Flashas

Padėkite išsirinkti.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki playmanai, senai nesinaudojau playmanija, nesekiau konsolių/žaidimų naujienų, tačiau dabar užsimaniau įsigyti konsolę ir turiu šiek tiek klausimėlių. Pirmiausia, tai labiau norėčiau xbox 360 slim nulaužtos RGH būdu, tačiau svarstau apie next gen konsoles (xbox one ar net ps4). Jei tarkim nusipirkčiau xbox 360 slim modelį, tai būtų įdomu žinoti ar žaidimai taip pat leidžiami ir šiai konsolei ar labiau naujesni žaidimai po truputį sutelkiami į next gen konsoles. Gal tiesiog ateityje nebus ką žaisti ant xbox 360, nes žaidimai bus rečiau leidžiami. Be to, ar yra daug svetainių iš kur galimą siųstis xbox 360 žaidimus? Gal man tiesiog labiau apsimoka pirkti ps4 ar xbox one? Žinoma, žaidimus tektų pirktis originalius, čia ne bėda, bet tiesiog gal visomis prasmėmis labiau apsimoka įsigyti naujesnę konsolę? Niekaip neapsispręndžiu ar įsigyti senajį gerajį xbox 360 slim ar griebti xbox one/ps4?

 

Iš anksto dėkoju už sugaištą laiką ir atsakymus.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja x360 zaidimu praktiskai nebebus, vos keli ar keliolika per metus, ir tie fifa nba nhl kuriuos kas metus stampuoja. Jei turi galimybe pirkti zaidimus tai imk xbox ar ps4.

Kas liecia zaidimu siuntimasi tai yra keli trackeriai kur sukelti beveik visi isleisti zaidimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagalvojau, kad tikrai geriau gal imti ps4 ar xbox one nei senajį x'ą, tačiau dabar vėl klausimas: ps4 ar xbox one- kas geriau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagalvojau, kad tikrai geriau gal imti ps4 ar xbox one nei senajį x'ą, tačiau dabar vėl klausimas: ps4 ar xbox one- kas geriau?

PS4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sprendziant is forumo dauguma lietuviu PS4 renkasi, bet yra ir keleta XBOX fanu. Ka rinktis priklauso nuo to kokius zaidimus nori zaisti, ir kiek tam reikalui pinigu skirti. Ant PS4 abonenta reiks pirkti jei online noresi, bet gausi kas menesi nemokamu zaidimu, plius dar yra pilnaverciu zaidimu for free.

Beje ant Xbox 360 zaidimai jau beveik neleidzimi, keturi iki nauju metu planuojami isleist tai ce jau arti smercies 360. Su PS3 irgi panasi situacija, tai jei nori naujus zaist tai tik next gen.

Redagavo Jeisonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jau dėl to, kad ps3 ir x360 miršta, aišku viskas. Dabar tiesiog reikia išsirinkti ar xbox one ar ps4. Labiau traukia ps4, nes kažkada buvau žiauriai užsikabinęs ant God of War serijos ant ps2. Ir šiaip, norėtųsi kokį The last of us išmėginti bei Uncharted. Nesidomėjau daug apie xbox ekskliuzyvus, tačiau dėl kažkokios priežasties mylėjau xboxus, kuriuos turėjau gal 2 ar 3 vienetus, gal dėl to, jog niekad neturėjau ar nenorėjau įsigyti ps3.. Na, kol kas labiau linkstu link ps4, bet dar žiūrėsiu kaip bus.. Pasidomėsiu daugiau apie abi konsoles.

Redagavo Flashas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Didele daly pasirinkimo ekskliuzyvai turetu nulemt, The Last Of Us dabar jau gerokai pigtelejas, naudota galiam uz 20-25eur rast, prazaidus uz tiek pat sekmingai parduot. Technishkai tai abi konsoles labai panasios, nors dabar viskas gali labai pasiukeist, metu gale Sony isleidzia PS4 Pro, o kitamet Xbox isleis Scorpio. PS4 platformai taipogi bus VR irenginys greitu metu. O xboxúi dideliu pliusa davaiau uztai kad padare backward compatible su 360. Ne visus bet kai kuriuos zaidimus idejus originalu 360 diska parsiuncia skaitmenine versija ant Xbox one.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek ant X'o ir PS4 online yra mokamas. Iš esmės, konsolės yra panašios, kaip jau ir minėjo, iš techninės pusės. Realiai, kas man įtakojo PS4 pirkimą? Aišku, kad esu fanas sony, bet ir draugų-pažįstamų ratas, kurie daugiau PS4 turi susipirkę, tai vakare, prisėst ir paplepėt žaidžiant yra smagiau, negu vienam žaist. Aišku, kad čia mano asmeninė nuomonė apie tai. Anyway, blogiausiu atvėju visada galima parduoti ir nusipirkti kitą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir nuspręndžiau, imsiu ps4 konsolę, tik davar galvoju ar geriau nusipirkti naują, su garantija ar rizikuoti ir pirkti iš skelbimų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saviškį pirkau iš skelbimo, 1TB, CUH1216B, +2 žaidimai, 1,3 metų garantija. Mokėjau 270 euro, kadangi, žaidimus buvau jau žaidęs ant PS3, tai pardaviau, gavau 50 eurų. Šiaip, jeigu iš skelbimų pirkti, tai dairytis su garantija, jog būtų ir, kad būtų galimybė patikrinti vietoje, ar viskas viekia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saviškį pirkau iš skelbimo, 1TB, CUH1216B, +2 žaidimai, 1,3 metų garantija. Mokėjau 270 euro, kadangi, žaidimus buvau jau žaidęs ant PS3, tai pardaviau, gavau 50 eurų. Šiaip, jeigu iš skelbimų pirkti, tai dairytis su garantija, jog būtų ir, kad būtų galimybė patikrinti vietoje, ar viskas viekia.

Kaip su tais peržaistų žaidimų pirkimais? Nebuvo pradžiai, kai tik pasirodė ps4, kad negalima pardavinėti, mainytis, nes kita konsolė to pačio disko nepriema ar kažkas panašaus? Ar maišau aš čia kažką?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.