Rolandas1986

Ps4 1tb slimas arba Ps4 1tb?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, noriu nusipirkti ps4 noriu paklausti žinančiu žmoniu koki pirkti slima ar paprasta geriau ?

Redagavo Rolandas1986

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kvailiui turetu but aisku,jog net ir 1080p pro versija tures pranasumu.

Cia visi tie su slimais bando savo pirkini pateisint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Slim pasiemiau, nes nematau prasmės imti ps4 pro, aš kai PS3 neturėjęs tai turėsiu tikrai ką lošt., aišku grafiškai geriau atrodytų ant pro ir dar kt. bet nesvarbu man tai yra, todėl ir pasirinkau Slim už kurį sumokėjau 259eur kai 1a mačiau ps4 pro 501eur :D

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man siulytu slim ir uz 100 neimciau:) jau geriau pilna kaina uz pro mokeciau. Na bet cia kekvienam pagal kisene.

O seip kad tarp ps4 ir ps4 pro nematysi skirtumu 1080p tai didziausias briedas. O ir tv kazkada atsinaujint reiks, tai ka tada,parduosi slim ir pirksi pro?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai nesuprantu kur cia tokias kosmines kainas matot ir kodel jas mokat,mano skaiciavimu pro tik 390 o slim 233 ir su zaidimu dar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai nesuprantu kur cia tokias kosmines kainas matot ir kodel jas mokat,mano skaiciavimu pro tik 390 o slim 233 ir su zaidimu dar.

apie lt shopus kalba eina o ne apie ten kazkur is kazkur ka atsisiust galima. Pro dabar pigiausia 419 , Slimas - 259 . manau nesunku skirtuma paskaiciuot. ir kodel verta slima imt irgi nesunku suprast. nes ne visiem svarbu tie pagerinimai ka jis duos . 

ir nera prasme cia visiem kist Pro kas nori kuo pigiau PS4 isigyt ir neturi sustru TV kad ten kazka sustro pamatyt. naudotus PS4 gali 2x paimt uz Pro kaina isvis. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apie lt shopus kalba eina o ne apie ten kazkur is kazkur ka atsisiust galima. Pro dabar pigiausia 419 , Slimas - 259 . manau nesunku skirtuma paskaiciuot. ir kodel verta slima imt irgi nesunku suprast. nes ne visiem svarbu tie pagerinimai ka jis duos .

Tau tai nuo menulio fazes priklauso svarbu ar ne ,matyt :D

O siaip gi sako,kog is lietuvos 1mln emigravo,tai kekvienas turim pazystamu draugu ar seimos nariu emigravusiu,tai kodel gi neatsisiuntus jei lietuviskomis kainomis jie brangiai atrodo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apie lt shopus kalba eina o ne apie ten kazkur is kazkur ka atsisiust galima. Pro dabar pigiausia 419 , Slimas - 259 . manau nesunku skirtuma paskaiciuot. ir kodel verta slima imt irgi nesunku suprast. nes ne visiem svarbu tie pagerinimai ka jis duos . 

ir nera prasme cia visiem kist Pro kas nori kuo pigiau PS4 isigyt ir neturi sustru TV kad ten kazka sustro pamatyt. naudotus PS4 gali 2x paimt uz Pro kaina isvis. 

Tai nieks nekaltas, kad zvairi ir neapsidairo kitur apart lt shopu. Tas tavo pasakymas ne visiem - kitiem yra svarbu, tai ir pats nekisk savo tu slimu. Pats kisa slimus ir aiskina dar kitiem nekist pro, tu pats patark o ne kisk savo slimus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.