Paulius5

Nebėra interneto.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Iškilo tokia bėda. Pirmą kartą matau. Visada iki šiol gerai viskas buvo. Šiandien ryte įsijungiu kompiuterį ir pamačiau, kad nėra interneto. Dingo Network icon is taskbar. Rašo, kad nėra jokių adapterių. Bandžiau įjungti ten per kažkur kur yra daugiau pasirinkimų on/off bet and Network icon pasirinkimas uztušuotas juodai ir off. Kitus galiu keisti. Bandžiau ir laidus sujungti per naują, ir routerį perkraut, ir skambinausi į tiekėjus, bet jie sako, kad viskas yra prijungta. Dabar rašau per kitą kompiuterį su tuo pačiu interneto kabeliu, tai viskas lyg ir gerai. Kažkas ten su kompu negerai. Ilgai ieškojau, bet nieko neradau. Niekas nepadeda, kiek ten regedit'e tryniau kur rašo, bet niekas nesikeitė. Trumpai tariant - internetas prijungtas, bet jis neveikia ir nėra Network icon. Gal kas žinot, kaip čia pataisyti?

 

P.S. Nuėjus į tuos Network connctions, nėra jokių adapterių interneto. Nėra nieko. Kiek skaičiau visiems dingsta tik vienas. Icon, adapteriai. O man viskas dingo. Be vieno nepadarysi kito. Tai kiek skaitau, tai niekas nepadeda.

Redagavo Paulius5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draiverius parsisiųsk savo kompo, gal tiesiog driver nusprogo, arba reinstall windows

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tarkim bandyčiau driverius parsisiųst. Tai man parsisiųsti į šitą kompą, tada fleshu perkelti į tą kur neveikia ir instaliuot? Ir kaip sužinot koks driveris, jeigu man neaptinka ethernet adapterio. Ar ten ne tas? Ant Network Adapters per Device Manager yra 2 - Hamachi Network Interface, bet šitas automatiškai atkrenta man atrodo, ir dar yra Intel® 82566DM Gigabit Network Connection. Tai man to antro driverius rašytis?


Parsisiunčiau kažką tokio. Bet man neleidžia įrašyt. Rašo, kad negerai kažkas su windows installer. Tipo negerai įdiegtas. Tai kaip suprantu tik perrašyt belieka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba variantas, kad nusprogo network adapteris. Nes draivai tai jei su jais nieko nechimičini ir nieko nedarai retas atvejis, kad paima ir nusprogsta. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas tėvukus pamenu buvo taip, kad atrodo veikia veikia netas, ir tik pyst pradeda lėtėt, saitus varto vos vos po kokių 10min vėl viskas liuks. Ir taip savaitę laiko, bandžiau aiškintis programiškai gal ten kas susipliončino, bet neradau šaknų. Skambinau ISP , tai dievagojos, kad pas juos viskas gerai ir param param. Nu gerai galvoju, nupirkau tinklo plokštę vieną iš pigesnių, prijungiau. Po šiai dienai interneta stabilus ir veikia kuo puikiausiai. Pasirodo integruota tinklo plokštė jau prie mirties ribos buvo. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.