narkata

USB Flash Drive 256GB vs 512GB

Rekomenduojami pranešimai

Corsair Voyager GTX 256 GB USB 3.0 SSD Performance Zync Alloy Cased Flash Drive £104.01

HyperX 512 GB Savage USB 2.0/3.0/3.1 Flash Drive £155.99

HyperX 256 GB Savage USB 3.1/3.0/2.0 Flash Drive £76.45
 

Niekaip neapsisprendžiu kuri imti žinau kad tiek Corsair tiek Kingston yra geri

Greičiai irgi skyręs, žiūrėjau video youtube tai jie visi geri tiek Corsair tiek Kingston
Kainos irgi skyręs 

Kuri imtum jei pirktum sau ???

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau Corsair dėl SSD controller'io, bet dar ieškočiausi ar tokie negenda ir lyginčiau abiejų USB dar garantijos kiek duoda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek žiūrėjau video apie Corsair tai sakė kad kaista jie bet čia nėra problemą , tipo čia normalu, va dėl pačio USB lizdo tai reik paieškoti kam buvo problemų 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš flasho neimčiau už tokia kainą ir dar tokios talpos. Jau geriau SSD išorinį. Laidas sugenda - gali pasikeisti, kištukas modulyje susivarė? Nusiperki naują modulį. Ta prasme flashas nuluš ar ką ir kaput.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip išorinis geriau, bet man geriau butu mažas ir kompaktiškas ir su daug GB, o ne telefono didžio kišenėj ,aišku ir pigiau butu, bet man nėra skirtumo kad brangiau bus, skirtumas būtu ant kokius 30£-50£ brangiau 
Šiaip turiu 120GB SSD pasidaręs bet didelis jis man ir plius reiktu daugiau vietos nors 256GB

Nū dar nevieno USB flasho nebuvau sulaužęs kiek turėjęs, niekad nepirkau flashu noname 
Visad pirkau Kingston, dabar naudoju Sandisk Extrime ir iki dabar puikiai veikia tiek 16GB tiek 64GB versijos 
O dabar galvoju apie Corsair bet ir Kingston geri yra 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, jei taip tai tada siūlyčiau Corsair pirkt. Tėtis turi jau apie 4 metus 64gb kažkokį Corsair, tai nusiskundimų jokių ir sakė jei reiktų vėl pirkt, žiūrėtų vėl į Corsair.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.