cheburator

Už ką balsavote 2016 rinkimuose

Rinkimai 2016  

29 nariai prabalsavo

  1. 1. Už ką balsavote 2016 rinkimuose

    • 1. Lietuvos socialdemokratų partija
      0
    • 2. Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
      15
    • 3. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
      2
    • 4. S. Buškevičiaus ir Tautininkų koalicija „Prieš korupciją ir skurdą“ (Partija „Jaunoji Lietuva“, Tautininkų sąjunga)
      0
    • 5. Partija Tvarka ir teisingumas
      0
    • 6. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
      4
    • 7. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
      6
    • 8. Darbo partija
      0
    • 9. „Drąsos kelias“ politinė partija
      0
    • 10. Lietuvos liaudies partija
      0
    • 11. Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga
      1
    • 12. Lietuvos žaliųjų partija
      0
    • 13. Politinė partija „Lietuvos sąrašas“
      0
    • 14. Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija
      1


Rekomenduojami pranešimai

šiaip tai bebejo tie sąrašai blogis. kiaulių irgi per daug - yra 44 rajonai ,va diek ir deputatų užtektų. ir tada kiekvienas žinotų ,ką kaltint.

 

p.s. aš nevaizduoju protingo :P aš tiesiog genijus :D

 

o va geriausia rinkiminė daina ;) (suprantantiem kalbas :D )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas mane labai sunervino kai LT paėmė idėja iš US , kai visos žvaigždės skatina balsuoti, net šlykštu buvo žiūrėti, kai nesugalvoja savo video o ima iš kitu (beždžionės)

Va geriau šitas video
Senas video
https://www.youtube.com/watch?v=d8y1e-z1JA0 

US jau senai tokius video darydavo 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jūs įdomūs.Nu tai aišku kad ne naujiena, kad iš kitų ar kitur ima idėją, bet reikia jaunimą skatinti daugiau domėtis politika :) Būti aktyvesniais, nebūt abejingais :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar balsuosi ar ne vistiek kiaulių bus, ir vistiek kentės žmonės

 

esu viena karta balsavęs ir tai ten visus pažymėjau ir faka nupiešiau (tai buvo daug daug metu atgal)

ir paskui gyvenime niekad nebalsuodavau 

 

va del tokio poziurio, pastoviai saliu likimus nulemia pensininkai :( Cia kaip ir su Brexit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

brexit buvo labai šaunus žingsnis!

o pensininkai daugeliu atvejų daug geresnio mąstymo ,nei niolikmečiai ar dvidešimtmečiai - tokie tik varlinską ir tesugeba išrinkt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

brexit buvo labai šaunus žingsnis!

o pensininkai daugeliu atvejų daug geresnio mąstymo ,nei niolikmečiai ar dvidešimtmečiai - tokie tik varlinską ir tesugeba išrinkt

nu jo geresnio mastymo, trbt del to anuose rinkimuose darbo partija daugiausiai balsu surinko, visos babos drauges balsavo uz darbiescius tada :D Tai, kad verkia db , kad svaras krenta, kad nebus kam zemes uky dirbt ir dar rasizmo ispuoliai prasidejo, nu bet jei tau saunus tai ok :)

Redagavo kybartai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man nebalsavimas tai NUOMONĖS IŠREIŠKIMAS! anksčiau kartais nueidavau ir markeriu užrašydavau Heil Hitler arba bybį nupiešdavau :D

dabar einu vien tik į referendumus ir ten jau balsuoju pagal savo nuomonę.

o balsuot už kiaules prie lovio ir tikėtis ,kad mano išrinkta kiaulė bus mažiau ėdresnė, nematau prasmės :D

 

p.s. o profsionaliausia laida rinkiminė yra lrt.lt

Va, kol Lietuvos žemelėje bus taip galvojančių žmonių, tol niekas ir nepasikeis :) Bent jau reikia eiti ir prabalsuoti, kad neišrinktų visokių darbo partijų. Ačiū, kad taip ir neatsitiko :)

