CerberusLT

Nežaisk žaidimų vienas

Rekomenduojami pranešimai

Mano manymu reiktu temos kurie kviestu žmonęs žaisti žaidimus kartu, kurie neturi su kuo žaisti, ar tesiog nori susirasti smagiu žmoniu su kurias smagai pažaistu.

 

P.s Tesiog parašykite žaidimo pavadinima ir jūsiu ID steamo, ar origin, arba kitus kokius kontaktus, aišku dar rekomenduojama tekstuką, kada galite žaisti, ar panašai.

 

Pvz: Battlefield 4 Origin ID PersonazasKT : Daugiausia galiu, tik savaitgalis.

 

 

giphy.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu davai,kas Battlefield 1 ant pc(geriau butu pilnameciai)

Origin sistemoj nickas butu I_Hate_Snipers00

TIK PC!!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai i tema, zaidziu ASPHALT: INJECTION ant psv ir liko multiplayer trofejai, online nei vieno zaidejo nera :) tai jei ka kvieskit mano psn benon8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai i tema, zaidziu ASPHALT: INJECTION ant psv ir liko multiplayer trofejai, online nei vieno zaidejo nera :) tai jei ka kvieskit mano psn benon8

Ne į temą

jeigu nerandi žmonių trofėjams, eini į https://psnprofiles.com/ , ieškai games ir ten dešinėj būna recent players. Tiem žmogiukam pamėtai friend requests ir dažniausiai surandi pagalbos :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, Arma 3 Steam ID PersonazasLT : Daugiausia galiu, tik savaitgalis, bet darbo dienomis tai kartais nuo 23:00 prisijungiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands ubsisoft id: Personazas_LT Nesinai pradėjau žaisti, aišku norėtųsi su žmogumi sužaisti coopa. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.