narkata

Spider-Man Homecoming

Rekomenduojami pranešimai

Hm.. Ka galiu pasakyti pamates traileri.. Rimto Spiderio nebus. Labiau orentuojasi i jaunaja ziurovu karta ir.. Bent jau traileris ispudzio nepaliko. As kazkaip vis dar gyvenu su senuoju Spideriu. Na, bet ziuresim. Gal tai tik optine apgaule.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau, bet man tik Tobey Maguire tikras spidermenas, ir šiaip viską ką su žmogum voru kuria, tai jis butinai ten mokykloje ar pan, kodėl nenori padaryti rimčiau, kai jis vyresnis ir pan...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šis reboot'as panašu kad siejasi su dar kitu komiksu bei anime kur jis mokykloje ir ten mokosi Liz, Betė ir Merė Džein tik įdomu ar bus įtrauktos nes kiek žiūrėjau iMDB tai tik Liz ir Betė kol kas yra

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau Nezinau.. Aisku visi paziures kaip ir kas, bet nostalgija vistiek pasijaus.. Noretusi man rimtesnio voro. Ironas papildo sita filma, kad ji ziuretu.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš dalies man amazing serija buvo gera ir tas aktorius man patiko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien žiūrėjau. Vertinant pagal kitus Marvel filmus, man asmeniškai, vidutinis. Pats Spaidermenas labai patiko, bet apskritai filmas pasirodė paprastas ir šiek tiek ištemptas. Doctor Strange, man buvo daug kartų įdomesnis ir įtraukiantis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sitas labiausia siejasi su tikrais tais senais komiksais. ir sitas aktorius labiausia tinka pagal amziu nes ten spidermanas apie 15 metu ir turetu but. plius jis turetu but toks pasiputes kazkiek ir metyt bajerius vis. zodziu si karta komiksu gerbejai gavo geriausia dovana ko jie senai jau lauke.


bet nezinant komiksu sita ziuret kaip tiesiog spidermana irgi smagu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.