Sonys

Rekomenduokite ausines

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, parekomenduokit ausines muzikai. Noreciau, kad butu grazus dizainas, uzdaro tipo, ant ausu arba aplink ausis, tik ne in ear, gali but tiek wireless, tiek su laidu. Kadangi klausaus elektronines muzikos, taigi prioritetas zemi dazniai. Ir kaip JBL ausines? Esu nusiziurejas JBL e40bt/e50bt. Moku iki 150 euru.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sennheiser HD598 arba Audio-Technica ATH-M50x, siūlyčiau rinktis vienas iš šių ausinių (aš pirkčiau Sennheiser). Už tokią sumą kokią nurodei sunku kažką geriau rast, tiek garso, tiek gražaus dizaino atžvilgiu. JBL ausinių niekada nepirkčiau :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pats galvoju apie Bose QC25, nes man reikia ausinių su kuriomis galėčiau praleisti 5 valandas minimum vienu prisėdimu, todėl renkuosi patogesnes. Bet kaip Fozzy minėjo ATH M50x yra vienos geriausių ausinių kainos atžvilgiu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei prie kompiuterio praleidi daug laiko siūlyčiau beyerdynamic DT 880 :). Apskritai, jei norima pirkti tokio lygio ausines reikia jas pilnai išnaudoti, todėl reiktų turėti ir išorinį DAC arba garso plokštę, nors DAC'as žymiai patogiau, pvz Fiio E10K

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir man padėsit. Aš taipogi renkuosi ausines tik man būtini keli faktoriai: bevielės, kad būtų galima pasijungti ir su paprastu 3.5mm laidu, kad dėtųsi aplink ausis o ne ant ausų (patogumo dėlei), naudojama bus žaidimams, kaina ~100€. Dėl atviro/uždaro tipo nežinau kas labiau tiktų naudojant su HTC Vive. Šiaip masčiau apie Sony Pulse Elite bet jų lietuvoje nematau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@cheburator kaip tik parduosiu aš jas :)

Pats nusižiūrėjo šitas Beyerdynamic DT 770 Pro Headphone 250 Ohm nes dabar kai turiu Hi-fi palaikymą tai manau reik geresnių nes sony Pulse tik turi 40ohm ir tik iš naudoju ant Hi-fi ant low profilio, kiek skaičiau tai tai sako neblogos yra ir kaina nėra tokia didelė 115£

Kaip patis manote apie tas ausinės Beyerdynamic DT 770 Pro Headphone 250 Ohm

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata Beyerdynamic apskritai negamina šlamšto, beveik visas jų gaminamas ausines galima vadinti audiophile klasės :). Jei ausinių skubiai reikia pirk DT 770, jei ne - pataupyk ant DT 880. Ir šiaip jei turi galimybę apsilankyk kažkur, kur duota išbandyti prieš perkant ausines. 

 

cheburator, už tokią kainą turbūt geriausias pasirinkimas Sony MDR-ZX770BT arba Koss BT540i (bent aš taip manau, paskaičius keletą apžvalgų), bet jei naudosi žaidimams gali rinktis Corsair Void. Pats šiuo metu irgi naudoju wireless ausines - Steelseries 800, mokėjau tikrai nepigiai, bet manau vertėjo, vien dėl komforto :). Garso kokybę lyginčiau su ATH M50x, o kaip ausinėms, kurias gamina išskirtinai "gaming" įrangos gamintojai visai neblogai. 

Redagavo Fozzy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sennheiser HD598 arba Audio-Technica ATH-M50x, siūlyčiau rinktis vienas iš šių ausinių (aš pirkčiau Sennheiser). Už tokią sumą kokią nurodei sunku kažką geriau rast, tiek garso, tiek gražaus dizaino atžvilgiu. JBL ausinių niekada nepirkčiau :).

