Impaler

Blackcats-Games.net R.I.P.? Adminas suimtas, įranga paimta

Rekomenduojami pranešimai

Atėjo juoda diena.. Prieš tai Underground gamer ir Bitgamer, o dabar BCG... taip ilgai laikėsi tracker'is...

 

Pilnas straipsnis čia - https://torrentfreak.com/blackcat-games-domain-seized-by-uk-anti-piracy-police-161019/

 

Tikėkimės kaip nors prisikels, nes be jo, rimtesnių tracker'ių kaip ir nežinau bent aš.  :fuuu: :fuuu: :fuuu::chan::red::flip:


Police Confirm Arrests of BlackCats-Games Operators - https://torrentfreak.com/police-confirm-arrests-blackcats-games-operators-161020/

 

 

The Police Intellectual Property Crime Unit has confirmed the arrests of two individuals connected to private torrent site BlackCats-Games. The men, aged 47 and 44, are both from the UK. They were arrested on suspicion of copyright infringement and money laundering offences.

 

š****.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai liudna naujiena. Aisku naudojausi galbut ne tiek daug kiek reikejo, bet man tokiu rimtesniu trackeriu uzdarymas sukelia mintis, kad teisesauga, kovojanti su nelegaliais failais, po truputi laimi kova. Ir nors po vienos nukirstos galvos atsiranda kitos, bet jos jau nebe tokios kokybiskos buna. As neramiai laukiu dienos kai musu bananu salyje bus uzdaryti LM ir TRL. Tada jau tikrai pasijus, kad esame pilnai suvarzyti. Na, o siaip pagrindinis smugis butu manau jeigu Rusijoje pilnai sutramdytu nelegalius failus. Tada tikrai butu revoliucija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi naujienų portaluose rašė, kad uždaryti negali jie, neturi kaip. jie bandys nebent blokuoti tik DNS, kaip dabar, kad lošimų svetaines daro. o apeiti vieni niekai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš manau, kad netolimoje ateityje liks labai mažai kokybiškų torrent puslapių, man svarbiau yra galimybę gauti senus žaidimus/filmus/anime ir panašiai, nes oficialiai jų kainos arba labai didelės arba visiška retenybė. Naujais filmais/anime/žaidimais krūvos torrent puslapių, man svarbiau, kad liktų gyvos "senienos". Anime/Manga geriausias torrent puslapis BakaBT.me, Muzika - Soulseek, Bandcamp, Souncloud. Žaidimai - Dabar juos įsigyti yra piguma piguma ypač kai yra atsiradęs Steam, tai šitoje vietoje mažiausia problema apart senų konsolių žaidimų, Serialai/Filmai - gyvas kalnas svetainių su turiniu, pats naudoju Netflix super dalykas, kas mėgsta rusiškus serialus/filmus yra kinozal.tv ir dar n svetainių, žo yra visko tiek daug, kad nematau problemų.

Redagavo BadBoyyy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dabar tik naudojus torentais vien tik dėl 4K filmu į USB ir žiūriu per TV, tas patogu yra bet aš labiau norėčiau diską turėti 
Bet aišku tuoj nukris kainos tu 4k Player, Nes dabar nesiruošiu pirkti grotuvo už 400£ (nebent tai butu grotuvas PS4 Pro (kuris nepalaikis dar BR 4K disku gal ateiti palaikis) arba Xbox One Scorpion palaikis BR 4k diskus)

4K serialus žiūriu per Netflix arba Amazon Prime video

 

Tai kaip ir nelabai reikalingi tie torentai, tiek programom nes yra pilna nemokamu programų kurie atlieka beveik ta pati ką ir mokomos , muzika galima klausyti ir per Yuotube arba Spotify 

O dėl tokiu kaip Anime ir senienų visuokiu nelabai man rupi, kas buvo tas buvo, nesuku sau galvos dėl to 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar, kaip tik norėjau parsisiųsti visus Silent Hill PS2 žaidimus, bet patingėjau... Turim kažkokių alternatyvų be BCG?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.