Droveris

PlayManija.lt konkursėlis

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, žiū, kad Kalėdinio jokio konkurso nėr matyt! Galvoju dabar... Nu ką čia dabar daryt, kažkaip Playmanija be Kalėdinio konkurso, ne Playmanija. Nėra šitas konkursas baisiai gausus dovanom, nes Kalėdų senis biednas, bet stengiamės, stengiamės. Taigi... Šito konkursėlio dalyviai gali būt nariai kurie turi ne mažiau 80 pranešimų (nežinau kodėl 80, bet skaičius toks atėjo galvon.) arba VIP nariai. Konkurso esmė... na visai ne Kalėdinė nu.. Versiu jus prisimint prasčiausias Kalėdas ever. Tam, kad dalyvautumėt tereikia turėt 80 ar daugiau pranešimų, arba būt VIP narys PlayManija.net irrrrrrr... Papasakot apie savo didžiausią nusivylimą per Kalėdas pamačius dovanas po eglute. Tik tiek. O mainais gausite Origin account'ą su žaidimais, kurie bus prisegti prie šito pranešimo screenshot'o pavidalu. Persiprašau už kuklų kalėdų senį (kadangi žaidimai - neslėpsiu, nė vienas nėra pirktas, bet gal kažkas praleido progą pasiimt ar kažkas neturi, bet nori turėt legalų), bet vis šis tas. Taigi, liekit savo savo istorijas apie nenusisekęs Kalėdas!

 

 

P.S. Kadangi man dažniausiai sunku apsispręst iš kelių variantų, laimėtojas bus renkamas per random.org 

P.S.S. Gali dalyvauti ir tie kurie, nenori laimėti prizo, tiesiog papasakoti savo istoriją.

P.S.S.S Konkursas baigsis 2017.01.05

post-46811-0-90220800-1482620353_thumb.jpg

Redagavo Droveris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū už konkursą! :) Gerų švenčių @Droveris

 

Pamenu kokioj 5 klasėj, kai jau buvo Sega išleistas ir kompiuterinėse jau lošdavau su juo, tai prašiau senio šalčio, net nupiešęs buvau ir po egle palikau, bet ryte radau tikrai ne tai ko tikėjausi, ką radau jau nepamenu, bet tikrai ne Sega. Turbūt vienintelis kartas toks, bet labai nesisielojau, nes žinojau, kad šansas, kad pasiseks ir taip mažas :)

 

Prizo laimėti nenoriu, tik šiaip pasidalinau.  :santa:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano praščiausia dovana gauta buvo tapkės ir skaičiuotuvas :D buvau baisiai nusivylęs. Bent tapkės būtu geros buvusios, bet ir tos po mėnesio suplyšo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šios Kalėdos - nieko man po eglute nors ne vienas gyvenu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prasčiausios kalėdos prasidėjo man tada, kai jau pačiam reikėjo pradėt pirkt ir dovanot :D Pypliu būnant tai smagu gaut betką, o vat kai reikia pačiam sukt galvą kas ko nori kalėdoms yra sunkiausia :D O žinant mane, kai per šventes ypač dovanoms pinigų negailiu yra rimta problema piniginei :D

Bet anyway, gavau kažkada per kalėdas 3 poras tapkių. Iš tėvų, iš krikštatėvių ir iš močiutės. Seriously >_>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kvepalai (niekada nenaudoju), masažinė pagalvė, skaičiuotuvas, žadintuvas turbūt lieviausios gautos dovanos per Kalėdas. Klasėje ir tai geresnių gaunu, nors biudžetas tik 5 eurai. Jau nejaučiu jokio smagumo per Kalėdas gal tris metus, nesibaigianti gyvenimo problema  :weep:

 

prizo nenoriu, nes reikėjo išlieti mintis, šiaip dar piratauju ir vis dar nekenčiu Steam'o, Origin'o ir kitų Š.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano tėvai nedavanoja dovanu, todėl ir pats nieko nepirku mums dovana yra šeima, tai pasakius per kalėdas dovanomis nenusyvyliau.... Tik pirkini prieš šventęs nusipirkau, pats sau, tai savanaudiškai jaučios dėl to... ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano tėvai nedavanoja dovanu, todėl ir pats nieko nepirku mums dovana yra šeima, tai pasakius per kalėdas dovanomis nenusyvyliau.... Tik pirkini prieš šventęs nusipirkau, pats sau, tai savanaudiškai jaučios dėl to... ;/

Nesijausk savanaudiškai, nes atrodo lyg kokį kompleksą įvarė. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi... Konkurso laikas jau baigėsi, iš dalies gaila, kad tiek mažai dalyvavusių, bet ir prizas nebuvo įspūdingas. :D Bet, kad ir kaip bebuvo ar yra, smagu buvo paskaityt istorijas ir noriu pasveikint @CerberusLT su laimėjimu. Jeigu tu persigalvojai ir prizo visgi nenori, perduok jį antrą vietą užėmusiam žmogui! ;) Asmenine žinute persiųsiu prisijungimo duomenis (el paštas senai kurtas, taip, kad toks nelabai korektiškas :D ). Visus su praėjusiom ir gerų šitų 2017 metų!!! 

P.S. prisegu įrodymus. :D 

8b58ac759fa6e05cc15f606673af4752.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dėkui už konkursėlį :)

 

bet tapkės ir skaičiafkė tai loool :D

 

tubūt nieko baisiau nėra gaut. nors ne, yra, kokių megztinių ar drabužių šiaip. tai nėra dovana vaikui, tai yra stuff, ką tėvai ir taip turi pirkti be progos.

 

dar iš geresnių pamenu, kai dar nėjau į mokyklą ~5 am gimtadieniui nuo babos gavau mokyklos uniformą :D pamenat rusų laikais būdavo tokie tamsiai mėlynos spalvos švarkai ir kelnės. :D taip nė karto ir neužsidėjau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar iš geresnių pamenu, kai dar nėjau į mokyklą ~5 am gimtadieniui nuo babos gavau mokyklos uniformą :D pamenat rusų laikais būdavo tokie tamsiai mėlynos spalvos švarkai ir kelnės. :D taip nė karto ir neužsidėjau.

deja man teko dėtis tik pirmoje klasėje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.