P.s. Nieko asmeniško, čia tik mano nuomonė :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata manau, kad žinomi žmonės ragino balsuot ne dėl to, kad politinės kampanijos nesugalvojo daugiau nieko, tos žvaigždės tiesiog buvo pilietiški žmonės ragindami kitus nelikti pasyviems ir balsuoti už valdžią, kuri valdys Lietuvą ateinančius 4 metus. Berods per tuos video nėra konkrečiai agituojamas jaunimas balsuoti, bet imo jie būtent ir yra skirti jaunimui, nes per praeitus rinkimus jaunimo aktyvumas buvo gąsdinančiai žemas. Jaunimas yra Lietuvos ateitis - jeigu jaunimas ir toliau lieka pasyvus, pagyvenę žmonės, toliau renka savo amžiaus politikus, tuos, kurie augo prie ruso nuo mažens ir yra kiek pasenusio pasaulio suvokimo. Ar labai gerai pasidarbavo Darbo Partijos, Tvarkos ir Teisingumo ir LSDP koalicija ? Matėt darbo kodeksą ir kitas nesąmones, kurias pridirbo jie ? Aš labai džiaugiuosi Tapino, Olego Surajev ir kitų žmonių veikla ties raginimu balsuoti. Tapinas tai labai didelį darbą atliko. Labai. Manau, kad jie tikrai ne vieno ir ne dviejų piliečių nuomonę pakeitė ir jie nuėjo balsuoti. O balsavimas yra kiekvieno piliečio pareiga. Gaila, kad vis dar lietuviai ganėtinai pasyvūs ir yra tokių žmonių kaip tu, narkata arba jerry ir tikiuosi, kad tokių mąstymas kažkokiu tai būdu pasikeis

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14650475_843510049124522_4522962629737970923_n.png?oh=2fc75d5f72ba83d255fe87702c11eed8&oe=586B243C

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14601123_560984230759731_8826845332440088817_n.jpg?oh=93bdcdeebdcee7cd99843d1b4cf678ac&oe=58A3ED29

Tie kas nebalsuoja: Tipo žiūri kaip kieme spardo tavo vaiką/brolį/sesę, bet neini gelbėti, nes nu visvien koks tikslas, visi kieme banditai, sekantį kartą ir vėl spardys. Tegu susitaiko būti spardomu, o aš pasiėmęs popcorn'ų žiūrėsiu kaip spardo. Entertainment.

 

Šįkart net mano tėvas balsavo už Liberalus. O balsavo todėl kad esama valdžia, jam likus iki pensijos 2 metams, išmetė jį iš darbo ir ne tik jį. Kol neparagauja savo kailiu rykštės tol balsuoja už visokius sovietinius pažadukus, nu arba išvis nebalsuoja..

 

Vakar žiūrėjau tapino streamą, tai džiugu kaip žmogus subūrė jaunimą. Net nepilnamečiai pradeda domėtis politika bei laukti kada galės balsuoti. Tokiam žmogui negaila ir kasmėnesinės paramos tampant LaisvėsTV Patronu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Anarchistų, kurie gadina biuletenius, dėka, mes gaunam pensininkų išrinktą valdžią... Ir net jei nebalsuoji, vistiek gali tavo balsu pasinaudoti.

Redagavo Haze

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oj kiek praplautsmegenių yra :D   niekinat pensininkus ,bet patys lygiai jų mąstymo esat :P:D

netgi bukesni ! nes nesuprantat ,kad mano nebalsavimas yra barsavimas PRIEŠ VISUS !

jūs ,vaikai savo demagogijas pasilikit gal tiem ,kurie dėl kitų priežasčių neina balsuot.

nes lygiai taip pat ,net su geresniais argumentais , galėčiau sukritikuot kiekvieną , balsavusį už bet kurią partiją ir įrodyt ,kad jis yra asilas :D 

tik pas mane kultūros yr daugiu ,nei pas jus ,vaikai ;)

 

p.s. o šiaip įdomiausias rinkimų įvykis man  yr tas ,kad mano bendramokslis vadovą butkievič į nokdauną pasiuntė vaizdžiai tariant :DDD

nors per daug jį pažįstu ir nėr taip ,kad labai palaikyčiau ,bet visai esu už tai ,kad antram raunde nokautuotų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.