cheburator

Ar teko kam apskųsti TA sprendimą?

Rekomenduojami pranešimai

Taigi susidūriau su tokia situacija jog kontrolierius ilgai kankino priekinę važiuoklę lyg negalėdamas nustatyti ar ten blogai ar visgi gerai. Galų gale priėjo išvados jog yra laisvumas vairo kolonėlėje, bet kaip ir pats minėjo esant užvestam automobiliui laisvumas mažesnis. ~ lapkričio mėnesį buvo autoaibėj tvarkyta važiuoklė ir nebuvo rasta jokio laisvumo, šiandien pas pažįstamą kuris užsiima remontu buvo patikrinta ir taipogi nerasta laisvumo. Tiesa užgesintam automobiliui yra bildėjimas ir šioks toks laisvumas, bet užvedus nei bildesio nei laisvumo nelieka. Vakar taippat perverčiau automobilio gamintojo remonto instrukciją ir radau įrašą jog tikrinant vairo kolonėlę, turi veikti vairo stiprintuvas t.y. variklis turi būti užvestas, nes nesant užvestam varikliui atlaisvėja mechanizmai ir tai klaidingai priimama kaip laisvumas kolonėlėj. Deja TA atlikimo metu šios info nežinojau tai spardytis negalėjau ir pasirašęs ant lapo išėjau. Ar teko kam iš forumiečių apskųsti TA sprendimą? Kaip manot ar verta prasidėti skųsti? Ir ar nebus po to pakartotinai prie visko ko įmanoma prisikabinėjama ir tada išvis TA be naujos auto nebepraeisiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar verta skųsti? Nebent neturi ką veikt. Kaip jau minėjai, su viskuo sutikai ir parašą uždėjai. Varyk antrą kartą, nemanau, kad prisikabins. Bet jeigu taip nutiktų, paaiškinsi situaciją ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esmė jog man pirmadienį baigias TA, o darbą baigiu 19h ir į Klaipėdos TA nespėju nuvažiuot. Ir šiaip dėl teisybės, nes tas žmogus nekompetetingas savo darbui, tai jau antra jo kliurka su manim, jis iš lempos pritempia dalykus. Gerai sakykim važiuosiu antrą kart ir situacija ta pati - sakys laisva kolonėlė, what's next? Remontuoti tai kas sveika ir sumokėti didelius pinigus už atliktus darbus? Ir kaip minėjau pasirašiau nes nežinojau tuo metu kaip turi būti atliekama kolonėlės patikra, bei kadangi sėdėjau automobilyje tai pats nei matyt nei paklibint negalėjau ir tik grįžęs namo tikrinausi. Manau pirma bandysiu pasiskambinti dyleriui ir paklausti kaip jie nustatinėja kolonėlės laisvumą ir jeigu patvirtins jog pagal tai kas jų pačių instrukcijoj parašyta skambinsiu TA vadovui ir derinsiu skundą tikėdamasis gražiai susitarti ir kad informuotų savo darbuotoją apie teisingą procedūros atlikimą. Tikiu jog ne vienas aš toks kuriam tai galėjo pakišti koją, o šrotinė kolonėlė taipogi nebūna pigi, kainos siekia kelis šimtus €. Priedo šalia yra servisas, tai dar gali būti variantas kad nustatinėjami gedimai, kad pasipildyti savo ir serviso kišenę tikintis jog tvarkys čia pat vietoj ir paliks TA pravarymui, saugesnis būdas nei imti kyšius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkt susiruošei kad rida domina? :D

 

Šaip įdomu, norėjau paskaitinėti apie auto. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pasakok daugiau, man irgi idomu pasidare kas per auto kad laisvumas vairo kolonelej yra neuzkurtam auto. Metai ir rida nedomina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuvaryk dar kartą ir sakyk servise tvarkei, nors nieko nedarei iš tikro, ir jeigu vėl kabinsis, sakyk servise tau paaiškino, kad taip turi būti (po remonto). Man panašus pasakymas buvo padėjes, tik ne vėl važiuoklės, o dėl xenon lempu automatinio reguliavimo pagal svoriį, tai nieko nepadariau beveik, pasakiau servise sutaisė, tai pasakė ok :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas matosi foto. Dar vienas dalykas nuėjau prie mašinos pajudint vairą, nėra net 10mm laisvos eigos skaičiuojant pagal "barankos" išorini diametra.