 

Sennheiser grazus dizainas, patiko istikro, bet audio-technica, nelabai dizainas patiko , nenoreciau su tokiom dviraciu vazineti. O kodel JBL nepirktum? kaip ir beats, tesiog isreklamuotas brandas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Sonys Jei patiko Sennheiser - pirk, nenusivilsi :D. Bet jei ketini sportuoti su ausinėmis ar kokia kita aktyvia veikla užsiiminėti, patarčiau pasvarstyti apie IN-EAR ausines, pvz - Jaybird, taip pat on-ear Koss Porta pro, kurios gaminamos jau 25 metai ir vis dar sulaukia gerų atsiliepimų :). O apie JBL teko kažkada skaityti prastų atsiliepimų. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Sonys Jei patiko Sennheiser - pirk, nenusivilsi :D. Bet jei ketini sportuoti su ausinėmis ar kokia kita aktyvia veikla užsiiminėti, patarčiau pasvarstyti apie IN-EAR ausines, pvz - Jaybird, taip pat on-ear Koss Porta pro, kurios gaminamos jau 25 metai ir vis dar sulaukia gerų atsiliepimų :). O apie JBL teko kažkada skaityti prastų atsiliepimų. 

Jo sennheiser patiko, dizainas tikrai grazus, smelio spalvos maciau yra, super atrodo. Noreciau, kad butu JBL su sennheiser palyginti kurnos, jbl bluetooth ausines ir dizainas grazesnis, bet kiek skaitau, visi giria Sennheiser, manau teks isbandyti. Taipat paklausiu tas modelis Sennheiser kur rekomendavai jos uzdaro ar atviro tipo? nes atrodo lyg atviro butu, o as nenoriu kad labai garsas i isore aitu, nors skaiciau atviro tipo kokybiskesnis garsas gaunasi. Noretusi uzdaro tipo ausinius, nes skaiciau zemi tada geriau skamba ten, o ir kartais naudoju tokioi aplinkoi ausines kur geriau nebutu atviro tipo.

Redagavo Sonys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

JBL - ausinės neturintiem klausos :) patys jų sumanytojai neslepia ,kad kokybė ne kažką ir kad ta kokybė jiem netgi dzin ;)  jie maždaug seka stivu džobsu : p* pats produktas ,svarbiausia įtikinimas ,kad tu turi tai pirkti :DDD  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Sonys Audio-Technica uždaro tipo, Sennheiser atviro tipo. Taip pat geras variantas beyerdynamic DT 770 PRO uždaro tipo ir kokybiškos ausinės už panašią kainą. Na, bent jau aš rinkčiausi Sennheiser :). Tačiau vėlgi, jei tik yra galimybė kažkur išbandyti ausines - nueik ir išbandyk. Ir kaip minėjau anksčiau tokio lygio ausinėms būtinas DAC arba garso plokštė! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Sonys Audio-Technica uždaro tipo, Sennheiser atviro tipo. Taip pat geras variantas beyerdynamic DT 770 PRO uždaro tipo ir kokybiškos ausinės už panašią kainą. Na, bent jau aš rinkčiausi Sennheiser :). Tačiau vėlgi, jei tik yra galimybė kažkur išbandyti ausines - nueik ir išbandyk. Ir kaip minėjau anksčiau tokio lygio ausinėms būtinas DAC arba garso plokštė! :D

 

Sennheiser tobulas variantas atrodo, tik va problema, atviro tipo. Garso plokstes jau turbut neidesiu i laptopa, o DAC pvz. galima prie laptopo/telefono junkti? Ir uz kokia kaina ziureti DAC?

Redagavo Sonys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siūlau SONY MDR10-RBT, jas išsirinkau po labai varginančio reviews'ų skaitymo proceso + gyvo testavimo parduotuvėse. Jeigu ausys ir galva į didžiają pusę - tada MDR1-RBT. Bet ir kaina daug didesnė bus.

 

Asmeniškai esu labai labai patenkintas šiomis Sony ausinėmis - https://www.amazon.com/Sony-MDR10RBT-Bluetooth-Wireless-Headphones/dp/B00FJISZ8M

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Sonys Jei Sennheiser patinka, siūlyčiau jas ir rinktis, nemanau, kad atviras tipas tokia jau problema, bet jei labiau norisi uždaro tipo, tada - beyerdynamic DT 770, jos uždaro tipo, o garso kokybė taip pat gera. DAC iki 100 eurų, bet iškart siūlau konkrečius ir labai populiarius variantus - FiiO E10K, FiiO E11 Portable :D.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.