Rimasis

Apie padangas

Rekomenduojami pranešimai

Yra tokie pribumbasai kaip stabilumo kontrolė dar. Kaip tik šįryt suveikė per pliurza važiuojant kai pagavo posūkyje nešti. Sunki pliurza buvo, labai daug pasipriešinimo važiuojant jautėsi, net 6 litrais šimtui sąnaudos padidėjo. Neslidi dar tokia, bet va kaip sugalvoja,  kur jai lengviau ten ir traukia mašina. Per 11 metų turbūt pirmą kart tokią matau, nei du nei devyni. :D

Na turiu 3 metus teises, ir juos visus važinėju darbo dienom apie 80km per dieną, tai tik vieną kartą žiemą papuoliau į rimtą situaciją kur reikėjo ABS, nes įvažiavau mieste į nevalyta ir nebarstytą gatvę, net to nepajutau dar kažkaip, greitis buvo tikrai nesiekė 50, o ten kelias siauras, po siaurą juostą į vieną pusę, ir kažkok durnelis įsuko į kelią prieš pat mane su gruzaviku ir neprasuko ir sustojo skersas... stabdau ir jaučiu kai čiuožia mašina... bet laimei visas pedalas tiesiog sušokinėjo, nuo ABS tai sustojau gal puse metro nuo jo. Jis būtu kaltas, nes grynai skersai kelio sustojo :D bet man nuo to ne ką geriau, bet jei ne ABS tai bučiau lietęs, aišku ir gal tikros padangos žieminės, o ne M+S būtu kažkiek dar labiau padėjusios. Na tiesiog važiavau saugiai, atsargiai, bet nepajutau ledo ir taip gavos kai kiti genijai užkišinėja ant plikledžiu :D. Bet čia labiau gal padėjo nauji stadžiu diskai ir kaladėlės. Na praktiškai viskas svarbu mašinoje, viskas susideda. Įdomu tik kiek bučiau anksčiau sustojes su tikrom žieminėm padangom.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu pasakyti kiek Lietuvoje turėjau praktikos žiemą, nuvažiavęs į Norvegiją galima sakyti reikėjo mokantys iš naujo kaip reik važiuoti žiemą, nes ten grynai ant ledo važiuoji, ten kur aš buvau ten labai galios žiemos būna, tai buvo galima sakyti pačioje šiaurėje

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na turiu 3 metus teises, ir juos visus važinėju darbo dienom apie 80km per dieną, tai tik vieną kartą žiemą papuoliau į rimtą situaciją kur reikėjo ABS, nes įvažiavau mieste į nevalyta ir nebarstytą gatvę, net to nepajutau dar kažkaip, greitis buvo tikrai nesiekė 50, o ten kelias siauras, po siaurą juostą į vieną pusę, ir kažkok durnelis įsuko į kelią prieš pat mane su gruzaviku ir neprasuko ir sustojo skersas... stabdau ir jaučiu kai čiuožia mašina... bet laimei visas pedalas tiesiog sušokinėjo, nuo ABS tai sustojau gal puse metro nuo jo. Jis būtu kaltas, nes grynai skersai kelio sustojo :D bet man nuo to ne ką geriau, bet jei ne ABS tai bučiau lietęs, aišku ir gal tikros padangos žieminės, o ne M+S būtu kažkiek dar labiau padėjusios. Na tiesiog važiavau saugiai, atsargiai, bet nepajutau ledo ir taip gavos kai kiti genijai užkišinėja ant plikledžiu :D. Bet čia labiau gal padėjo nauji stadžiu diskai ir kaladėlės. Na praktiškai viskas svarbu mašinoje, viskas susideda. Įdomu tik kiek bučiau anksčiau sustojes su tikrom žieminėm padangom.

Ką tu turi omeny sakydamas tikros žieminės ir M+S padangos? Kas tavo supratimu yra tos M+S?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tu turi omeny sakydamas tikros žieminės ir M+S padangos? Kas tavo supratimu yra tos M+S?

Na mes liaudiškai jas vadinam demi sezoninėm, tiek žiemai tiek vasarai... :D o kaip ten iš tikro nežinau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ar ne paprasčiau jas vadinti teisingai "Universalios"? Nes M+S ženklu pažymėtų būna tiek ir universalių tiek ir žieminių padangų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ar ne paprasčiau jas vadinti teisingai "Universalios"? Nes M+S ženklu pažymėtų būna tiek ir universalių tiek ir žieminių padangų.

O kaip tada atskirti, ar pas mane universalio ar žieminės jeigu žymimos m+s?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip tada atskirti, ar pas mane universalio ar žieminės jeigu žymimos m+s?

M + S (arba M&S, MS) – ši santrumpa parodo, kad padanga yra padidinto pravažumo (M ir S šifruojasi kaip „mud and snow“, t.y. purvynei ir sniegui), bet tai nereiškia, kad ji yra universali ir skirta visiems metų laikams. AW (arba AS) – taip žymimos universalios padangos. Ant padangų taip pat galima aptikti ir tokių paveiksliukų: saulė rodo, kad tai vasarinė padanga, skėtis – vasarinė lietaus padanga, o snaige žymimos žieminės padangos.

 

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/projektai/automobilis-ir-as/naujienos/ta-moketi-turi-kiekvienas-vairuotojas-kaip-skaityti-padangas.d?id=63025114

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Dėkui, dabar supratau, pasitikirinau, pasirodo pas mane tikros žieminės winter padangos :D ne universalios, kas keisčiausia, kad nuoširdžiai maniau, kad tarpinės, išvis labai daug tu mitų yra, bent jau mano aplinkoje, ko klausi, vis skirtingai pasakys, bet va dabar supratau kas kaip iš tikro žymima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dviprasmiskos mintys del sezoniniu padangu reikalavimo, temoje viskas aisku, vairuotojai iesko optimaliausio varijanto, cia viskas aisku, bet nesuprantu to reikalavimo sezoninems padangoms, juk automobilis su sukibimo kontrole ir abs ziema su vasarinemis padangomis bus saugesnis nei sena "simte" su zieminemis, kita vertus vairuotojas su dvieju metu stazu gaves tikras teises save laikantis profesionalu nes jau stazo turi, ir mazesne baime nusizengt nes baudos svelnesnes su nauja tevu masina ir zieminemis padangomis daug pavojingesnis eismo dalyvis nei diedukas (nekalbu apie tuos kuriuos baisu uz vairo sedancius ziureti) su bulke ir vasarinemis nes is pencijos neiseina zieminiu nupirkti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš tai su universaliom padangom. Visai smagu paslydinėti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

M+S ant ledo ir sniego kaip su vasarinėm, nebent miesto sąlygom, brolis nusipirko mašina su MS, tai žiemą pasijautė tas važiavimo "malonumas" :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš tai su universaliom padangom. Visai smagu paslydinėti...

Bet taigi ir su žieminėm galima paslidinėti smagiai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet taigi ir su žieminėm galima paslidinėti smagiai?

Galbūt, bet niekad neesu turėjęs žieminių, tai iš kur galiu žinoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.