Tadis69

Noriu pirkt psp

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki žadu pirkt psp. Koki modėli griebt ? kodėl?

Koks nulaužimas yra efektyviausias su kuriuo būtu mažiau problemu siunčiantis žaidimus?

Kokia kaina maždaug jų turi būt? Nes skelbimuose vienas brangus kitas labai pigus

Į ką atsižvelgti perkant?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone Ps vita/PSP Go yra geriausi. Šiaip ten nieko labai ypatingo nereikia siunčiantis žaidimus. Tiesiog užtenka usb laido ir įkelti. Bent jau man taip buvo, kai pirkau, bet kiek žinau, tai paprastas atrišimas ir viskas gerai ten. O kainos skiriasi. Naudoti/nauji, koki modeliai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS Vita ir PSP Go gi skirtingos konsolės. Go man nepatiko nes smulkesni klavišai. Šiaip siūlyčiau imti PSP-3xxx serijos modelį. Nes jis lengvas, gerai baterija laiko ir pilnai nulaužiamas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PSP 3000 ekranas vaizda iškraipo ir sulieja, kas negerai 2D žaidimuose, taip pat mažiau laiko baterija nei 2000, nes abu naudoja tas pačias batarkes tai su mandresniu ekranu 3k suryja daugiau energijos.
5WLLA9h.jpg

psp3000vs2000_13.jpg

Redagavo Haze

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Go teoriskai ekranas detaliausias nes mazesnis o reza tokia pati. aisku rankose jau ne taip patogu laikyt ypac jei rankos nera mazos. imciau 2 arba 3. siaip kuri pigiau rasciau. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.