Impaler

PlayManija.lt 11-asis gimtadienis :)

Rekomenduojami pranešimai

Sveikinimai :grt: , dabar dar savo profili pasitikrinau ir ziuriu,kad jau 9 metai su biski kaip plm narys...Laikas bega greitai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Didziausi sveikinimai!!!  :notworthy: Net nepagalvociau, pasirodo as irgi jau beveik 9 metai su PLM !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinimai, Aš esu narys viso labo mažiau nei 6 metai. :)

Redagavo Haze

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinimai ! Pasitikrinau taip pat profilį ir nustebau ... 9 metai su trupučiu. Oi tas laikas ...  :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš 3 metus prisijungęs prie šito forumo. Atrodo neseniai. Lyginant su chėbra, tai dar jaunas čia, beeet, nėra dienos kai neprisijungiu pasižiūrėt kas naujo parašyta, ką gero perskaitysiu! :) Sveikinimai!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar turbut visi keliaus i profili pasiziureti kiek jie cia dienu praleide. Be keliu euro centu (dienu) 10m. Tikrai laikas greitai bega. :) Tikiuosi, kad PLM gyviuos tiek pat, o po to dar tiek pat. Sveikinimai tiek forumui, tiek sio forumo kurejui/dievui :D ir aisku visiems tiems, kurie cia buna ir dalinasi mintimis. Sveikinimai.

 

b9cf59083de1.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Praktiskai 10 metu, bus Rugpjucio 5 d. Linkiu tobuleti ir tik tobuleti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila, bet dar net metų neprabuvojau. Tačiau esu labai dėkingas ir patenkintas tokiu forumu. Su gimtadieniu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rugsėjį sueis penkeri metai kaip aš čia. Tikrai šis forumas daug padėjo tiek man kaip buvusiam ,,žaliam'' konsolininkui ( nežinau ar toks žodis terminologijoje yra :D) tiek ir kitiem šio projekto nariam. Labai ačiū @Impaler jog šis projektas/forumas yra gyvas, linkiu jam sulaukti trigubai tiek, ačiū visiems kurie čia lankosi. Ačiū dar kartą ir su 11 gimtadieniu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O Blyn pasirodo iš beveik 10 metelių sėdžiu Playmanijoje :D Congratz visam būriui ištikimų žmonių, kurie bendrauja, dalinasi ir padeda!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu ir aš :) pyp.... Per 10m kiek aš čia balaganu pridariau :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

​Sveikinu su playmanija, aš čia tik nuo  (2014-09-08), tai tik 2 metai ir keli mėnesiai. :)

 

yFZXdQP.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.