ne viskas tvarkoj kaip matosi bet specu nereikia geru visai

kas nori prisimint orginalu RDR irgi galima jau sau tai leist , bet su geresniais specais, kazkada meginau tai tik virs 10 fps as ispesiau

vis dar laukiu kol Yuzu tiek updeitins kad bus galima ir ant mazesniu specu ta mario palost , nes kazkaip norisi, jau visus 3DS, Wii , Wii U mario perloses su emulem

Del Yuzu emules tai imk Yuzu Canary builda , taip gausi visus updeitus kiekviena karta pries paleidziant , kartu ir eksperimentinius 

ir su savo specais turetum norm lost jau. 

Šį pranešimą redagavo scalman: 2019-10-05, 19:41

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai

You can now play The Legend of Zelda Link’s Awakening on the PC with 60fps

Super! Tikrai issigelbejimas kas nori pazaisti, bet del to nenori pirkti konsoles. I siaip keista, kad informacija sita neblokuojama youtubeje. Duoda taip laisvai kalbeti, rodyti. Nors ir nerodo nieko blogo.

6eb0a0ee6f33.gif

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

kad emuliatoriai ne vienas nera blokuojami ar pan youtubej. 

ir eina geriau nei ant switcho , jokiu stabdziu , ten jis nepalaiko 30 fps pastoviai.

ir is kur ta romas zeldos veikianti paimt. meginau XCI atsisiuntes tai nepaleidzia isvis Yuzu jo.  :genius:

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

zelda vis geriau ir geriau eina su kiekvienu updeitu. kol kas  Yuzu updeitas tik patreonams , bet galima manau rast kur nors ta patreon builda ,arba laukt kol visiem duos

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods   •   Snowrunner mods   •   Farming Simulator 19 Mods  •   Minecraft Dungeons mods