 

14ioMcr.jpgYCn4VTR.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei padejai parasa, kad ir skusi, nieko jaunepakeisi. O apskundimas ir skundo nagrinejimas, bet kokiu atveju uzims daug laiko ir nervu su nuline nauda. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vadinasi atkrenta skundas ir reiks pakartotinai varyt ir vietoje aiškintis jei prisikabins. Dėkui @Droveris

Jaučiuos taip kaip savo profilio nuotraukoj :D

Redagavo cheburator

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vadinasi atkrenta skundas ir reiks pakartotinai varyt ir vietoje aiškintis jei prisikabins. Dėkui @Droveris

Jaučiuos taip kaip savo profilio nuotraukoj :D

Sorry. :D bet jei pakartotine eisi, prisikabins, neisaiskinsi jiems, nepasirasyk, kad sutinki, tada prasyk, kad ka is valdzios kviestu, jie maziau gal issipisines, jei nepaeis ir taip, dek skunda ant ju. Jau principo reikalu. :D

Man kai del kazko nepraleido, tai i kita filiala nuvariau, tai dar issipizdavojo is ano pateiktu isvadu ir praejau. A

Redagavo Droveris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi visgi buvau piktas ir skambinau į TA bei paprašiau jog duotų viršininko numerį nes esu nepatenkintas klientas. Numerio nedavė ir prašė atvykti išsiaiškinti problemas vietoj. Atvykus suu pastabom nesutiko ir vis teigė, faktas jog laisvumas yra, bet TA praleido :D All in all toks kaip mažas  klibėjimas nėra minimas TA dokumentacijoje, yra nurodytas dik didelis išdilimas, bet kažkodėl jam atrodo jog vistiek blogai. Daug ginčytinų dalykų galima rast išvadose, todėl geriau visada prašyt jog pakviestų viršininką bei pasiskaityti specifikaciją kas priskiriama gedimui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors gerai, kad praleido. Man pamenu prie visų išvadų kodėl nepraleido, dar dapaišė, jog blogas priekinio lango matomumas. O ten ant veidrodėlio kabėjo eglutė ir kubelis.. :D Čia kaip pas kokį papulsi, nes grybų karas pas juos, vieni grynai pripyskių ieško, kiti tik taip paviršutiniškai pažiūri, nėra grubesnių sudilimų ar detalių parėjusių viskas  + - kaip pridera veikia ir nekruša smegenu. :D

P.S. Liepė susimokėt už pakartotinę? :D

Redagavo Droveris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors gerai, kad praleido. Man pamenu prie visų išvadų kodėl nepraleido, dar dapaišė, jog blogas priekinio lango matomumas. O ten ant veidrodėlio kabėjo eglutė ir kubelis.. :D Čia kaip pas kokį papulsi, nes grybų karas pas juos, vieni grynai pripyskių ieško, kiti tik taip paviršutiniškai pažiūri, nėra grubesnių sudilimų ar detalių parėjusių viskas  + - kaip pridera veikia ir nekruša smegenu. :D

P.S. Liepė susimokėt už pakartotinę? :D

Reikėjo susimokėt, kadangi nebuvo parašytas skundas dėl TA išvados. Tie pinigai man nėra svarbu, tiesiog gaila prarasti laiką bei nervus.Matosi jog jis prisibijo viršininko, nors kiek mačiau gerai su juo subendrauja. Visgi jei būtų skundas jam tektų aiškintis viršininkui, savotiškas jo egzaminavimas gautūsi kuriame lengvai paslystų. Jei ankščiau vargiai išpešt žodį galėdavai tai dabar jau pats teigia jog atviras diskusijai ir galima normaliai pasikalbėti išspręsti bėdas. Yeah right, kai subinė dega tada jau teikias bendrauti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.