tomashex

PlayManija.lt konkursas #32 ;)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki playmanai! rudens proga skelbiu 32ąjį konkursą.

 

Užduotis- parašykite čia savo linksmiausią nutikimą susijusį su konsole arba jos žaidimu, ir liūdniausią nutikimą.

Dalyvauti gali plm nariai su bent 150 pranešimų, VIP nariai, moderatoriai.

 

Pagrindinis prizas- 10 svarų UK psn papildymas (tiks PS4, Ps3, Ps vita) parsiunčiamu kodu. Laimėtojas bus išaiškintas random.org puslapio pagalba.(jei neturi Playstation'ų- ne bėda, laimėjimą gali padovanoti savo draugui- netikiu kad neturi nei vieno kuris turi Playstation :D )

 

Papildomas prizas- plm 3mėnesių vip narystė, šį laimėtoją išrinksiu  iš labiausiai man patikusio posto šioje temoje. Konkursas prasideda jau dabar, o baigsis šį sekmadienį 22:00 LT laiku ;)

post-3556-0-45377500-1473710714_thumb.jpg

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau ar cia mano linksmiausias nutikimas,bet kas dabar sauna i galva,tai pamenu kai pries gerus metus kapodavau Tekken Revolution online ir budavo,kad po laimetos arba pralaimetos kovos i pm pradedavo eiti visokios zinutes ivairiausiom kalbom ir patikek ne pacios graziausios,dazniausiai i jas nekreipdavau demesio,taciau kartais kai atsiusdavo kelias koks rusas ar panasaus kalibro zaidejas tai ir as nepasikuklindavau ir lt kalba jam atrasydavau :) jis mane rusiskai siuncia toli,as ji lietuviskai,panasi situacija budavo ir su angliakalbiais :D kas idomiausia,kad zodi n**hui suprasdavo beveik visi  :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano paties linksmiausias nutikimas- kai buvau apie 9 metų, labai patiko viena miestelio mergina, geeeera tokia. Bet man dėmesio beveik nerodydavo. Ir gavau dovanų NES konsolę kloną "subor". Ir ką jūs manot? vieną dieną kažkas pasibeldė į duris, atidarau- o ten ta pati mergina stovi :o sako: norėčiau išnuomoti savo broliui konsolę. Aš pasimetęs sakau "gerai, išnuomosiu per pus pigiau nei kitiems" . Tai buvo viskas ką sugebėjau išflirtuot su ja :D dabar kai pagalvoju, juk galėjau DRĄSIAI kabint ją naudodamasis proga :D tai buvo '92 ar '93 metai, žaidimų konsolės zilitonai ir t.t. buvo gana retoki ir brangūs, mano populiarumas buvo stipriai išaugęs tuo metu visam miestelyje. Beje šį nuotykį priskirčiau ir prie liūdniausių- echhhh buvau nepatyręs 9 metų jaunasis geimeris, kuris neišnaudojo tokios progos anksti pakabinti gerą paną :D  :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Liūdniausias tai būtų, kad sugedo X360, yra visa tema apie tai.

 

Linksmiausias susijęs su X360 gedimu. 

Žodžiu mano X360 diskasukis atsidarinėdavo. Gal po 15 minučių mane kartą žiauriai įsiutino. Išlėkė iš burnos tokia frazė "Nu užsičiaupk tu po galais!" ir mano nelaimei mama stovėjo netoli mano kambario, toliau jau nepasakosiu.

Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@FUZA čia ps3 kiek pamenu tas tekken online? man dar dabar panaši situacija su ps4 injustice žaidimu, bet visi angliškai dažniausiai kolioja, pabendraujam irgi :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo jo,ps3 skirtas,truko man ten 2 ar 3 ranku iki auksciausio levelio,bet zmona jau pradejo knisti prota,o ir tas geimas man pradejo darytis lyg narkotikas koks tai neapsikentes istryniau as ji :D nebandziau dar injustice,bet isivaizduoju kas darosi online,tai is anksto reiskiu uzuojauta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mums su draugu yra buvę taip, kad kai dar driver 2 buvo išėjęs, o jisai turėjo ps1 iš anglijos kuris tik originalius diskus skaitė ir tas žaidimas buvo vienas iš tokių kurį pas jį be sustojimo žaisdavome. Tai iki tiek atsimenu žaidėm, kad ten galiausiai nuo naudojimo diskas tiek nusidėvėjo, kad prasidėjo glitch kai važiuoji keliu ir automobilis pradeda kristi kiaurai asfaltą, aišku mums tai netrukdė, o labiau buvo kaip nauja atrakinta funkcija žaidimo. Panašiai buvo ir su gta vc kur atmintinai viską žinojome, viską išbandę buvome, bet vistiek galėjome lošti ir lošti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Linksmiausias ir daugiausiai nostalgijos sukeliantis prisiminimas - su draugu atradom žaidimą dviem! Little Ninja brothers. Dar iš to pačio draugo poros dienų tarpe gavau didesnį spalvotą tv, nes jis pirko naują, o aš specialiai žaidimam neturėjau (tėvai senų pažiūrų, ale gadina achujėnai televizorių), tai tada afigėnai džiaugiaus. Dar labiau džiaugiaus kai mes žaidėm su draugeliu nuo ryto iki vakaro tą Little ninja brothers ir supratom, kad save'int taipogi galima. Gauni tokį koduką ir paskui kitą kartą įsijungus žaidimą jį suvedus, pradedi nuo ankstesnio taško, su visu sav inventorium ir panašiai. Ot buvo linksma.... Lošėm, ir paskui dar kažkokį kur su besmegeniais lakstyt reikėjo, tiksliai neatgaminu nei pavadinimo nei gameplay'aus, bet prisiminus fragmentus, irgi toks šilumos ir nostalgijos jausmas apima + dėl šito žaidimo ir baimės (žaidžiant šitą žaidimą, telikas šaibom parėjo). :D 

 

Liūdniausias momentas turbūt buvo tada kai ant ps2 softmodinto, lošiau God Of War 2. Pirma dalis mane buvo palikusi sužavėtą! Parsipūčiau antrą dalį, įsirašiau, viskas veikė viskas gerai ir tik pyyyyyyyyyyyyyyyst juodi debesys kauptis pradėjo, negalėjo gi man taip sektis... Netoli žaidimo pabaigos taip užgrybavo, kad galvojau perskelsiu ekraną. Reikėjo lygtais nušokt į vieną vietą kažkokią požemių pasaulyje ir man šokant į tą vietą, tekstūrų neužkraudavo. Kad ir kiek kartų perkraučiau žaidimą, kad ir kiek kartų išvalyčiau diską ar lazerį, niekas nepadėjo. Na galvoju gal prasta versija pasitaikė, parsisiunčiau ne vieną ir ne dvi versijas, visas įsirašiau, visas išbandžiau ir visos jos ant tos pačios vietos man užgrybaudavo. Kai kurios neįsijungdavo net. Tada praradau viltį pereit tą GOW 2 , o kas dar labiau mane nuvylė, kad supratau, jog man paskutinioji ateina, nes neskaitė praktiškai jau nė vieno ne originalaus disko kuriuos anksčiau be problemų skaitydavo. Liūdnas etapas buvo. Bet atsipirko viskas ant PS3 su GOW 3 ir Ascencion. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Fisherman oo driver 2 pamenu, dalindavomes pirmaji pulta su draugu,losdavom kas toliau misijas nueis. Bet glich nepastebejau,butu ir mums nepamaise jie :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Fisherman oo driver 2 pamenu, dalindavomes pirmaji pulta su draugu,losdavom kas toliau misijas nueis. Bet glich nepastebejau,butu ir mums nepamaise jie :D

 

mes net misijų nežaisdavome, dažniausiai free roaming ir tame lygyje kur buvo pasikeliantis tiltas, o dar prisimenu kai žurnale radome apie slaptus automobilius buvo kietai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai taupiau du metus 150litų, kad nusipirkčiau GTA:Sa ant PS2. Važiavom su mama TopoCentrą, prieš mus važiavusi mašina pakėlė akmenuką, įskėlė mašinos stiklą.

Nusipirkus, grįžom ir dviem savaitėm išvarėm atotstogų.

 

Kai brolis atsiuntė PS3 irgi išvariau 2sav. atostogų.

 

Sakyti nereikia, bet grįžus sunkiai nulipdavau nuo PS :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš kažkur 2-3 metus grįžęs iš mokyklos radau controllerį ant žemės su nukramtytu šuns laidu ir apkramptytais analogais, bet buvo ps2 pultelis tai dar nieko baisaus. :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai taupiau du metus 150litų, kad nusipirkčiau GTA:Sa ant PS2. Važiavom su mama TopoCentrą, prieš mus važiavusi mašina pakėlė akmenuką, įskėlė mašinos stiklą.

Nusipirkus, grįžom ir dviem savaitėm išvarėm atotstogų.

 

Kai brolis atsiuntė PS3 irgi išvariau 2sav. atostogų.

 

Sakyti nereikia, bet grįžus sunkiai nulipdavau nuo PS :P

2 metus 150lt taupei? :o ot buvo laikai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.